صفحه 79 از 94 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

سلام دوستان
    من مقالمو نوشتم و تقریبا 99 درصد کارشو خودم انجام دادم متاسفانه من دو تا استاد راهنما دارمو دو تا هم مشاور متاسفانه همانطور که میدونید این کار فقط با هدف رد و بدل شدن مقاله انجام میشه حالا یکی از استاد راهنماهای من مقاله رو سابمیت میکنه نمیدونم واقعا چرا اجازه نمیدن خودم این کارو کنم میخاستم بدونم اینکه استاد راهنمام نویسنده مسئول باشه یا من تو فرآیند پذیرش مقاله تاثیر داره یا نه؟ممنون

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamide1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مقالمو نوشتم و تقریبا 99 درصد کارشو خودم انجام دادم متاسفانه من دو تا استاد راهنما دارمو دو تا هم مشاور متاسفانه همانطور که میدونید این کار فقط با هدف رد و بدل شدن مقاله انجام میشه حالا یکی از استاد راهنماهای من مقاله رو سابمیت میکنه نمیدونم واقعا چرا اجازه نمیدن خودم این کارو کنم میخاستم بدونم اینکه استاد راهنمام نویسنده مسئول باشه یا من تو فرآیند پذیرش مقاله تاثیر داره یا نه؟ممنون
    سلام
    نگران این قضیه نباشید. همه جای دنیا همینه. دانشجویی که کار اصلی رو انجام میده اسم اول ... استاد راهنما که ایده کار با اون بوده و شما رو در طول مسیر راهنمایی کرده کارسپاند.
    اینکه شما یا ایشون سابمیت کنه تاثیر داره یا نه بستگی به ژورنال و ادیتور داره. میتونه تاثیر داشته باشه میتونه نداشته باشه. ولی کارسپاند بودن انچنان نکته مثبتی توی رزومه شما محسوب نمیشه در وضعیتی که الان هستید. اسم اول مقاله ست که برای دانشجو از نون شب واجبتره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    history

سلام دوستان.
    من می خوام برای این ژورنال مقاله بفرستم:
    https://www.cambridge.org/core/journ...e-east-studies
    اصلا فرمت کلی ارسال مقاله اش رو متوجه نمیشم. خیلی پیچیده نوشته.
    به نظر شما اگه از روی فرمت یکی از مقاله هاش که ازسایت اش دانلود کردم ، در بیارم و بنویسم. و رفرنس بدم . ریجیکت میشم ؟
    ممنون که کمکم می کنید .
    اگه هم کسی چیزی از این ژورنال متوجه شد لطفا بهم بگه مرسی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shadishadan نمایش پست ها

سلام دوستان.
    من می خوام برای این ژورنال مقاله بفرستم:
    https://www.cambridge.org/core/journ...e-east-studies
    اصلا فرمت کلی ارسال مقاله اش رو متوجه نمیشم. خیلی پیچیده نوشته.
    به نظر شما اگه از روی فرمت یکی از مقاله هاش که ازسایت اش دانلود کردم ، در بیارم و بنویسم. و رفرنس بدم . ریجیکت میشم ؟
    ممنون که کمکم می کنید .
    اگه هم کسی چیزی از این ژورنال متوجه شد لطفا بهم بگه مرسی.

با سلام میتوانید از لینک زیر قسمت author guide فایلهای پی دی اف مربوط را دانلود کنید که اطلاعات مربوط به ارسال مقاله و ... قرار داده شده.
    http://mchelp.manuscriptcentral.com/...aining/author/

سلام،
    یه سوال داشتم اینکه من مقاله اولم هنوز داره توی یه نشریه داوری میشه ولی مقاله دومم رو تموم کردم و آماده سابمیت هستش (برای هر دو تا مقاله نشریات isi رو در نظر بگیرین). مشکل اینه که توی مقاله دوم حتما باید به مقاله اول ارجاع بدم. فعلا که همینطور دارم صبر میکنم ببینم تکلیف اولیه چی میشه منتها اگه الان بخوام مقاله دوم رو بفرستم چه طوری باید به اولیه ارجاع بدم ضمن اینکه مقاله های اخیر رشته خودم (روانشناسی) رو هم که نگاه کردم اصلا همچین چیزی مرسوم نیست که به مقاله در حال داوری ارجاع بدن ... حالا از رشته من گذشته هر تجربه ای دارین لطفا به اشتراک بزارین... مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    سلام،
    یه سوال داشتم اینکه من مقاله اولم هنوز داره توی یه نشریه داوری میشه ولی مقاله دومم رو تموم کردم و آماده سابمیت هستش (برای هر دو تا مقاله نشریات isi رو در نظر بگیرین). مشکل اینه که توی مقاله دوم حتما باید به مقاله اول ارجاع بدم. فعلا که همینطور دارم صبر میکنم ببینم تکلیف اولیه چی میشه منتها اگه الان بخوام مقاله دوم رو بفرستم چه طوری باید به اولیه ارجاع بدم ضمن اینکه مقاله های اخیر رشته خودم (روانشناسی) رو هم که نگاه کردم اصلا همچین چیزی مرسوم نیست که به مقاله در حال داوری ارجاع بدن ... حالا از رشته من گذشته هر تجربه ای دارین لطفا به اشتراک بزارین... مرسی
    سلام.. درست مثل سایت کردن مقاله های چاپ شده عمل کنید.. این چیزا هست ولی کمه. اسم نویسندگان، نام مقاله و مجله ی تحت داوری رو می نویسید؛ در آخر هم بجای volume و issue و شماره صفحه بزارید Under review..
    اگه تا موقع ریوایز مقاله دوم، مقاله اولتون چاپ شد اطلاعاتشو به روز کنید که همه چی اوکی باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام.. درست مثل سایت کردن مقاله های چاپ شده عمل کنید.. این چیزا هست ولی کمه. اسم نویسندگان، نام مقاله و مجله ی تحت داوری رو می نویسید؛ در آخر هم بجای volume و issue و شماره صفحه بزارید Under review..
    اگه تا موقع ریوایز مقاله دوم، مقاله اولتون چاپ شد اطلاعاتشو به روز کنید که همه چی اوکی باشه.
    خیلی ممنون، من یه سوال دیگه از شما بپرسم: همون مقاله اولیه الان حدود 6 ماهه داره داوری میشه (نشریه امریکایی و isi با ای اف حدود نیم) حدود یک ماه پیش به ادیتور پیام دادم گفت که یکی از داورا هنوز جواب نداده، و ما درخواست کردیم که سریع تر جواب بده... بنظرتون الان دوباره به ادیتور ایمیل بدم یا اگه پیشنهادتون صبر کردن هستش چقدر صبر کنم و دوباره پیام بدم، هر پیشنهاد دیگه ای بدین ممنون میشم.

