صفحه 263 از 364 نخستنخست ... 163213253254255256257258259260261262263264265266267268269270271272273313363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,621 تا 2,630 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    یه ژورنال مقاله فرستاده بودم و ایمیل فرستادم برای پیگیری
    ادیتور گفته اگر داورهایی در دست دارین معرفی کنید.

چند تا داور باید معرفی کنم؟ حتما باید در بورد خود اون ژورنال باشه؟
    سلام چهار پنج نفر معرفی کنید. خیر نیاز نیست ادیتور اون جورنال باشند اما داورانی باشند که زمینه تحقیقاتی آنها به مقاله شما نزدیک باشد

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideh1980 نمایش پست ها
    مجددا سلام...
    کسی به من جوابی نداد بنابراین خودم میام جواب خودمو میدم
    دیروز یه ایمیل اومد که دوباره مقالتون رو براساس گایدلاین ژورنال سابمیت کنید. منم با اینکه مطمئنی بودم براساس گایدلاین درست کردم و سابمیت کردم ولی با این حال بازم صفحه گایدلاین روباز کردم ببینم کجاهاش امکان اشتباه هست... هیچی.....گایدلاین ژورنال به کل عوض شده بود حتی نحوه رفرنس دهی...بطوریکه من خودم ب خودم شک کردم آیا براساس این ژورنال من مقاله رو درست کردم?! اصلا برا این ژورنال فرستادم?! خلاصه مقاله رو باز به فرمت جدید درآوردم و ارسال کردم و باز همچنان در حالت awating admin processing هستش...باشد که مقاله همه نیازمندان اکسپت شه به زودی
    و بااااااز هم مقاله رو پس فرستادن....منم به چیف ادیتور ایمیل زدم و خیلی زود جواب دادن که بصورت فلان مدل سابمیت کن جدولها رو بصورت جداجدا آپلود کن و عکسها رو به فرمت فلان....یعنی طبق اون گایدلاین اولیه تقریبا....منم انجام دادم وبااااز رفت تو حالت awaiting admin processing...باز خدا روشکر اینبار کمتر از بیست و چهار ساعت جواب دادن برخلاف سری پیش که دوازده روز طول کشید...
    باشد که مقاله تمام نیازمندان اکسپت شود.

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

برای یه مقاله دیگم ایمیل فرستادم به ادیتور و اینطوری جواب داد:

I have had a quick look at the paper this morning and can see that some extra work is needed to strengthen the paper for review.

I will perform a desk review first and will send some feedback through requesting a revision before the paper is sent out to review.

یعنی یه سری نکات تکمیلی میخواد بفرسته انجام بدم تا قبل اینکه به داوری بفرسته؟

ApplyAbroad Superstar

سلام جنس کاری که میخواهد بکند را دقیق نگفته ولی از
    strengthen the paper بر می اید که میخواهد وارد محتوی بشود. فکر کنم باید صبر کرد و دید. موفق باشید

برای یه مقاله دیگم ایمیل فرستادم به ادیتور و اینطوری جواب داد:

I have had a quick look at the paper this morning and can see that some extra work is needed to strengthen the paper for review.

I will perform a desk review first and will send some feedback through requesting a revision before the paper is sent out to review.

یعنی یه سری نکات تکمیلی میخواد بفرسته انجام بدم تا قبل اینکه به داوری بفرسته؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

و بااااااز هم مقاله رو پس فرستادن....منم به چیف ادیتور ایمیل زدم و خیلی زود جواب دادن که بصورت فلان مدل سابمیت کن جدولها رو بصورت جداجدا آپلود کن و عکسها رو به فرمت فلان....یعنی طبق اون گایدلاین اولیه تقریبا....منم انجام دادم وبااااز رفت تو حالت awaiting admin processing...باز خدا روشکر اینبار کمتر از بیست و چهار ساعت جواب دادن برخلاف سری پیش که دوازده روز طول کشید...
    باشد که مقاله تمام نیازمندان اکسپت شود.
    دوستان مجددا سلام
    فک کنم یه مرحله جلو رفتم چون امروز صبح که مجددا سابمیت کردم الان که چک کردم به حالت Awaiting Executive Editor Assignment دراومده...زمانی که داشتم پروسه سابمیت رو انجام میدادم اجباراً باید از بین چند تا ادیتوری که خودشون پیشنهاد داده بودن یکی رو انتخاب میکردیم...یکیشون که کلا فیلدش میکروب بود و دیگری هم غذا.منم کارم در زمینه سلولهای بنیادی جنینی هستش...دوتای دیگه سلول بودن ولی یکیشون تخصصش غشا بود دیگری میتوکندری منم بالجبار ادیتور اجرایی اصلی ژورنال رو که بیوشیمیست بود و رو سرطان کار کرده بود و در زمینه سلولهای بنیادی سرطانی مقاله داشت رو انتخاب کردم...حالا شاید چیف ادیتور تشخیص داده که باید یکی دیگه باشه یا شاید هم به همین ادیتور اجرایی اصلی که من انتخاب کردم بده البته اولین بار که مقاله رو سابمیت کردم ایمیل تایید سابمیت که در واقع یه تمپلیت بود از طرف همین ادیتوری که انتخاب کرده بودم برامون ایمیل شد.حالا دیگه توکل به خدا...امیدوارم پروسه ش به خوبی پیش بره و کار همه کسایی هم که منتظر اکسپت مقاله هستند سریع و خوب و مثبت جلو بره

