صفحه 265 از 364 نخستنخست ... 165215255256257258259260261262263264265266267268269270271272273274275315 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,641 تا 2,650 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام خوب الان با این توضیحات شما مساله روشن شد که در واقع دو ادیتور دخالت دارند. من واقعا تجربه چنین سابمیتی را نداشته ام یعنی طوری که داورها حتی بدانند مقاله مال کیست و با نویسنده در تماس باشند. و بعد ادیتور با وجود نظر انها کار را باز به دیگری هم بسپارد .... در مجموع در هر صورت ظاهرا ادیتور مساله را به ادیتور متخصص حوزه شما برای تصمیم نهایی داده اند. من فرض قبول نکردن را غیر ممکن نمیدانم هر چند باز هم بعید است که اینکار بکند.
    یعنی اگر اینطور بشود به نظرم ژورنال حتی از اساس در کل رویه بررسی مقاله هایش ضعف دارد. اینهمه پیچیدگی و تعدد node تصمیمگیری خیلی معمول نیست.

در هر صورت امیدوارم هر چه بهتر کار این نشر با خبر خوب به اتمام برسد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideh1980 نمایش پست ها
    من تو همین فروم هم نوشتم که مقاله م رو برا یه ژورنال از انتشارات وایلی فرستادم خود چیف ادیتور دو بار کامنت گذاشت رو مقاله که فلان اصلاحات رو انجام بده و دوباره سابمیت کن و منم انجام دادم یعنی در واقع من بغیر از بار اول دوبار دیگه هم مقاله رو سابمیت کردم.لازم به توضیح است که موقع سابمیت ازم خواستن چند تا داور معرفی کنم منم پنج تا داور معرفی کردم که در زمینه کاری خودم کار میکردن البته خب طبیعتاً من و استاد راهنما مو میشناسن.خلاصه بعد آخرین سابمیت کمتر از یه روز مقاله رفت دست ادیتور اجرایی و بعد چند روز هم مقاله رو فرستادن برای داورها...هر پنج تا داور!. اتفاقا همشونم با من تماس گرفتن که مقاله ت دست ماست و ما هم داوریش رو قبول کردیم و تبریک بابت مقاله ت و خوبه و نتونستیم ایراد اساسی بگیریم در حد مینور و چند تاشون که گفتن ب همین صورت قابله چاپه..حالا الان وضعیت مقاله به Awaiting Field Editor Recommendation تغییر پیدا کرده.حالا این سوال برام پیش اومد از اونجایی که ادیتور اجرایی با این ادیتور فیلد تخصصی فرق می‌کنه ( اسمشونو تو وضعیت مقاله نوشته) امکانش هست بر خلاف اون پنج تا داور و نظر چیف ادیتور و ادیتور اجرایی این ادیتور هم فیلد که زیاد هم البته فیلدش با فیلد کاری من یکی نیست بزنه مقاله رو ریجکت کنه?

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام خوب الان با این توضیحات شما مساله روشن شد که در واقع دو ادیتور دخالت دارند. من واقعا تجربه چنین سابمیتی را نداشته ام یعنی طوری که داورها حتی بدانند مقاله مال کیست و با نویسنده در تماس باشند. و بعد ادیتور با وجود نظر انها کار را باز به دیگری هم بسپارد .... در مجموع در هر صورت ظاهرا ادیتور مساله را به ادیتور متخصص حوزه شما برای تصمیم نهایی داده اند. من فرض قبول نکردن را غیر ممکن نمیدانم هر چند باز هم بعید است که اینکار بکند.
    یعنی اگر اینطور بشود به نظرم ژورنال حتی از اساس در کل رویه بررسی مقاله هایش ضعف دارد. اینهمه پیچیدگی و تعدد node تصمیمگیری خیلی معمول نیست.

موفق باشید
    دوست عزیز ممنونم از اینکه با صبر و حوصله کامنت منو جواب دادید..راستش خودمم واقعا از روند داوری این ژورنال در تعجبم....با اینکه ژورنالی هست با ایمپکت فاکتور 3 و q2 هم هستش....فعلا که دل تو دلم نیست چون تا مهر باید دفاع کنم و به این مقاله نیاز دارم.