ApplyAbroad Superstar

سلام اتفاقا این مساله نسبتا کم اتفاق نمی افتد مخصوصا برای مقاله هایی که از یک پروژه بزرگ تولید میشوند چون متعدد هستند و برای ژورنالهای مختلف میروند این موضوع بیشتر پیش می آید. به این مقالات با کلمه forthcoming اشاره میشود

فرمت کلی این است

Family name, INITIAL(S). Year. [Forthcoming]. Title of article. Journal Title. [Online]. [Date accessed]. Available from: URL
    Example:
    Royall, C.P., Thiel, B.L., and Donald, A.M. 2013. [Forthcoming]. Radiation damage of water in environmental scanning electron microscopy. Journal of Microscopy. [Online]. [Accessed 4 November 2012]. Available from: http://0-www3.interscience.wiley.com.wam.leeds.ac.uk/

این صفحه هم توضیح داده است

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK7240/#A42793

یکی دوتا نمونه را که تازه دیدم اینجا میگذارم .

برای سایتیشن

(name of the author, forthcoming)

یعنی

(Alizad-e, Forthcoming)

برای بیبلیوگرافی مثلا

Stetter, Stephan (forthcoming) ‘The Legal
    Foundations of Normative Borders and
    Normative Orders: Individual and Human
    Rights and the EU-Israel-Palestine Triangle’. In:
    Del Sarto, Raffaella A. (ed.) Fragmented
    Borders, Interdependence and External
    Relations: The Israel-Palestine-European Union
    Triangle. Houndsmill: Palgrave Macmillan.

Kornprobst, Markus. 2018. ‘Framing, resonance and war: Foregrounds and backgrounds of cultural congruence’. European Journal of International Relations, forthcoming.

موفق باشید

سلام،

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد این را هم الان روی اینترنت دیدم که برای متنی است که حتی هنوزتکمیل نشده و اتفاقا سایت مربوط به رشته شما هم هست

https://blog.apastyle.org/apastyle/2...published.html

Manuscript in Preparation
    A manuscript for an article that is not yet finished, or that is in preparation, can be cited and referenced using the year the draft of the manuscript you read was written.

Kirk, J. T. (2011). Reprogramming the Kobayashi Maru test:
    A tale of an inside job and the genius behind it.

Manuscript in preparation.
    Manuscript Submitted for Publication
    If the manuscript has been submitted for publication, again use the year the manuscript was written (not the year it was submitted) as your date. Also, do not provide the name of the journal or publisher to which the manuscript was submitted. If the manuscript is rejected on first submission, the author is free to submit the article elsewhere, where it could be accepted. If this happens while your own article is in preparation and if your reference names the first journal or publisher to which the material was submitted, your reference is not only out of date but misleading.

Castle, R. (2012). Shadowing a police officer: How to be unobtrusive
    while solving cases in spectacular fashion.
    Manuscript submitted
    for publication.
    As soon as that article is accepted for publication, the status changes to in pressand you can include the name of the journal in the reference.
    Castle, R. (in press). Shadowing a police officer: How to be unobtrusive
    while solving cases in spectacular fashion. Professional Writers’
    Journal.

سلام،

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

خیلی ممنون، من یه سوال دیگه از شما بپرسم: همون مقاله اولیه الان حدود 6 ماهه داره داوری میشه (نشریه امریکایی و isi با ای اف حدود نیم) حدود یک ماه پیش به ادیتور پیام دادم گفت که یکی از داورا هنوز جواب نداده، و ما درخواست کردیم که سریع تر جواب بده... بنظرتون الان دوباره به ادیتور ایمیل بدم یا اگه پیشنهادتون صبر کردن هستش چقدر صبر کنم و دوباره پیام بدم، هر پیشنهاد دیگه ای بدین ممنون میشم.
    هر کاری میکنید بنظرم ایمیل نزنید.. بخصوص که یه بار زدید و جواب گرفتید.. این بنظر شخصی خودم نشون میده ادیتور به داوری و ... اهمیت میده و اینو هم گفته که درخواست کرده.. ایراد پس از ادیتور نیست که با پیگیری کردن سرعت جواب بره بالا.
    6 ماه شد، تا 4 ماه دیگه صبر داشته باشید..
    ---

یه تجربه شخصی: به یه مجله الزویر ایمپکت 5 که میانگین زمان داوری اولیه ش 2 ماه هست دو تا مقاله به فاصله کمتر از 1 سال فرستادم اولی ظرف یه ماه جواب اولیه اومد، دومی بعد 8 ماه.. دلیلش هم مشکل پیدا کردن داور مناسب و بعد هم دیر جواب دادن داور بود.. پس این چیزا طبیعیه و پیش میاد..