صفحه 335 از 364 نخستنخست ... 235285325326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,341 تا 3,350 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

[QUOTE=ttttaaaahaa;2669441]باسلام بنده مقاله ام رو دوروز پیش برای زورنال اشپرینگر فرستادم بعدیک روز وضعیتش به editor assignment pendingنشون داده شد حالا امروز وضعیتش به Reviews Completed تغییر کرده ایا مقاله من ریجکت میشه واصولا این حد سرعت عما طبیعیه؟

سلام.بله چیزعجیبی نیست .مقاله ای که سابمیت می کنید ابتدا دست ادیتور این چیف میره و اگر در حیطه موضوعات اون ژورنال نباشه و یا اینکه حس کنه که مقاله در تراز اون ژورنال نیست و کیفیت لازمو نداره همون روز اول و حتی در مواردی همان ساعات اول ریجکت میکنن.در هر صورت باید ببینید که تو ساعات یا روزای آینده جوابی براتون ارسال میشه یا نه چون گاها وضعیتایی که فرمودید مدام جابجا میشن

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوست عزیز

ایا مقاله من ریجکت میشه واصولا این حد سرعت عما طبیعیه؟

منهم مثل عزیزدیگرمان فکر میکنم احتمالا این خبر خوبی نباشد و ادیتور در برخورد اول تصمیم گرفته اند کار به داورها ازجاع نشود. امیدوارم اینطور نباشد و کار با موفقیت همراه باشد. لطفا هر چه بود نتیجه را با انجمن به مشارکت بگذارید.

پایدار باشید

[QUOTE=vahidtelecom;2669445]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ttttaaaahaa نمایش پست ها
    باسلام بنده مقاله ام رو دوروز پیش برای زورنال اشپرینگر فرستادم بعدیک روز وضعیتش به editor assignment pendingنشون داده شد حالا امروز وضعیتش به Reviews Completed تغییر کرده ایا مقاله من ریجکت میشه واصولا این حد سرعت عما طبیعیه؟

سلام.بله چیزعجیبی نیست .مقاله ای که سابمیت می کنید ابتدا دست ادیتور این چیف میره و اگر در حیطه موضوعات اون ژورنال نباشه و یا اینکه حس کنه که مقاله در تراز اون ژورنال نیست و کیفیت لازمو نداره همون روز اول و حتی در مواردی همان ساعات اول ریجکت میکنن.در هر صورت باید ببینید که تو ساعات یا روزای آینده جوابی براتون ارسال میشه یا نه چون گاها وضعیتایی که فرمودید مدام جابجا میشن
    باسلام بنده مقاله ام رو دوروز پیش برای زورنال اشپرینگر فرستادم بعدیک روز وضعیتش به editor assignment pendingنشون داده شد حالا امروز وضعیتش به Reviews Completed تغییر کرده ایا مقاله من ریجکت میشه واصولا این حد سرعت عما طبیعیه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

[QUOTE=vahidtelecom;2669445]

ممنون ازپاسخگویی شما چشم نتیجه رو اینجا ذکرمیکنم فقط یه سوال ژورنال فایندر الزویر قابل اعتماد هست که زورنال مناسب رو براون طریق انتخاب کنیم؟ سپاس فراوان

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد دوست عزیز

در این مورد دوستانی که استفاده میکنند باید نظر بدهند چون من خودم از این روش استفاده نمیکنم و از اول که کاری را شروع میکنم چند ژورنال مشخص را هدف گرفته ام و براساس رویه و مشی و روند کلی بحثها جلو رفته ام.

با اینحال فکر میکنم ایرادی هم نداشته باشد و قاعدتا در فضای بسیار رقابتی نشر ناشر قدری مثل السه ویر به کارایی آن اعتماد میکند.

پایدار باشید

[QUOTE=ttttaaaahaa;2669453]
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidtelecom نمایش پست ها
    ممنون ازپاسخگویی شما چشم نتیجه رو اینجا ذکرمیکنم فقط یه سوال ژورنال فایندر الزویر قابل اعتماد هست که زورنال مناسب رو براون طریق انتخاب کنیم؟ سپاس فراوان

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Banned

دوستان عورض شدن status date در قسمت داوری الزویر ایا معنی خاصی میده؟ under review بوده و هنوز هم هست البته

درود بر شما،

بنظرم یه داور داوریش رو کرده و نظرش رو داده، الان فرستادن برای یه داور دیگه، انگار بعضی از نشریه ها از همچین سیستمی استفاده میکنن (یا برای بعضی از مقاله ها این کار رو میکنن)، از اول مثلا به دو تا داور نمی دن، یکی یکی می دن، دوستان اینجا اگه کسی ادیتور باشه میتونه توضیح بده، درسته یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دوستان عورض شدن status date در قسمت داوری الزویر ایا معنی خاصی میده؟ under review بوده و هنوز هم هست البته

[QUOTE=susighton;2669473]سلام مجدد دوست عزیز

در این مورد دوستانی که استفاده میکنند باید نظر بدهند چون من خودم از این روش استفاده نمیکنم و از اول که کاری را شروع میکنم چند ژورنال مشخص را هدف گرفته ام و براساس رویه و مشی و روند کلی بحثها جلو رفته ام.