یه سوالی دارم واقعا نمیدونم اینجا میشه مطرحش کرد یا نه؟ در هر صورت اگر جای طرح این سوال اینجا نیست پیشاپیش عذرخواهی منو بپذیرید

من چند قت پیش تو معتبرترن کنگره بین الملی سرطان ریه در وین شرکت کردم و مقاله م رو بصورت پوستر ارائه دادم ابسترکت مقاله تو ژورنالی با ایمپکت فاکتور 10.336 چاپ شده. حالا میخوستم بدونم این تو سی وی من میتونه ارزشمند باشه؟ امتیازمثبتی محسوب مشه یا نه؟
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar

سلام حتما پوستر را ذکر کنید در حد خودش چون در
    معتبرترن کنگره
    رشته شما ارایه شده ارزشمند است مگر اینکه تعداد مقاله ها و کارهای دیگر آنچنان زیاد باشد که این پوستر را dwarf کنند

موفق باشید

یه سوالی دارم واقعا نمیدونم اینجا میشه مطرحش کرد یا نه؟ در هر صورت اگر جای طرح این سوال اینجا نیست پیشاپیش عذرخواهی منو بپذیرید

من چند قت پیش تو معتبرترن کنگره بین الملی سرطان ریه در وین شرکت کردم و مقاله م رو بصورت پوستر ارائه دادم ابسترکت مقاله تو ژورنالی با ایمپکت فاکتور 10.336 چاپ شده. حالا میخوستم بدونم این تو سی وی من میتونه ارزشمند باشه؟ امتیازمثبتی محسوب مشه یا نه؟
    با تشکر

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

موفق باشید
    سلام حتما پوستر را ذکر کنید در حد خودش چون در
    معتبرترن کنگره
    رشته شما ارایه شده ارزشمند است مگر اینکه تعداد مقاله ها و کارهای دیگر آنچنان زیاد باشد که این پوستر را dwarf کنند

موفق باشید
    تعداد مقالاتم نسبتا بد نیست ایمپکت فاکتورهای سه و چهار و البته خب همشون اسم اول نیستم فعالیتهامم بد نیست .ولی خب ایمپکت فاکتور ده ندارم راستش...هدفم گرفتن یه پوزیشن پست داک به خاطر همین میخواستم بدونم این ابسترکت می‌تونه امتیاز مثبت داشته باشه یا نه?!

ApplyAbroad Superstar

سلام خواهش میکنم کار مهمی نبود. ما اینجا فقط با هم همفکری میکنیم به این امید که به هم کمکی کرده باشیم. هیجان شما را درک میکنم ولی اول و آخر زندگی دانشگاهی همین است فکر و تحقیق و نوشتن و سابمیت و بعد منتظر ماندن!! گاهی فکر میکنم راههای هیجان انگیزتری هم در زندگی هست و حالا ما چرا باید همه را رها کنیم و بچسبیم به این یکی

امید که زود خبر مثبت برسد . موفق باشید

دوست عزیز ممنونم از اینکه با صبر و حوصله کامنت منو جواب دادید..راستش خودمم واقعا از روند داوری این ژورنال در تعجبم....با اینکه ژورنالی هست با ایمپکت فاکتور 3 و q2 هم هستش....فعلا که دل تو دلم نیست چون تا مهر باید دفاع کنم و به این مقاله نیاز دارم.

Keep Calm and APPLY ON

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد من فکر میکنم با توجه به اهمیت کنگره این پوستر/ خلاصه را هم اشاره کنید کمترین اثرش این است که نشان شما فعال هستید و تحولات رشته خودتان را از نزدیک دنبال میکنید. موفق باشید

تعداد مقالاتم نسبتا بد نیست ایمپکت فاکتورهای سه و چهار و البته خب همشون اسم اول نیستم فعالیتهامم بد نیست .ولی خب ایمپکت فاکتور ده ندارم راستش...هدفم گرفتن یه پوزیشن پست داک به خاطر همین میخواستم بدونم این ابسترکت می‌تونه امتیاز مثبت داشته باشه یا نه?!

