صفحه 316 از 364 نخستنخست ... 216266306307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,151 تا 3,160 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط qalat نمایش پست ها
    سلام. ببخشید واقعا مشکل ساز هست؟ من از سال گذشته (2019) تا الان چهارتا مقاله چاپ کردم (سه تاش Q1 هست) بخوام اپلای کنم شبهه ای ایجاد میشه؟
    سلام دوست عزیز.نگران نباشید. تو مصاحبه اگه مقالاتتون و کارهایی که انجام دادینو خوب یادتون باشه و مسلط باشید نه تنها امتیاز منفیه بلکه مثبت هم هست.تعداد مقالات بسته به رشته هم هست مثلا تو رشته های فنی شخص بخواد تنهایی تو یه سال 4 تا مقاله q1یا q2 منتشر کنه یه مقدار دور از انتظاره و باید تو مصاحبه ها کامل مسلط باشه به مقالات. دیده ها هم نشون داده اساتید مصاحبه کننده تو اینجور مواقع برای اطمینان از مقالاتتون سوال زیاد بپرسن.ضمنا تبریک میگم بابت پشتکارتون که تونستید تو یه سال 4 تا مقاله تنهایی پابلیش کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط rainf نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.نگران نباشید. تو مصاحبه اگه مقالاتتون و کارهایی که انجام دادینو خوب یادتون باشه و مسلط باشید نه تنها امتیاز منفیه بلکه مثبت هم هست.تعداد مقالات بسته به رشته هم هست مثلا تو رشته های فنی شخص بخواد تنهایی تو یه سال 4 تا مقاله q1یا q2 منتشر کنه یه مقدار دور از انتظاره و باید تو مصاحبه ها کامل مسلط باشه به مقالات. دیده ها هم نشون داده اساتید مصاحبه کننده تو اینجور مواقع برای اطمینان از مقالاتتون سوال زیاد بپرسن.ضمنا تبریک میگم بابت پشتکارتون که تونستید تو یه سال 4 تا مقاله تنهایی پابلیش کنید
    ممنون بابت توضیح کاملتون...بله کاملا مسلط هستم روی کارها ... ... خیلی ممنون...

سلام دوستان..یکی از ریویوئرها این متن را نوشته در مورد مقاله م .. ایا فقط تشویقم کرده که اصلاحش کنم یا منظورش این بوده که میتونم در این پروسه کمکت کنم؟ بسیار متشکرم از پاسختون
    I know that this kind of work is not easy, but, given the importance of the topic and the fact that we rarely see work among this population, I certainly find it a useful exercise and want to offer you my encouragement as you move
    forward on significantly revising your work.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

ایا فقط تشویقم کرده که اصلاحش کنم

بلی. منظور این بوده است.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط researcher89 نمایش پست ها
    سلام دوستان..یکی از ریویوئرها این متن را نوشته در مورد مقاله م .. ایا فقط تشویقم کرده که اصلاحش کنم یا منظورش این بوده که میتونم در این پروسه کمکت کنم؟ بسیار متشکرم از پاسختون
    I know that this kind of work is not easy, but, given the importance of the topic and the fact that we rarely see work among this population, I certainly find it a useful exercise and want to offer you my encouragement as you move
    forward on significantly revising your work.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

با سلام
    مقاله ای برای ارسال به یک مجله در نظر گرفتم، ظاهرا مجله کاور لتر میخواد خواستم در صورت اکان راهنمایی بفرمایید، مواردی که برام مبهم هست رو با متن میزاریم زیر نوشته:

Address
    (Fill in your institution’s name and address, your personal cellular phone and email)
    مفهوم این قسمت رو متوجه میشم اما من که فارغ التحصیل شدم در این قسمت چی باید بنویسم؟ در واقع باید به اسم دانشگاهم اشاره کنم؟
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    For possibility publication on the journal:
    (fill in Botanical Journal or Nusantara Bioscience or mention the others)
    اگر اشتباه نکنم منظورش این هست که برای کدام یک از مجلات این سازمان مقاله ارسال میکنم درسته؟
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Novelty:
    (state your claimed novelty of the findings versus current knowledge)
    یعنی دلایل نو بودن مقاله درسته؟ یا توضیح موارد جدید کشف شده در این مقاله
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    List of five potential reviewers
    (Fill in names of five potential reviewers that agree to review your manuscpt and their email addresses. He/she should have Scopus ID and come from different institution with the authors; and from at least three different countries)

مهمترین قسمتی که باهاش مشکل دارم، به نظرم این قسمت رو توضیح بدید بهتره؟
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Sincerely yours,
    (fill in your name, no need scanned autograph)

و در پایان این قسمت؟
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با سپاس از توجه شما و راهنمایی شما پیشاپیش متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    با سلام
    مقاله ای برای ارسال به یک مجله در نظر گرفتم، ظاهرا مجله کاور لتر میخواد خواستم در صورت اکان راهنمایی بفرمایید، مواردی که برام مبهم هست رو با متن میزاریم زیر نوشته:

Address
    (Fill in your institution’s name and address, your personal cellular phone and email)
    مفهوم این قسمت رو متوجه میشم اما من که فارغ التحصیل شدم در این قسمت چی باید بنویسم؟ در واقع باید به اسم دانشگاهم اشاره کنم؟
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    اگر اشتباه نکنم منظورش این هست که برای کدام یک از مجلات این سازمان مقاله ارسال میکنم درسته؟
    Novelty:
    (Fill in names of five potential reviewers that agree to review your manuscpt and their email addresses. He/she should have Scopus ID and come from different institution with the authors; and from at least three different countries)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Sincerely yours,

و در پایان این قسمت؟
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام

در قسمت address میتونید به اسم دانشگاه خودتون یا هر مرکزی که احتمالا باهاش همکاری کردید یا میکنید اشاره کنید.

