صفحه 317 از 364 نخستنخست ... 217267307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,161 تا 3,170 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوست عزیز

-منظور جمله اخر اینه که اون نکته های داورارو یکی یکی رفع کنم و توضیح بدم تو کاورلتر؟

بلی منظور همین است. هر نکته ای را مستقلا مورد توجه قرار دهید و نظر داور را در مقاله تامین کنید. در کاور لتر هم اشاره بفرمایید که این ارسال مجدد را ادیتور تایید کرده اند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط manchester12 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    اقا ما مقالمونو ی جا سابمیت کردیم و بعد دو ماه متاسفانه ریجکت شد. بعد من ایمیل زدم ی خطی که شاید ریوایز میشد بهتر بود که ادیتور این چیفش در نهایت مردونگی گفت شما اگه میتونی اصلاحش کنی دوباره سابمیت کن و اخرش این متنو نوشت:
    When submitting your revised manuscript, please add a detailed point-by-point rebuttal and mention in the cover letter that this re submission has been approved by the Editor-in-Chief..
    حالا دو تا سوال میمونه:
    1- ب نظرتون همینجا ریسابمیت کنم شانسش بالاتره؟
    2-منظور جمله اخر اینه که اون نکته های داورارو یکی یکی رفع کنم و توضیح بدم تو کاورلتر؟
    ممنون از همه تون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام به همگی
    اقا ما مقالمونو ی جا سابمیت کردیم و بعد دو ماه متاسفانه ریجکت شد. بعد من ایمیل زدم ی خطی که شاید ریوایز میشد بهتر بود که ادیتور این چیفش در نهایت مردونگی گفت شما اگه میتونی اصلاحش کنی دوباره سابمیت کن و اخرش این متنو نوشت:
    When submitting your revised manuscript, please add a detailed point-by-point rebuttal and mention in the cover letter that this re submission has been approved by the Editor-in-Chief..
    حالا دو تا سوال میمونه:
    2-منظور جمله اخر اینه که اون نکته های داورارو یکی یکی رفع کنم و توضیح بدم تو کاورلتر؟
    ممنون از همه تون
    درود بر شما
    بنظرم همینجا سابمیت کنید، گذشته از شانس، حداقلش اینه که چون مقاله رو میشناسن احتمالا خیلی زود بهتون جواب میدن. شانسش هم بالاتر هستش، چون یک سری کامنت داروا هست که اگه به خوبی جواب بدین یا ریوایز کنید اکسپت میشه.

پاسخ به جناب researcher89

درود بر شما
    دوستان البته بهتر می دونن، منتها تصور نمیکنم همچین چیزی مرسوم باشه که داور به شما کمک کنه، معمولا یه سری کامنت می زارن و شاید شانس بیارید و چند منبع جدید معرفی کنن، و البته در بیشتر موارد ناشناس هستن و قرار هم بر اینه که ناشناس باقی بمونن. اینجا بنظرم از شما میجر رویژن خواسته ( بطور معنی داری یک قسمت کار را ارتقا دادن)، ولی ضمنا بهتون دلداری هم داده، گفته میدونم کار سختیه
    ویرایش توسط keran : April 15th, 2020 در ساعت 09:33 AM

Junior Member

سلام به همگی
    حالا دو تا سوال میمونه:
    ممنون از همه تون
    سلام. دوست عزیز ادیتور درواقع لطفی نکرده و این جز قوانین ژورنالهاس که بعد از ریجکت اول دوباره یک بار دیگه بهتون فرصت سابمیت دوباره میدن و البته دوباره به همون داورا میفرستن.بنظر من خودتون کامنت و بازخورد نظرات داورا رو نگاه کنید اگه یکم احساس کردید سفته و سخته نظرشون بنظرم زیاد وقتتون رو درگیر این ژورنال نکنین. ژورنال ها معمولا یک بار که ریجکت کنند بار دومم هم به همون صورته و خیلی احتمالش کمه که قبول کنند البته نشد هم نیست و مواردی دیدم.موفق باشید

سلام به همگی
    حالا دو تا سوال میمونه:
    ممنون از همه تون
    سلام

این مدل پیشنهادها خیلی غیرمرسوم نیست و پیش میاد. ولی نمیشه روش حساب کرد. پیشنهاد میکنم بیخیال این ژورنال بشید و یه جای دیگه مقاله رو بفرستید. اگر ادیتور خودش شخصا نظر مثبتی نسبت به کار شما داشت اصلا ریجکت نمیکرد و پیشنهاد میکرد که یه سری اصلاحات انجام بدید و ریوایز رو ارسال کنید. ولی وقتی ریجکت میکنه دیگه در 99 درصد موارد یعنی خداحافظ.

