صفحه 80 از 94 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

سلام من چند تا لینک برای ارجاع به مقاله چاپ نشده رو الان دیدم میزارم شاید به درد یکی بخوره.

linguistics.byu.edu/faculty/henrichsen/APA/APA14.html

https://blog.apastyle.org/apastyle/2...published.html
    ویرایش توسط keran : November 28th, 2018 در ساعت 02:26 PM

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام.. درست مثل سایت کردن مقاله های چاپ شده عمل کنید.. این چیزا هست ولی کمه. اسم نویسندگان، نام مقاله و مجله ی تحت داوری رو می نویسید؛ در آخر هم بجای volume و issue و شماره صفحه بزارید Under review..
    اگه تا موقع ریوایز مقاله دوم، مقاله اولتون چاپ شد اطلاعاتشو به روز کنید که همه چی اوکی باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    خیلی ممنون، من یه سوال دیگه از شما بپرسم: همون مقاله اولیه الان حدود 6 ماهه داره داوری میشه (نشریه امریکایی و isi با ای اف حدود نیم) حدود یک ماه پیش به ادیتور پیام دادم گفت که یکی از داورا هنوز جواب نداده، و ما درخواست کردیم که سریع تر جواب بده... بنظرتون الان دوباره به ادیتور ایمیل بدم یا اگه پیشنهادتون صبر کردن هستش چقدر صبر کنم و دوباره پیام بدم، هر پیشنهاد دیگه ای بدین ممنون میشم.
    بجای ارجاع به مقاله ای که هنوز معلوم نیست چاپ بشه، بهتره به تز یا رساله تون ارجاع بدید.
    ایمیل دادنه پشت سرهم تاثیر منفی نداشته باشه تاثیر مثبت نداره. البته یک ماه زمان کمی نیست، میتونید به مجله پیام بفرستید اما بهتر از اون شاید انتظار باشه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    بجای ارجاع به مقاله ای که هنوز معلوم نیست چاپ بشه، بهتره به تز یا رساله تون ارجاع بدید.
    ایمیل دادنه پشت سرهم تاثیر منفی نداشته باشه تاثیر مثبت نداره. البته یک ماه زمان کمی نیست، میتونید به مجله پیام بفرستید اما بهتر از اون شاید انتظار باشه
    ممنون بابت جوابتون، منتها اگه مقاله من از پایان نامم در اومده بود، این راهکار خوبی بود که مال من همچین چیزی نیست.

من باز یه سوال دیگه بپرسم. اومدیم و من تو مقاله دوم به مقاله اول که هنوز داره داوری میشه ارجاع دادم ادیتور و داور هم چیزی نگفتن و مقاله دومی اکسپت شد در حالی که اولیه هنوز داره داوری میشه. سوال من اینه که
    1. نشریه به نظرتون روز آخر و موقع تایید نهایی اجازه میده که یه مقاله چاپ بشه در حالی که یکی از رفرنس ها یه مقاله در حال داوری هستش؟
    2. باز در صورتی که نشریه هم چاپ کنه،بنظرتون این ارجاع دادنه به به citation مقاله اول اضافه میشه (منظرم مثلا توی گوگل اسکالر هستش)؟؟
    ویرایش توسط keran : December 10th, 2018 در ساعت 02:48 PM