در قسمت دوم باید اسم ژورنال مورد نظر رو بنویسید.

در قسمت سوم دقیقا باید به نوآوری کارتون اشاره کنید. در واقع باید به نوعی editor رو قانع کنید که کار شما نوآوری جالب توجهی داره و برای چاپ شدن در اون ژورنال واجد شرایط هست.

در قسمت چهارم باید 5 نفر رو بعنوان داور کارتون معرفی کنید. توصیه میکنم به مقالاتی که به اونها رفرنس دادید مراجعه کنید و اسم 5 نفر از نویسنده‌های اون مقاله‌ها رو ارائه کنید.

در پایان هم که مثل همیشه اسمتون رو مینویسید بعنوان امضا کننده این کاور لتر.

موفق باشید

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    با سلام

Address
    Novelty:

Sincerely yours,

و در پایان این قسمت؟

بهتره از افرادی استفاده کنید که میشناسینشون! اساسا یکی از دلایلی که بعضی افراد خیلی راحت مقاله میدن اینه که اینها با ادمهای زیادی رفیقن. تاکید میکنم رفیق، نه کسی که در اون زمینه تبحر داره. ممکنه بدترین داور مقاله شما خفن ترین فرد در اون حوزه باشه ممکن هم هست نباشه. اگه با افراد خارجی همگاری دارید یا داشتید از اونها استفاده کنید، هم مقالتون رو خوب و سریع داوری میکنن هم اینکه از کشور دیگه هستند.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

با سلام
    خیلی از جوابتون متشکرم راستش استرس من این بود تو قسمت 5 انتخاب تصور میکردم باید 5 نفر مقاله من رو بررسی و تایید کنند از نظر دستوری، چون بعضی مواقع گواهی ادیت میخوان مجلات و اگر اینجور میبود خیلی طول میکشید تا اکسپت بگیرم.
    باز هم از کمک شما متشکرم

سلام به همگی
    اقا ما مقالمونو ی جا سابمیت کردیم و بعد دو ماه متاسفانه ریجکت شد. بعد من ایمیل زدم ی خطی که شاید ریوایز میشد بهتر بود که ادیتور این چیفش در نهایت مردونگی گفت شما اگه میتونی اصلاحش کنی دوباره سابمیت کن و اخرش این متنو نوشت:
    When submitting your revised manuscript, please add a detailed point-by-point rebuttal and mention in the cover letter that this re submission has been approved by the Editor-in-Chief..
    حالا دو تا سوال میمونه:
    1- ب نظرتون همینجا ریسابمیت کنم شانسش بالاتره؟
    2-منظور جمله اخر اینه که اون نکته های داورارو یکی یکی رفع کنم و توضیح بدم تو کاورلتر؟
    ممنون از همه تون

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط manchester12 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    اقا ما مقالمونو ی جا سابمیت کردیم و بعد دو ماه متاسفانه ریجکت شد. بعد من ایمیل زدم ی خطی که شاید ریوایز میشد بهتر بود که ادیتور این چیفش در نهایت مردونگی گفت شما اگه میتونی اصلاحش کنی دوباره سابمیت کن و اخرش این متنو نوشت:
    When submitting your revised manuscript, please add a detailed point-by-point rebuttal and mention in the cover letter that this re submission has been approved by the Editor-in-Chief..
    حالا دو تا سوال میمونه:
    1- ب نظرتون همینجا ریسابمیت کنم شانسش بالاتره؟
    2-منظور جمله اخر اینه که اون نکته های داورارو یکی یکی رفع کنم و توضیح بدم تو کاورلتر؟
    ممنون از همه تون
    سلام تجربه جالبی است که من تا بحال برخورد نکرده بودم. شانس خوبی آورده اید به نظرم برای همین مجله بصورت یک ریوایز ارسال کنید. بله فرض کنید نسخه ریوایز است و مقاله اصلاح شده به همراه پاسخ به نظرات داوران بفرستید. البته دقت کنید که در کاور لتر توضیح دهید که این ریوایز توسط سردبیر اصلی مجله درخواست و تایید شده است. البته به نظرم یک نگاهی به نظر داوران هم بیندازید ببینید داوران آیا خیلی نظرشان منفی است روی مقاله شما یا اینکه ممتنع است و می توانید آنها را قانع کنید . در این صورت به صورت resubmit برای مجله میفرستید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)