صفحه 2 از 297 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2968

موضوع: محاسبه امتیاز قبل از تشکیل پرونده مهاجرت کارکنان ماهر کبک

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز قبل از ارسال مدارک

سلام مهدی جان شما چطوری حساب کردید که من بدون انطباق به 63 میرسم. فکرنکنم چنین چیزی باشه. من بدون نمرات زبان و انطباق پذیری جمعا 44 شدم که برای دعوت به مصاحبه لازم است به حداقل امتیاز یعنی 57 برسم یعنی من 13 امتیاز کم دارم پس زبان فرانسه را 7 و انگلیسی را 6 زده
    در کل که من خیلی گیج شدم و واقعا نمیدونم یعنی چی امشب حتما با وکیلم تماس میگیرم اگه واقعا چنین چیزی باشه میتونم سطح زبان فرانسه را تغییر دهم یا خیر. خدای من چه مصیبتی

باز هم ممنون از دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi79 نمایش پست ها
    شما بدون انطباق به 63 مي رسين
    اين از اون موارديه كه جناب وكيل با سهل انگاري و اشتباه ، در حق شما ظلم كرده
    شما مي تونستين فرانسه ي خودتونو 5 و 5 بزنين
    حالا كه كار از كار گذشته ، بايد منتظر بود
    اميدوارم كه درخواست مدرك نكنن
    فعلاْ به طور جدي زبانو دنبال كنين
    تاریخ ارسال مدارک: 20 مارس 2011 -- صدور فایل نامبر: 14 جولای 2011 -- دریافت فایل نامبر: 23 جولای 2011 -- رشته: خودم (مین) صفر امتیازی و همسرم(شیش امتیازی) -- دریافت نامه آپدیت:20 مارس 2014

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط manmani نمایش پست ها
    سلام مهدی جان شما چطوری حساب کردید که من بدون انطباق به 63 میرسم. فکرنکنم چنین چیزی باشه. من بدون نمرات زبان و انطباق پذیری جمعا 44 شدم که برای دعوت به مصاحبه لازم است به حداقل امتیاز یعنی 57 برسم یعنی من 13 امتیاز کم دارم پس زبان فرانسه را 7 و انگلیسی را 6 زده
    در کل که من خیلی گیج شدم و واقعا نمیدونم یعنی چی امشب حتما با وکیلم تماس میگیرم اگه واقعا چنین چیزی باشه میتونم سطح زبان فرانسه را تغییر دهم یا خیر. خدای من چه مصیبتی

باز هم ممنون از دوستان
    ليسانس همسرتون 3 امتياز داره نه 2 امتياز كه تا اينجا ميشه 45
    انگليسيتون 4 امتياز و فرانسه ي همسرتونم 2 امتياز كه ميشه 51
    شما اگه فرانسه ي خودتونو 5 و 5 مي زدين 8 امتياز مي گرفتين كه مجموعاْ ميشد 59 و به حد نصاب دعوت به مصاحبه مي رسيدين

سلام مجدد من که اینقدر گیج شدم دیگه هیچی از امتیازات نمیفهمم. البته مهدی جان من لیسانس و سن همسرم را جابجا نوشتم لیسانس 3 امتیازو سنش 2 امتیاز که میشه همون 44. حالا اگه به قول شما من انگلیسی 4امتیاز و فرانسه همسر 2 جمعا میشه 50 پس من باید از فرانسه 9 امتیاز بگیرم تا به سطح مطلوب مصاحبه برسم و امتیاز9 یعنی چند. من این قسمت را نمیفهمم آیا فرانسه 6و6 یعنی 9 ؟؟؟؟
    و اگه چنین چیزی باشه میتونم updateکنم و سطح زبانم را پایین تر بیارم؟؟
    ممنون از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi79 نمایش پست ها
    ليسانس همسرتون 3 امتياز داره نه 2 امتياز كه تا اينجا ميشه 45
    انگليسيتون 4 امتياز و فرانسه ي همسرتونم 2 امتياز كه ميشه 51
    شما اگه فرانسه ي خودتونو 5 و 5 مي زدين 8 امتياز مي گرفتين كه مجموعاْ ميشد 59 و به حد نصاب دعوت به مصاحبه مي رسيدين
    تاریخ ارسال مدارک: 20 مارس 2011 -- صدور فایل نامبر: 14 جولای 2011 -- دریافت فایل نامبر: 23 جولای 2011 -- رشته: خودم (مین) صفر امتیازی و همسرم(شیش امتیازی) -- دریافت نامه آپدیت:20 مارس 2014

Junior Member

دوست عزيز شما بايد بدون امتياز تطابق حداقل به 59 برسي.در امتياز زبان فرانسه چه 5و5بزني و يا6و6 بزني فرقي نداره و 8 امتياز ميگيري.حالا اگر ميخواهي امتياز بيشتري بگيري بايد مثلا شنيداري را 5 يا 6 و گفتاري را 7 بزني كه جمعا 10 امتياز ميشه.بين اين دو هم امتيازي وجود نداره و امتيازها زوج زوج بالا ميره.در ضمن ديگه حالا به صلاح نيست كه بخواهي امتيازت را كم كني.چون ممكنه حساسيت ايجاد كنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط manmani نمایش پست ها
    سلام مجدد من که اینقدر گیج شدم دیگه هیچی از امتیازات نمیفهمم. البته مهدی جان من لیسانس و سن همسرم را جابجا نوشتم لیسانس 3 امتیازو سنش 2 امتیاز که میشه همون 44. حالا اگه به قول شما من انگلیسی 4امتیاز و فرانسه همسر 2 جمعا میشه 50 پس من باید از فرانسه 9 امتیاز بگیرم تا به سطح مطلوب مصاحبه برسم و امتیاز9 یعنی چند. من این قسمت را نمیفهمم آیا فرانسه 6و6 یعنی 9 ؟؟؟؟
    و اگه چنین چیزی باشه میتونم updateکنم و سطح زبانم را پایین تر بیارم؟؟
    ممنون از شما