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط Seyedmh نمایش پست ها
    سلام. من تقریبا 4 ماه ونیم پیش مقاله ای سابمیت کردم. حدودا سه ماه هست که under review شده. چند روزپیش متوجه شدم یکی از مطالبی که در مقاله نوشتم کامل و دقیق نیست. نگرانم که بخاطر این موضوع مقاله رد شود. الان امکان داره کامل شده اون مطلب رو برای ادیتور بفرستم؟
    دوست عزیز من تجربه خودم رو میگم .مقاله جواب رد شدنش به طور طبیعی باید زیر 1 هفته بیاد .توصیه می کنم برین تو SAGE ثبت بکنین .کمتر از 24 ساعت جواب میدن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    دوست عزیز من تجربه خودم رو میگم .مقاله جواب رد شدنش به طور طبیعی باید زیر 1 هفته بیاد .توصیه می کنم برین تو SAGE ثبت بکنین .کمتر از 24 ساعت جواب میدن
    بسته به مجله خیلی فرق داره. مجله هایی که زمان بررسی شان چند ماه طول میکشه تا بررسی نشه رد نمیکنند. بعضی از مجلات خیلی معتبر که بررسی شان 1-2 سال طول میکشه ممکنه جواب رد را بعد از دو سال بگیرید. مجله ای که 24 ساعته مقاله ای رو بررسی کنه مجله معتبری نیست.

دوستان مجددا سلام
    فک کنم یه مرحله جلو رفتم چون امروز صبح که مجددا سابمیت کردم الان که چک کردم به حالت Awaiting Executive Editor Assignment دراومده...زمانی که داشتم پروسه سابمیت رو انجام میدادم اجباراً باید از بین چند تا ادیتوری که خودشون پیشنهاد داده بودن یکی رو انتخاب میکردیم...یکیشون که کلا فیلدش میکروب بود و دیگری هم غذا.منم کارم در زمینه سلولهای بنیادی جنینی هستش...دوتای دیگه سلول بودن ولی یکیشون تخصصش غشا بود دیگری میتوکندری منم بالجبار ادیتور اجرایی اصلی ژورنال رو که بیوشیمیست بود و رو سرطان کار کرده بود و در زمینه سلولهای بنیادی سرطانی مقاله داشت رو انتخاب کردم...حالا شاید چیف ادیتور تشخیص داده که باید یکی دیگه باشه یا شاید هم به همین ادیتور اجرایی اصلی که من انتخاب کردم بده البته اولین بار که مقاله رو سابمیت کردم ایمیل تایید سابمیت که در واقع یه تمپلیت بود از طرف همین ادیتوری که انتخاب کرده بودم برامون ایمیل شد.حالا دیگه توکل به خدا...امیدوارم پروسه ش به خوبی پیش بره و کار همه کسایی هم که منتظر اکسپت مقاله هستند سریع و خوب و مثبت جلو بره
    با سلام دیروز غروب مقاله م به حالت در انتظار تایید داوران دراومد و حدود یک ساعت بعدش به حالتAwaiting reviewers score تغییر وضعیت داد.

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

من یه مقاله فرستاده بودم به Wiley
    دو بار ادمین بهم پیام داد که مقاله unsubmitted هستش و باید به سری کارها رو انجام بدین و دوباره بفرستم
    امروز هم رفته تو حالت Under Review
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    یعنی الان برای داوری رفته؟ احتمال ریجکت شدنش هست؟ چقدر طول میکشه بنظرتون؟

من یه مقاله فرستاده بودم به Wiley
    دو بار ادمین بهم پیام داد که مقاله unsubmitted هستش و باید به سری کارها رو انجام بدین و دوباره بفرستم
    امروز هم رفته تو حالت Under Review
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    یعنی الان برای داوری رفته؟ احتمال ریجکت شدنش هست؟ چقدر طول میکشه بنظرتون؟
    اتفاقا منم برای یه ژورنال از همین انتشارات فرستادم و دو بار مجبور شدم از نو سابمیت کنم خیلی هم زود رفت تو پروسه داوری.دیگه ریجکت شدن بستگی به کیفیت کارت و نظرات داورا و درنهایت ادیتور داره. اینکه چقدر هم طول می‌کشه بستگی به تایمی داره که داورها مقالت رو داوری کنن و جواب رو بفرستن برا ژورنال
    در هر صورت من آرزو میکنم که مقالت اکسپت بشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)