صفحه 274 از 364 نخستنخست ... 174224264265266267268269270271272273274275276277278279280281282283284324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,731 تا 2,740 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط SanamSabeti نمایش پست ها
    این مساله که شما می فرمایید قبلا برای من هم پیش آمده، منتها مقاله در مرحله With editor بود. الان مساله این هست که این مقاله ریوایز خورده و کاملا ریجکت نشده.
    نظر ادیتور با نظر داور فرق داره.. داوره ریجکت کرده ولی بنظر ادیتور چاپ شدنیه.. اگه قرار به ریجکت بود ادیتور هم ریجکت میکرد.. اگه جواب داورا رو بدید پذیرفته میشه..

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام من تا به حال برای خودم این شرایط پیش نیامده است ولی از متن کاملا مشخص است که مقاله "لب مرزی" است یعنی داور و ادیتور نکات مثبت و ارزشمندی را در مقاله دیده اند ولی به نظرشان قسمتهایی هم که هست که نیاز به اصلاح و بهبود جدی دارد تا کار به استاندارهای ژورنال نزدیک شود بنابراین
    پیشنهاد re-submission داده اند.

به نظرم در این شرایط باید حداقل میگفتند که کدام زوایا نیاز به بهبود دارد. فکر میکنم بد فکری نباشد یک مکاتبه کوچکی بفرمایید و راهنمایی بگیرید که چه قسمتهایی باید بازبینی/بازنویسی شود. شاید بیشتر توضیح دهند و مسیرشما روشن تر شود.

موفق باشید

سلام دوستان.
    من هفت ماه پیش مقاله ای را در یکی از ژورنال های ISI با ایمپکت بالا سابمیت کردم. دیشب ریوایز مقاله آمد. در قسمت View Decision، عبارت
    Reject but encourage resubmission
    ذکر شده است و در قسمتی از ایمیل دریافت شده جمله زیر به عنوان قسمتی از نظر داور آمده است.
    I suggest a rejection with an encouragement for a re-submission, if more content can be added and all comments can be incorporated.
    من تا به حال با چنین ریوایزی روبرو نشده بودم. نظرتون در مورد این ریوایز چیه و اینکه تا چه حد احتمال اکسپت وجود داره؟
    ویرایش توسط susighton : September 7th, 2018 در ساعت 01:48 PM دلیل: typo

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

مثل تمام ریوایزها، تمام اصلاحیه ها و جاهایی که نیاز به توضیح داره رو مشخص کرده اند و دو ماه برای re-submission فرصت داده اند. ضمنا ادیتور اصلا در مورد reject صحبتی نکرده اند و Reject and resubmission پیشنهاد داور هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام من تا به حال برای خودم این شرایط پیش نیامده است ولی از متن کاملا مشخص است که مقاله "لب مرزی" است یعنی داور و ادیتور نکات مثبت و ارزشمندی را در مقاله دیده اند ولی به نظرشان قسمتهایی هم که هست که نیاز به اصلاح و بهبود جدی دارد تا کار به استاندارهای ژورنال نزدیک شود بنابراین
    پیشنهاد re-submission داده اند.

به نظرم در این شرایط باید حداقل میگفتند که کدام زوایا نیاز به بهبود دارد. فکر میکنم بد فکری نباشد یک مکاتبه کوچکی بفرمایید و راهنمایی بگیرید که چه قسمتهایی باید بازبینی/بازنویسی شود. شاید بیشتر توضیح دهند و مسیرشما روشن تر شود.

موفق باشید

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

این مساله که شما می فرمایید قبلا برای من هم پیش آمده، منتها مقاله در مرحله With editor بود. الان مساله این هست که این مقاله ریوایز خورده و کاملا ریجکت نشده.
    ریوایز ها معمولا به سه شکل است
    Reject & Resubmit
    Major Revision
    Minor revision
    مال شما حالت اول است. مثل یک ریوایز به آن نگاه کنید اصلاحات را انجام دهید و بفرستید

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

سلام خسته نباشید
    من امروز برام ایمیل اومد که:
    It is pleasure to inform that all reviews have been received for your manuscript. Now it is awaiting for Editor decision.

بنظرتون معمولا چقدر طول میکشه ادیتور جواب بده؟ امکانش هست ریجکت کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

سلام دوستان
    خواهش میکنم زودتر جوابمو بدین..ممنون میشم
    من امروز جواب یکی از مقاله هام اومد
    اما نمیدونم الان major revision هست یا minor و باید چیکار کنم؟
    Currently it does not have a clear flow and sequence.
    After revision, I recommend using an editing service to ensure all typographic errors and grammatical errors are removed.
    I encourage you to persist with your manuscript - to repeat the analysis and ensure that you have met all criteria that demonstrates rigorous conduct of SEM (and reference those criteria you have chosen). Then revise the manuscript accordingly, and resubmit.

Junior Member

سلام نه گفته دستورات گرامی و ساختاری در مقاله هست احتمالا در ترجمه مقاله یکسری ایراداتی هست که تا رفع نشه نمیشه مقاله رو بررسی کرد. فکر کنم مقاله هنوز برای داوری نرفته و این نظر ادیتور هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهش میکنم زودتر جوابمو بدین..ممنون میشم
    من امروز جواب یکی از مقاله هام اومد
    اما نمیدونم الان major revision هست یا minor و باید چیکار کنم؟
    Currently it does not have a clear flow and sequence.
    After revision, I recommend using an editing service to ensure all typographic errors and grammatical errors are removed.
    I encourage you to persist with your manuscript - to repeat the analysis and ensure that you have met all criteria that demonstrates rigorous conduct of SEM (and reference those criteria you have chosen). Then revise the manuscript accordingly, and resubmit.

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar2014 نمایش پست ها
    سلام نه گفته دستورات گرامی و ساختاری در مقاله هست احتمالا در ترجمه مقاله یکسری ایراداتی هست که تا رفع نشه نمیشه مقاله رو بررسی کرد. فکر کنم مقاله هنوز برای داوری نرفته و این نظر ادیتور هست.
    اما واسه داوري رفته چون اولش نوشته:
    Reviewer Comments to Author:

ApplyAbroad Superstar

سلام. منهم بیشتر احتمال میدهم این نظر ادیتور باشد تا داور.

البته خیلی هم در این حالت مهم نیست نظر کدام باشد چون در اصل کاری که برای اصلاح باید انجام شود تاثیری ندارد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    اما واسه داوري رفته چون اولش نوشته:
    Reviewer Comments to Author:

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

ببخشيد من يك سوال داشتم، من از رساله دكترى تخصصى دفاع كردم با يك مقاله خارجى، براى مقاله دوم داخلى ميگن چون مشمولى سه ماه وقت دارى، ميخوام بدونم من تا يكسال غيبت سربازى نميخورم چون سنوات هم نخوردم، چرا فرصت فقط سه ماهه؟ و اينكه اگه سه ماه بشه چهار ماه چى ميشه؟ ميشه كمكم كنيد من نميدونم دقيقا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)