صفحه 303 از 364 نخستنخست ... 203253293294295296297298299300301302303304305306307308309310311312313353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,021 تا 3,030 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوستان
    اینکه ادیتور نظر داور ها رو دریافت میکنه ولی مجدد کار رو برای داور دیگه ای میفرسته نشان دهنده چیه؟
    یعنی نظر داور ها خیلی متضاد بوده و ادیتور نتونسته تصمیم بگیره؟ مگه ادیتور ها معمولا خودشون جز افراد متخصص در اون حوزه نیستن؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوست عزیز

یعنی نظر داور ها خیلی متضاد بوده و ادیتور نتونسته تصمیم بگیره؟

میتواند این باشد و میتواند خیلی دلایل دیگر باشد. ممکن است اساسا خود ادیتور علاقمند باشد و بخواهد کاری را تا حد ممکن نگه دارد چون احساس میکند آن را لازم دارد.

از دید من خودتان را درگیر ذهنی این مساله نفرمایید که چرا این یا آن. صبر بفرمایید. پذیرش مقاله پیچ و خم های خودش را دارد. امید که از خروجی آخر پاسخ مناسب بیرون بیاید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اینکه ادیتور نظر داور ها رو دریافت میکنه ولی مجدد کار رو برای داور دیگه ای میفرسته نشان دهنده چیه؟
    یعنی نظر داور ها خیلی متضاد بوده و ادیتور نتونسته تصمیم بگیره؟ مگه ادیتور ها معمولا خودشون جز افراد متخصص در اون حوزه نیستن؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان
    بعد از پذیرش مقالم استادم از طرف ژورنال مربوطه یک ایمیل فرستاده برام که باید فرمی رو پر کنم که شامل:
    Rights and Access
    Reproduction of Colour Artwork
    Order Offprints

هست که حسابی گیج شدم. نمیدونم این فرم هارو باید چظور پر کرد. دوستان اگر لینک راهنمایی یا کمکی داشته باشند ممنون میشم.
    با تشکر فراوان

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط poyakhodapanah نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بعد از پذیرش مقالم استادم از طرف ژورنال مربوطه یک ایمیل فرستاده برام که باید فرمی رو پر کنم که شامل:
    Rights and Access
    Order Offprints

هست که حسابی گیج شدم. نمیدونم این فرم هارو باید چظور پر کرد. دوستان اگر لینک راهنمایی یا کمکی داشته باشند ممنون میشم.
    با تشکر فراوان
    فرم ها آنلاین هستن دیگه درسته؟
    بخونید چیه متوجه میشید. مثل terms and condition که همه نخونده قبول میکنن. دو تای آخری اگه سفارش رنگی بدید یا بخواید سفارش کاغذی بدید باید پول بدید.
    قسمتی رو متوجه نشدید اینجا بزارید دوستان جواب میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    فرم ها آنلاین هستن دیگه درسته؟
    بخونید چیه متوجه میشید. مثل terms and condition که همه نخونده قبول میکنن. دو تای آخری اگه سفارش رنگی بدید یا بخواید سفارش کاغذی بدید باید پول بدید.
    قسمتی رو متوجه نشدید اینجا بزارید دوستان جواب میدن.
    سلام مجدد
    دو قسمت
    Order Offprints

پولیه و نوشته برای شکل رنگی باید هزینه داد؟ ژورنالم اوپن اکسس نیست!! چرا پس اینو نوشتن؟! یا من اشتباه فهمیدم؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

سلام مجدد
    دو قسمت
    Order Offprints

پولیه و نوشته برای شکل رنگی باید هزینه داد؟ ژورنالم اوپن اکسس نیست!! چرا پس اینو نوشتن؟! یا من اشتباه فهمیدم؟
    ممنون
    عرض کردم، این هزینه ها برای پرینت "کاغذی" هستن.. در نسخه آنلاین شکل ها همه رنگی هستن و نیازی نیست پولی بدید. این توضیحات همونجا هست اگه با دقت بخونید.
    اگه میپرسه میخواید سفید سیاه باشه یا رنگی، سیاه سفیدو انتخاب کنید که هزینه صفر بیاد تا این مرحله رو رد کنید. وقتی ازتون تعداد نسخه برا پرینت میخواد 0 بزنید. در کل گزینه هایی بزنید که هزینه نیاد.

بله اگه بخواید سفارش کاغذی بدید برای هر شکل رنگی باید پول اضافی بدید. کسی دیگه پرینت کاغذی نگه نمیداره حالا میل خودتونه بخواید سفارش بدید..

سلام دوستان
    آیا اچ ایندکس یک ژورنال به اندازه ایمپکت فکتور اون ژورنال اهمیت داره در سنجش ارزش ژورنال؟

سلام دوستان
    آیا اچ ایندکس یک ژورنال به اندازه ایمپکت فکتور اون ژورنال اهمیت داره در سنجش ارزش ژورنال؟
    سلام
    همه این فاکتورها اهمیت خودشون رو دارن. اما اگر منظورتون سنجش ارزش ژورنال از طرف یک دانشگاه هست باید گفت که دانشگاه‌ها به Impact factor و همینطور شاخص Q نگاه میکنن در وهله اول.

Banned

سلام
    دوستان مقاله من رو پیشنهاد ترنسفر دادن. این ژورنالای دیگه من رفرنس نزدم بهشون زیاد.آیا میشه مقاله رو بیرون آورد و بعد ادیت کرد فرستاد؟ یا باید تو همون صفحه ترنسفر کرد؟ گزینه دیکلاین هم یعنی ادامه بررسی تو همون ژورنال؟

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام
    دوستان مقاله من رو پیشنهاد ترنسفر دادن. این ژورنالای دیگه من رفرنس نزدم بهشون زیاد.آیا میشه مقاله رو بیرون آورد و بعد ادیت کرد فرستاد؟ یا باید تو همون صفحه ترنسفر کرد؟ گزینه دیکلاین هم یعنی ادامه بررسی تو همون ژورنال؟
    سلام

این رفرنس نزدن خیلی مسئله‌ای نیست، مهم اینه که ادیتور در مجموع از کار شما خوشش بیاد. و اینکه فکر نمیکنم بشه مقاله رو ادیت کنید و از گزینه ترنسفر استفاده کنید.
    گزینه ترنسفر رو اگر نزنید انگار مقاله رو withdraw کردید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)