صفحه 278 از 364 نخستنخست ... 178228268269270271272273274275276277278279280281282283284285286287288328 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,771 تا 2,780 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

فراموش کردم سوال کنم لطفا - اگر ممکن است - آدرس جایی که برای ویرایش به شما دادند را هم به اشتراک بگذارید که دوستان دیگر و از جمله خودم برای کارهای از این دست داشته باشیم.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_azsh نمایش پست ها
    سلام. دلیل ریجکت رو اینطور ذکر کردن که لازمه بدیم مقاله توسط یک native ویرایش بشه و آدرس سایتی رو دادن که به صورت پولی اینکار رو انجام میده. تعجب بنده اینجاست مقاله توسط یک شخص در همین رشته ترجمه شده و توسط خود ما ویرایش شده است. چطور مقاله ما ریجکت شده به این دلیل، نمیدانم، چون اکثر ایرانیا و دانشجوها که به یک شخص native دسترسی ندارن وگرنه مدام مال همه باید ریجکت بشه.
    در ضمن من ژورنال دیگه ای رو انتخاب کردم از taylor francis publishing از سایت tandfonline.com ولی در قسمت راهنمای نویسندگان، جهت بعضی راهنمایی های دیگر به سایت taylorandfrancis.com ارجاع میده که با کمال تعجب چنین سایت مطرحی 2 روزه قابل دسترس نیست حتی با ف ی ل ت ر ش ک ن

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_azsh نمایش پست ها
    سلام. دلیل ریجکت رو اینطور ذکر کردن که لازمه بدیم مقاله توسط یک native ویرایش بشه و آدرس سایتی رو دادن که به صورت پولی اینکار رو انجام میده. تعجب بنده اینجاست مقاله توسط یک شخص در همین رشته ترجمه شده و توسط خود ما ویرایش شده است. چطور مقاله ما ریجکت شده به این دلیل، نمیدانم، چون اکثر ایرانیا و دانشجوها که به یک شخص native دسترسی ندارن وگرنه مدام مال همه باید ریجکت بشه.
    در ضمن من ژورنال دیگه ای رو انتخاب کردم از taylor francis publishing از سایت tandfonline.com ولی در قسمت راهنمای نویسندگان، جهت بعضی راهنمایی های دیگر به سایت taylorandfrancis.com ارجاع میده که با کمال تعجب چنین سایت مطرحی 2 روزه قابل دسترس نیست حتی با ف ی ل ت ر ش ک ن
    این نیتیو هم جریانی شده! مقاله‌ای که توسط یک نیتیو اوکی شده بود + یکی از همکارا یک نیتیو بود رو فرستادیم ژورنال، از زیردست ادیتور رد شد، از 4 تا داور فقط یکیشون به زبان اشکال گرفت. وقتی مقاله رو خودمون داشتیم می خوندیم (برای ریوایز بخشای مختلف و بدون توجه به اشکالات زبانی احتمالی) چیزایی می دیدیم که واقعا برای خودمون عجیب بود و عجیب تر اینکه چطور شخص نیتیو و همچنین همکار نویسنده، این بخش هارو ندیده بودن و اصلاح نکرده بودن!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    فراموش کردم سوال کنم لطفا - اگر ممکن است - آدرس جایی که برای ویرایش به شما دادند را هم به اشتراک بگذارید که دوستان دیگر و از جمله خودم برای کارهای از این دست داشته باشیم.

موفق باشید
    نویسنده مسئول هنوز برام فوروارد نکردن. اگر رسید دستم میزارم حتما. در ضمن گفتن این سایت براساس تعداد کلمات هست و برای مقاله ما شده 250 دلار که بیخیال شدیم البته. در ضمن کجا میشه مقاله رو داد ویرایش کنن. دارالترجمه ها میتونن انجام بدن؟ متن تخصصی هست.

Junior Member

از دوستان کسی اطلاع داره چرا سایت taylorandfrancis.com باز نمیشه؟ بهشون ایمیل هم زدم ولی جواب ندادن.

Junior Member

با سلام
    مقاله من در یکی از ژورنال های داخلی پس از چند ماه طی پروسه داوری بازنگری کلی خورده بود. پس از اصلاحات دوباره ارسال شد. هم اینک بعد از چند ماه جواب اصلاحات آمده و دوباره بازنگری کلی خورده ....اما بدون هیچ توضیحی درباره اصلاحات مد نظر نه از داوران نه از سردبیر
    باید چکار کنم؟؟؟؟

Junior Member

اگر با چند رفرش پشت سرهم باز نشد با فبلتر شکن باز می شود

سلام
    در ورود به evise هم مشکل وجود داره؟ من نمیتونم واردش بشم.

سلام
    در حالتی که ریوایز مینور باشه، بعد از سابمیت مجدداً برای همون داور های قبلی ارسال میشه؟
    آخه الان یک هفته هستش که بعد از ارسال ریوایز ، استاتوس reviewer invited هستش، یعنی داور هنوز نپذیرفته که ریوایز رو ببینه؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto11 نمایش پست ها
    سلام
    در حالتی که ریوایز مینور باشه، بعد از سابمیت مجدداً برای همون داور های قبلی ارسال میشه؟
    آخه الان یک هفته هستش که بعد از ارسال ریوایز ، استاتوس reviewer invited هستش، یعنی داور هنوز نپذیرفته که ریوایز رو ببینه؟
    سلام معمولا اینگونه است. البته موارد استثنایی هم وجود دارد. نگران نباشید شاید داور وقت نکرده تایید کند. البته یک احتمال این است که یک داور از داوری انصراف بدهد که در اینصورت ممکن است ادیتور تصمیم بگیرد مقاله شما را مجددا به داور دیگری بدهد.

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    سلام معمولا اینگونه است. البته موارد استثنایی هم وجود دارد. نگران نباشید شاید داور وقت نکرده تایید کند. البته یک احتمال این است که یک داور از داوری انصراف بدهد که در اینصورت ممکن است ادیتور تصمیم بگیرد مقاله شما را مجددا به داور دیگری بدهد.
    معمولاً چه بازه زمانی منتظر پاسخ داور میمونن؟
    یعنی اگه داور پاسخی نده، مجدد مقاله از اول برای داوری فرستاده میشه و دوباره از صفر شروع میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)