با اینحال فکر میکنم ایرادی هم نداشته باشد و قاعدتا در فضای بسیار رقابتی نشر ناشر قدری مثل السه ویر به کارایی آن اعتماد میکند.

پایدار باشید

باسلام پاسخ داوری این بود

The paper seems to be better suited for a heuristic optimization journal.
    Thank you for letting us consider the work.
    حالاموندم زورنال مناسبو چگونه بیابم لطفا کمکم کنید سپاس

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

[QUOTE=ttttaaaahaa;2669453]
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidtelecom نمایش پست ها
    [QUOTE=ttttaaaahaa;2669654]
    نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام مجدد دوست عزیز

پایدار باشید

باسلام پاسخ داوری این بود

The paper seems to be better suited for a heuristic optimization journal.
    Thank you for letting us consider the work.
    حالاموندم زورنال مناسبو چگونه بیابم لطفا کمکم کنید سپاس
    ژورنال فایندر ی تعداد مجله بر اساس کلید واژه و چکیده مقاله ارایه میکنه. لیستی که ارایه میکنه زیاد دقیق نیست ولی بد هم نیست. برای پیدا کردن بهترین مجله باید خودتون از مجلات شناخت داشته باشید، اگه ندارید، به لیست مراجعتون نگاه کنید، از اساتیدتون بپرسید، از افرادی که در زمینه مقاله شما قبلا مقاله دادن بپرسید. تازه بهترین مقاله لزوما اون مجله ای نیست که مقالتون دقیقا توی اسکوپ کاریشون باشه. بعد از اینکه پی بردید مقالتون توی اسکوپ کاری مجله ای هست باید ببینید مدت زمان داوریش، درجه سختگیری در داوری مقاله و حتی تعداد ایرانی هایی که قبلا اونجا مقاله دادن در چه وضعیتیه. معمولا پیدا کردن بهترین مجله که همه جوانب رو در نظر گرفته شده باشه، علاوه بر اینکه کار تخصصی هست و مستلزم شناخت دقیق از مجلات هست، هنریه که بعضی ها دارن. شاید اظراف خودتون افرادی رو میشناسین که خوب مقاله میدن، اینها میدونن چی رو کجا و چطوری چاپ کنن
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام
    من مقاله ای در مجله Structural engineering and mechanics که برای تکنوپرس هست ارسال کردم و متاسفانه موقع ارسال فراموش کردم peper id و یادداشت کنم ازون روز هرچی ایمیل زدم که برام peper id بفرستن جوابی ندادن ،کلا من از این مجله از روزی که مقاله مو فرستادم هیچ ایمیلی دریافت نکردم الان اصلا نمیدونم مقاله ام تو چه وضعیتی هست حتی اومدم یه بار دیگه بفرستم مقاله مو نوشت که این عنوان مقاله submit شده، میخواستم resubmision کنم برای اون هم باز peper id میخواست، الان دستم به هیچ جا بند نیست و کلافه ام نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟ کسی اطلاع زاجع به این مجله و کلا مجله های تکنو پرس داره؟؟؟؟؟

درود بر شما،

چند روز پیش فرستادید؟ بعد مگه موقع سابمیت اکانت درست نکردید؟ نمیشه وارد اکانت تون بشید و مقاله رو پیدا کنید؟ نشریه رو من براتون چک کردن کیو یک هستش و معتبر هست. زیاد ایمیل به نشریه فرستادن کلا چیز جالبی نیستش. اگه به نشریه اعتماد دارید یه مقدار که صبر کنید خودشون نتیجه داوری یا تصمیم اولیه رو براتون ایمیل میکنن.

کلا تجربه من از کره ای ها و نشریه هاشون (نه این نشریه) اینه که خیلی فرهنگ ایمیل چک کردن و ایمیل جواب دادن ندارن، یه جوریه انگار همه رفتن k-pop تماشا کنن ؛)))

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraas67 نمایش پست ها
    سلام
    من مقاله ای در مجله Structural engineering and mechanics که برای تکنوپرس هست ارسال کردم و متاسفانه موقع ارسال فراموش کردم peper id و یادداشت کنم ازون روز هرچی ایمیل زدم که برام peper id بفرستن جوابی ندادن ،کلا من از این مجله از روزی که مقاله مو فرستادم هیچ ایمیلی دریافت نکردم الان اصلا نمیدونم مقاله ام تو چه وضعیتی هست حتی اومدم یه بار دیگه بفرستم مقاله مو نوشت که این عنوان مقاله submit شده، میخواستم resubmision کنم برای اون هم باز peper id میخواست، الان دستم به هیچ جا بند نیست و کلافه ام نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟ کسی اطلاع زاجع به این مجله و کلا مجله های تکنو پرس داره؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)