صفحه 297 از 364 نخستنخست ... 197247287288289290291292293294295296297298299300301302303304305306307347 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,961 تا 2,970 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr11 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    حقیقتش من از طریق پروفایل درخواست داده بودم که مهلت ریوایز رو بیشتر کنند اما پاسخی دریافت نکردم به همین علت با تاخیر ریوایز رو ارسال کردم برای همین دیگه تمایلی به ایمیل دادن بهشون ندارم
    به نظرتون ممکنه وضعیت مقاله تغییری نکنه، یعنی به علت تاخیر نخوان مقاله را برای داوری مجدد بفرستن و اعلام هم نکنن؟ کم کم دارم مصمم می شم که مقاله را withdraw کنم!
    خواهش میکنم

طبیعتا وقتی پاسخی دریافت می‌کنید این به معنی خواهد بود که با ارائه مهلت بیشتر مخالف هستند.

اما شما برای اینکه این مدت زمانی که صبر کردید به نحوی هدر نره، حتما به ادیتور ایمیل بزنید و جویای آخرین وضعیت مقاله بشید. به هر حال دونستن وضعیت خیلی بهتر از بلاتکلیفی و حدس و گمان هست.
    اینکه بخاطر تاخیر نخوان بررسی کنن واقعا بستگی به نظر ادیتور داره در مجموع. اما باز توصیه میکنم پیگیری کنید.

موفق باشید

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط poyakhodapanah نمایش پست ها
    با سلام
    من مقالم ماژور ریوایز خورد بعد از اصلاح فرستادم بمدت دو هفته داوری شد بعد رفت تو حالت Required reviews completed و بمدت چهار هفته تو این وضعیت بود! امروز دوباره تغییر کرد به decision in process.
    این معنی بدی داره؟
    با تشکر
    سلام

نه لزوما معنی بدی نداره. معمولا ادیتور وقتی سرش شلوغه status مقاله به این شکل تغییر میده تا بعدا به کار شما رسیدگی کنه.
    به نظرم شما میتونید با خیال راحت یک ایمیل به ادیتور بزنید و جویای دلیل و معنی این تغییر بشید.

موفق باشید

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

با سلام
    من مقالم ماژور ریوایز خورد بعد از اصلاح فرستادم بمدت دو هفته داوری شد بعد رفت تو حالت Required reviews completed و بمدت چهار هفته تو این وضعیت بود! امروز دوباره تغییر کرد به decision in process.
    این معنی بدی داره؟
    با تشکر
    سلام خیر معنای بدی ندارد . ادیتور نظر داوران را دریافت کرده و طبیعتا دیگر نیازی نیست وضعیت مقاله را بررسی کنید. صرفا منتظر ایمیل نتیجه از مجله باشید. موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

منهم میخواهم فرمایش دوستان را تاکید کنم که این پیام خیلی وقتها ظاهر میشود و کاملا هم طبیعی است.

معنی انهم یعنی تمام داورها نظرشان را فرستاده اند و کاردوباره زیر دست ادیتور افتاده است. حتما ژورنال به ژورتال فرق میکند ولی به تجربه معمولا وقتی نظر داورهای همه یکسو - قبول یا رد - باشد ادیتور زودتر جواب میدهد به خصوص اگر منفی باشد که خیلی سریع ادیتور نهایی میکند. برای نظرات غیر همسو ادیتور باید تصمیم گیری کند و همین گاهی باعث تاخیر میشود.

امید که پاسخ نهایی قبولی باشد و به زودی به شما اعلام شود.

با سلام
    این معنی بدی داره؟
    با تشکر
    ویرایش توسط susighton : October 29th, 2019 در ساعت 12:55 AM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستانبرای suplementy file که بعنوان توضیحات بیشتر می فرستیم نیاز دارم که داخل این فایل رفرنس بزنم. ایا رفرنس زدن در suplementy file مجازه؟ و ایا این رفرنس ها ایندکس میشه؟با تشکر

سلام دوستانبرای suplementy file که بعنوان توضیحات بیشتر می فرستیم نیاز دارم که داخل این فایل رفرنس بزنم. ایا رفرنس زدن در suplementy file مجازه؟ و ایا این رفرنس ها ایندکس میشه؟با تشکر
    سلام
    بله میتونید رفرنس بزنید هر چندتا که لازم بود. و اینکه بله ایندکس میشه و بعنوان citation برای اون رفرنس در نظر گرفته میشه.

Banned

سلام

از مرحله Decision Pending میتونه برگرده دوباره به یه ریویور دیگه یا بخوان یه نفر دیگه ریویو کنه؟ فرقش با ready for decision چی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام

از مرحله Decision Pending میتونه برگرده دوباره به یه ریویور دیگه یا بخوان یه نفر دیگه ریویو کنه؟ فرقش با ready for decision چی هست؟
    سلام

به نظرم هر دو یه معنی رو میدن. و اینکه بله اگر ادیتور از کامنت‌های داورها قانع نشه و احساس کنه نمیتونه تصمیم بگیره، یا از یه داور جدید دعوت به review میکنه یا اینکه از همون داور‌ها می‌خواد که مثلا فلان مورد بخش خاص مقاله رو مجدد بررسی کنن.
    که البته معمولا خیلی کم اتفاق میافته که از داور جدید دعوت کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    سلام
    بله میتونید رفرنس بزنید هر چندتا که لازم بود. و اینکه بله ایندکس میشه و بعنوان citation برای اون رفرنس در نظر گرفته میشه.
    ممنون بابت پاسخ
    رفرنس زدش مثل همون رفرنس زدن داخل مقالست؟ یعنی داخل همون فایل ساپلمنتی بزنم کافیه یا کار دیگه ای باید کرد؟

ممنون بابت پاسخ
    رفرنس زدش مثل همون رفرنس زدن داخل مقالست؟ یعنی داخل همون فایل ساپلمنتی بزنم کافیه یا کار دیگه ای باید کرد؟
    خواهش میکنم

دقیقا عین فایل اصلی مقاله.
    فقط دقت کنید که هر Figure یا Table رو در یک صفحه مجزا قرار بدید. رفرنس‌ها هم مثل مقاله در انتها لیستشون رو بیارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)