موفق باشید

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام به همگی
    حالا دو تا سوال میمونه:
    ممنون از همه تون
    اگه نظرات داورها رو میتونید مرتفع کنید یا نظر قانع کننده ای بدید، بنظرم حتما همینجا سابمیت کنید.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    سلام تجربه جالبی است که من تا بحال برخورد نکرده بودم. شانس خوبی آورده اید به نظرم برای همین مجله بصورت یک ریوایز ارسال کنید. بله فرض کنید نسخه ریوایز است و مقاله اصلاح شده به همراه پاسخ به نظرات داوران بفرستید. البته دقت کنید که در کاور لتر توضیح دهید که این ریوایز توسط سردبیر اصلی مجله درخواست و تایید شده است. البته به نظرم یک نگاهی به نظر داوران هم بیندازید ببینید داوران آیا خیلی نظرشان منفی است روی مقاله شما یا اینکه ممتنع است و می توانید آنها را قانع کنید . در این صورت به صورت resubmit برای مجله میفرستید.
    سلام.اره واسه خودمم جلبه...ببینید نظر داور اول و دوم که تقریبا اوکیه...خود ادیتور گفته من ب خاطر داور سوم ریجکت کرده بودم که مشکلش دیتای جدید بود و گفته بود نواوریشو نتونستم بفهمم ک من دارم سعی میکنم حلش کنم...البته در ادامه دوستان نظرشون اینه ک بیخیال این ژورنال شم اما من حس میکنم میشه امتحانش کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

-منظور جمله اخر اینه که اون نکته های داورارو یکی یکی رفع کنم و توضیح بدم تو کاورلتر؟

بلی منظور همین است. هر نکته ای را مستقلا مورد توجه قرار دهید و نظر داور را در مقاله تامین کنید. در کاور لتر هم اشاره بفرمایید که این ارسال مجدد را ادیتور تایید کرده اند.

پایدار باشید
    ممنون...دقیقا خودشم گفته قید کن که این ارسالو من تایید کردم و تو کاورلتر بیار.

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    درود بر شما
    بنظرم همینجا سابمیت کنید، گذشته از شانس، حداقلش اینه که چون مقاله رو میشناسن احتمالا خیلی زود بهتون جواب میدن. شانسش هم بالاتر هستش، چون یک سری کامنت داروا هست که اگه به خوبی جواب بدین یا ریوایز کنید اکسپت میشه.
    والله همینجور ک بالا گفتم داوریای اول و دوم اوکیه...سومیه گیر داده بود که میشه ب نظرم ی جورایی حلش کرد بعضیاشو...حالا باز خودم نظرم اینه بفرستم اینجا ولی بعضی دوستان اینجا مخالفن

نقل قول نوشته اصلی توسط rainf نمایش پست ها
    سلام. دوست عزیز ادیتور درواقع لطفی نکرده و این جز قوانین ژورنالهاس که بعد از ریجکت اول دوباره یک بار دیگه بهتون فرصت سابمیت دوباره میدن و البته دوباره به همون داورا میفرستن.بنظر من خودتون کامنت و بازخورد نظرات داورا رو نگاه کنید اگه یکم احساس کردید سفته و سخته نظرشون بنظرم زیاد وقتتون رو درگیر این ژورنال نکنین. ژورنال ها معمولا یک بار که ریجکت کنند بار دومم هم به همون صورته و خیلی احتمالش کمه که قبول کنند البته نشد هم نیست و مواردی دیدم.موفق باشید
    سلام. ببینید من همچین چیزی ندیدم تو قوانینشون حالا باز شما بهتر میدونید و نکته ای هم ک هست اینه ک ادیتور گفته تضمین نمیکنم دوباره بفرستم داورقبلیا و ممکنه داور جدید بفرستم. در مورد کامنتا دو تا داور اول تقریبا اوکی بودن داور سوم به دیتا و نواوری کم اشاره کرده بود ک شاید بشه ی جورایی حلش کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)