دوست عزیز کریم جان سلام
    مرسی از راهنمایی شما و آقا مهدی ولی من قبلا هم در این پست ها دیدم که بچه هایی بودند که میخواستند سطح زبان خود را تغییر دهند . حالا طبق گفته جنابعالی اگه فکر میکنید حساسیت زا میشه انجام نمیدم اما مسئله ای که برام مهمه اینه که من الان سطح آ2 و ب1 هستم (چون رفتم سفارت فرانسه و در آزمون تعیین سطحش شرکت کردم) و اگه الان از من نمره زبان بخوان در اون حد نیستم ولی اگه طبق تخمینی که خودم زدم بعد از عید اگه برم مصاحبه انشاالله به سطح ب2 میرسم. اما اگه نمره زبان بخوان و من در اون حد نباشم (چون طبق گفته شما و مهدی جان من اگه 8 هم از فرانسه بیارم به سطح مصاحبه میرسم) پس با این اوصاف اگه نمره زبان من کمتر از سطح تعیین شده باشه ممکنه حساب کنند و ببیند به سطح 59 رسیدم و ریجکتم نکنند.
    مرسی از وقتی که میگذارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط karim1335 نمایش پست ها
    دوست عزيز شما بايد بدون امتياز تطابق حداقل به 59 برسي.در امتياز زبان فرانسه چه 5و5بزني و يا6و6 بزني فرقي نداره و 8 امتياز ميگيري.حالا اگر ميخواهي امتياز بيشتري بگيري بايد مثلا شنيداري را 5 يا 6 و گفتاري را 7 بزني كه جمعا 10 امتياز ميشه.بين اين دو هم امتيازي وجود نداره و امتيازها زوج زوج بالا ميره.در ضمن ديگه حالا به صلاح نيست كه بخواهي امتيازت را كم كني.چون ممكنه حساسيت ايجاد كنه

سلام یکی از دوستای من مدرک دلف b2 تافل Ibt 102 داره می خواست ببینه باید زبان و چطوری بزنه تا امتیازش برسه؟ مرسی

سن 30 سال مجرد هست - 16 امتیاز

مدرک فوق لیسانس 12امتیاز

3 سال سابقه بدون بیمه - 6 امتیاز

تمکن مالی -یک امتیاز

رشته -صفر امتیاز -
    تا اینجا می شه 35 امتیاز - یعنی زبان انگلیسی و بزنه 6 و فرانسه 7 و 7 ؟ البته می تونه tcf c1 همی بده. می شه 7 و 8 زد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    متقاضی اصلی: همسر-----رشته : مترجمی زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط helen-en نمایش پست ها
    سلام یکی از دوستای من مدرک دلف b2 تافل Ibt 102 داره می خواست ببینه باید زبان و چطوری بزنه تا امتیازش برسه؟ مرسی

سن 30 سال مجرد هست - 16 امتیاز

مدرک فوق لیسانس 12امتیاز

3 سال سابقه بدون بیمه - 6 امتیاز

تمکن مالی -یک امتیاز

رشته -صفر امتیاز -
    تا اینجا می شه 35 امتیاز - یعنی زبان انگلیسی و بزنه 6 و فرانسه 7 و 7 ؟ البته می تونه tcf c1 همی بده. می شه 7 و 8 زد؟
    برای محاسبه امتیاز زبان به ویکی مراجعه کن.
    توی لیست امتیازات زبان ویکی IBT 102 (اگه اشتباه نکنم) 6 امتیاز داره.
    از دلف b2 هم که 12 امتیاز میگیره (6 امتیاز برای گفتاری و 6 امتیاز برای شنیداری).
    جمعاً میشه 18 امتیاز که با 35 امتیاز قبلیش میشه 53 امتیاز.
    یعنی اگه فقط 2 امتیاز بابت سازگاری از آفیسر بگیره قبوله ایشالا.
    متقاضی اصلی : همسر ----- رشته همسر : مترجمی زبان انگليسی
    ارسال مدارک:
    10/04/2011(21فروردين1390)(آرامکس) -------------- دريافت مدارک توسط سفارت:12/04/2011(23فروردين1390)
    دريافت رفرنس نامبر و فایل نامبر (تلفنی):25/07/2011(3مرداد1390)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran34 نمایش پست ها
    برای محاسبه امتیاز زبان به ویکی مراجعه کن.
    توی لیست امتیازات زبان ویکی IBT 102 (اگه اشتباه نکنم) 6 امتیاز داره.
    از دلف b2 هم که 12 امتیاز میگیره (6 امتیاز برای گفتاری و 6 امتیاز برای شنیداری).
    جمعاً میشه 18 امتیاز که با 35 امتیاز قبلیش میشه 53 امتیاز.
    یعنی اگه فقط 2 امتیاز بابت سازگاری از آفیسر بگیره قبوله ایشالا.
    اهامرسی پس با این حساب پرونده شو بررسی می کنن دیگه؟ یعنی سازگاری هم حساب می شه و با اون باید به 55 رسید؟

از کجا میتونم این امتیاز ها رو ببینم که خودمو ارزیابی کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m3hiran نمایش پست ها
    از کجا میتونم این امتیاز ها رو ببینم که خودمو ارزیابی کنم ؟
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...n_applicant.29

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)