Keep Calm and APPLY ON

نقل قول نوشته اصلی توسط zhilan نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه راهنمایی میخواستم اگه کسی منو بتونه کمک کنه ممنون میشم ، من تقریبا دیگه داره میشه هفت ماه که مقالمو یه ژورنالی فرستادم و تحت داوریه ولی هنوز خبری از نتیجش نشده الان شاید چندین بار هست که تو ماهای مختلف به ادیتور ایمیل میزنم ولی اصلا جواب نمیده از پشتیبانی خود نشریه هم کمک گرفتم که بهشون خبر بده ولی باز جواب نمیدن در صورتیکه بقیه مقالاتشونو نگاه کردم سر کی یا دوماه ریوایز زدن یه ژورنال معتبر هم هست کیو یک با ایمپکت بالا من نمیدونم چرا جواب نمیدن الان من باید چکار کنم اینو دیگه باید ریجکت شده بدونم چون میخوام جایی دیگه بفرستم تا نواوریش رو از دست نداده.
    سلام
    گاهی شده یک مقاله ای بارها (بیش از 10بار ) ریجکت شده و دو سالی طول کشیده که اکسپت یشه اما با اینحال نو آوری و بدیع بودن خودش رو از دست نداده و در آخر کار هم در بهترین ژورنال مربوطه چاپ شده باشد. پس اگر مقاله اتان براستی موضوعش نو و گیراست، نگران این موضوع نباشید.
    اما در مورد جواب ندادن برخی از ژورنالها..اگر پستهای اخیر همین تاپیک رو میخواندید می دیدید که بنده ام این را تجربه کرده ام . مقاله ای که 14 ماه دست داوری بوده و هیچ پاسخی از ادیتور دریافت نمی کردم و در آخر اکسپت بدون هیچ ریوایزی! الان هم چند ماه است که در انتظار دریافت پروف هستم اما هرچه ایمیل...باز بی فایده است! من البته هنگامی که در ماه هشتم داوری بودم دو سه ایمیل برای withdraw قرستادم و البته بدون هیچ پاسخی ولی آنها را بعنوان سند نگاه داشتم و مقالم رو به یک ژورنال دیگر سابمیت کردم که بعد دو سه ماه پاسخ ریجکت ریسابمیت آمد و یکی دو ماه بعدش اکسپت از ژورنال اول آمد!
    البته در مورد کیس شما چون نمی دانم رشتتون چیه ، به چه ژورنالی مقاله فرستادید نمی تونم نظری قطعی بگویم اما این نکته را هم در نظر بگیرید که برای ژورنال دیگر هم باید چند ماهی صبر کنید چون معمولا بطور متوسط داوری مقالات بین 3 تا 4 ماه طول میکشد .
    پیروز باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

من دو تا مقاله فرستادم به دو تا ژورنال
    admin office processing
    review selection
    وضعيت دو تا مقاله هام اينطوريه
    دو هفته پيشم به اديتور ها ايميل دادم يكي گفت داور معرفي كن و يكي هم گفت يه سري نكنه برات ميفرستم انجام بده بعد بره واسه داوري..
    هنوز هيچ خبري نشده و براشون ايميل فرستادم جواب هم ندادن
    طبيعي هستش؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک، مرکز تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها

من دو تا مقاله فرستادم به دو تا ژورنال
    admin office processing
    review selection
    وضعيت دو تا مقاله هام اينطوريه
    دو هفته پيشم به اديتور ها ايميل دادم يكي گفت داور معرفي كن و يكي هم گفت يه سري نكنه برات ميفرستم انجام بده بعد بره واسه داوري..
    هنوز هيچ خبري نشده و براشون ايميل فرستادم جواب هم ندادن
    طبيعي هستش؟
    چرا یه ایمیل به ادیتورها نمیزنین ازشون بپرسین «آیا نیازی هست شما پیگیری کنین؟»

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)