صفحه 276 از 364 نخستنخست ... 176226266267268269270271272273274275276277278279280281282283284285286326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,751 تا 2,760 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin1366 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید. یه سوال داشتم. کسی از دوستان چنتا ژورنال در حوزه تصفیه پساب میشناسه به بنده معرفی کنه که داوری خوب ومنصفانه ای داشته باشه. و یا سختگیر نباشن. من دو تا مقاله اماده دارم میخوام سابمیت کنم. متاسفانه یکی از اون ها رو برای the Journal of Environmental Management فرستادم که ریجکت شد بعد داوری و اصلا داوریش خوبی نکردن.ممنونم
    سلام
    از سایت Sjr استفاده کنید و موضوعات مختلف رو سرچ کنید تا ژورنال مد نظرتون رو پیدا کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام. بعد از مرحله داوری یکی از ژورنال های الزیویر ریواز خورد. و پروفایل در وضعیت revise قرار گرفت.و مهلتش پاسخ هم دو هفته بود. ولی بعد از۴ روز اصلا تمام گزینه های پروفایل صفر هستند.یعنی مثل اینکه تا الان هیچ مقاله ای سابمیت نشده و ...کسی علت این اتفاق رو میدونه؟؟من به عنوان همکار در مقاله هستم.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط osroush نمایش پست ها
    سلام. بعد از مرحله داوری یکی از ژورنال های الزیویر ریواز خورد. و پروفایل در وضعیت revise قرار گرفت.و مهلتش پاسخ هم دو هفته بود. ولی بعد از۴ روز اصلا تمام گزینه های پروفایل صفر هستند.یعنی مثل اینکه تا الان هیچ مقاله ای سابمیت نشده و ...کسی علت این اتفاق رو میدونه؟؟من به عنوان همکار در مقاله هستم.
    سلام
    شما احتمالا وارد اکانت author خودتون شدید. باید وارد اکانت Co-author بشید.

Junior Member

سلام دوستان

من و استادم یک مقاله ای رو به ژورنال مهندسی در کانادا فرستادیم حدود 2 هفته پیش، حدود 1 هفته پیش فقط نوشتن Reject without review. یعنی بدون داوری همینجوری رد کردن. به نظرتون چه عاملی باعثش بوده؟ به تحریم ها ربط داره؟ در ضمن موضوع کاملا در ارتباط با ژورنال بوده.
    باتشکر

ApplyAbroad Superstar

سلام. خوب اینجا ادیتور راسا تصمیم گرفته است. معمول این است که در چنین مواردی دلایلاشان را توضیح میدهند. اگر نداده اند مستقیم سوال بفرمائید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_azsh نمایش پست ها
    سلام دوستان

من و استادم یک مقاله ای رو به ژورنال مهندسی در کانادا فرستادیم حدود 2 هفته پیش، حدود 1 هفته پیش فقط نوشتن Reject without review. یعنی بدون داوری همینجوری رد کردن. به نظرتون چه عاملی باعثش بوده؟ به تحریم ها ربط داره؟ در ضمن موضوع کاملا در ارتباط با ژورنال بوده.
    باتشکر

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام. خوب اینجا ادیتور راسا تصمیم گرفته است. معمول این است که در چنین مواردی دلایلاشان را توضیح میدهند. اگر نداده اند مستقیم سوال بفرمائید.

موفق باشید
    تشکر از پاسختون.
    بله حتما دلیلیشو خواهیم پرسید.
    فقط اینو عرض کنم از نظر نگارش فقط شک من به گراف های مقاله ام میره. بنده گراف هامو تو اکسل کشیدم به استادم هم گفتم گراف ها رو ببرم در نرم افزار حرفه ای تری بکشم گفتن اگر براشون مشکل داشته باشه خودشون در زمان ریویو ازمون میخوان. به نظرتون امکانش هست به خاطر اون کل مقاله رو رد کرده باشن؟
    ویرایش توسط saeed_azsh : October 16th, 2018 در ساعت 07:52 PM

ApplyAbroad Superstar

سلام. خواهش میکنم کار مهمی نبود.

من بعید میدانم فقط به این دلیل باشد. ممکن است یکی از چندین باشد.

واقعا معیارهای رد و قبول خیلی زیاد و متنوع هستند. پیروی نکردن از فرمتهای نگارشی استاندارد یا متداول یکی از دلایل میتواند باشد. ولی کیفیت گرافها و... نباید عامل اصلی باشد.
    حالا برای حرکت برای رفع مشکل یکبار هم بدهید برای پروف ریدینگ ببینید از دید خودتان متن تغییر محسوسی میکند؟

موفق باشید

تشکر از پاسختون.
    بله حتما دلیلیشو خواهیم پرسید.
    فقط اینو عرض کنم از نظر نگارش فقط شک من به گراف های مقاله ام میره. بنده گراف هامو تو اکسل کشیدم به استادم هم گفتم گراف ها رو ببرم در نرم افزار حرفه ای تری بکشم گفتن اگر براشون مشکل داشته باشه خودشون در زمان ریویو ازمون میخوان. به نظرتون امکانش هست به خاطر اون کل مقاله رو حذف کرده باشن؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان

باتشکر
    هیچ تحریمی در کانادا در مورد چاپ مقاله وجود نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام. خواهش میکنم کار مهمی نبود.

من بعید میدانم فقط به این دلیل باشد. ممکن است یکی از چندین باشد.

واقعا معیارهای رد و قبول خیلی زیاد و متنوع هستند. پیروی نکردن از فرمتهای نگارشی استاندارد یا متداول یکی از دلایل میتواند باشد. ولی کیفیت گرافها و... نباید عامل اصلی باشد.
    حالا برای حرکت برای رفع مشکل یکبار هم بدهید برای پروف ریدینگ ببینید از دید خودتان متن تغییر محسوسی میکند؟

موفق باشید
    به نظر خودم چون فایل تمپلیت برای ژورنال ها موجود نیست و بایستی از روی توضیحات سایت مقاله رو به فرمت ژورنال تبدیل کرد این اشکالات طبیعیه.
    در ضمن شرمنده بنده اولین مقاله مه دارم سابمیت میکنم بعضی اصطلاحاتو نمیدونم. میشه بفرمایین پروف ریدینگ چی هست؟

ApplyAbroad Superstar

سلام نه اشکالی اصلا ندارد. ما همه اینجا هستیم که همفکری کنیم با هم و سوال کردن هم هیچ ایرادی ندارد

پروف ریدینگ در واقع روان کردن متن رفع اشکالات اولیه نگارشی تنظیم جدولها چک کردن رفرنسها .... واین دست کارها ست که متن با متون متداول دانشگاهی نزدیک شود. یعنی وقتی متن را کسی میخواند کاملا شبیه متن ژورنالی باشد.

دوستان دیگر فروم هم حتما تجربیات عالی دارند که میتوانند کمک کنند.

من از متن شما اطلاع ندارم ولی خوب شاید با اینکار بعضی از دلایل را برای رد مقاله بتوانید رفع کنید.

موفق باشید

به نظر خودم چون فایل تمپلیت برای ژورنال ها موجود نیست و بایستی از روی توضیحات سایت مقاله رو به فرمت ژورنال تبدیل کرد این اشکالات طبیعیه.
    در ضمن شرمنده بنده اولین مقاله مه دارم سابمیت میکنم بعضی اصطلاحاتو نمیدونم. میشه بفرمایین پروف ریدینگ چی هست؟

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)