ApplyAbroad Veteran

من باز یه سوال دیگه بپرسم. اومدیم و من تو مقاله دوم به مقاله اول که هنوز داره داوری میشه ارجاع دادم ادیتور و داور هم چیزی نگفتن و مقاله دومی اکسپت شد در حالی که اولیه هنوز داره داوری میشه. سوال من اینه که
    1. نشریه به نظرتون روز آخر و موقع تایید نهایی اجازه میده که یه مقاله چاپ بشه در حالی که یکی از رفرنس ها یه مقاله در حال داوری هستش؟
    2. باز در صورتی که نشریه هم چاپ کنه،بنظرتون این ارجاع دادنه به به citation مقاله اول اضافه میشه (منظرم مثلا توی گوگل اسکالر هستش)؟؟
    سلام
    به مقاله ای که چاپ نشده و ایندکس نیست و در داتابیس ها وجود نداره چطور ارجاع داده میشه؟ کدام ژرنال هست که قبول کرده؟ به نظر من شدنی نیست. از نظرات سایر دوستان استفاد کنید. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    به مقاله ای که چاپ نشده و ایندکس نیست و در داتابیس ها وجود نداره چطور ارجاع داده میشه؟ کدام ژرنال هست که قبول کرده؟ به نظر من شدنی نیست. از نظرات سایر دوستان استفاد کنید. موفق باشید
    سلام حداقل تو رشته من(روانشناسی) به این شدت که شما میگید نیست. لینک هم بالا گذاشتم میتونید نگاه کنید.الان خیلی هم نگشتم ولی یه مورد تو این نشریه پیدا کردم که مال اسپرینگر هستش
    PsychonomicBulletin & Review (if=3)
    من راستش فقط یه نشریه تا حالا تو رشته خودم دیدم که تو اون قسمت راهنمایی تاکید کرده بودکه به مقاله چاپ نشده ارجاع ندین
    خوب الان خودم جواب سوال اولم رو دادم حالا یکی بیاد جواب سوال دومیه رو بده

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام حداقل تو رشته من(روانشناسی) به این شدت که شما میگید نیست. لینک هم بالا گذاشتم میتونید نگاه کنید.الان خیلی هم نگشتم ولی یه مورد تو این نشریه پیدا کردم که مال اسپرینگر هستش
    PsychonomicBulletin & Review (if=3)
    من راستش فقط یه نشریه تا حالا تو رشته خودم دیدم که تو اون قسمت راهنمایی تاکید کرده بودکه به مقاله چاپ نشده ارجاع ندین
    خوب الان خودم جواب سوال اولم رو دادم حالا یکی بیاد جواب سوال دومیه رو بده
    قبل از جواب به سوال شما، ی سوال از خودتون باید کرد که چه اصراریه که حتما ب هیچ چی ارجاع بدید!؟ ارجاع به مقاله پذیرفته نشده بی شباهت به ارجاع به هیچ چی نیست
    در ثانی ارجاع هم بدید، self citation محسوب میشه، و بهتر میدونید که ارجاع دیگران به مقاله شما از ارجاع شما به خودتون (!!) خیلی با ارزش تره
    در صورتی که مجله ای بپذیره که مراجع شما از مقالات چاپ نشده باشه، به احتمال زیاد بعد از اینکه مقاله اکی شد میاد در لیست ارجاعات.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    قبل از جواب به سوال شما، ی سوال از خودتون باید کرد که چه اصراریه که حتما ب هیچ چی ارجاع بدید!؟ ارجاع به مقاله پذیرفته نشده بی شباهت به ارجاع به هیچ چی نیست
    در ثانی ارجاع هم بدید، self citation محسوب میشه، و بهتر میدونید که ارجاع دیگران به مقاله شما از ارجاع شما به خودتون (!!) خیلی با ارزش تره
    در صورتی که مجله ای بپذیره که مراجع شما از مقالات چاپ نشده باشه، به احتمال زیاد بعد از اینکه مقاله اکی شد میاد در لیست ارجاعات.
    ممنون بابت جوابتون، به این شکل توی علوم انسانی زیاد داریم که شما دارید روی یه موضوعی کار میکنید که سابقه تحقیق گسترده ای نداره و حالا همون تعداد اندکی هم که هستند اون چیزی رو که تو داری الان بحث میکنن کار کردن یا نه بهش اضافه کنین، این جوری میخوای یه قسمت مقاله یه بحثی بکنی که اگه مقاله ای برای ساپورت حرفت نباشه در واقع بی معنیه یا اینکه همون جا باید اولین اکسپریمنتت رو طراحی کنی، منتهی وقتی که هست واقعا دلیلی برای کار تکراری وجود نداره.

Junior Member

سلام دوستان

من یه مقاله در مورد رسم گراف دارم و اماده سابمیت به ژورنال هست. این اولین تجربه من هست خواهش میکنم لطفا راهنماییم کنید که چگونه ژورنال رو پیدا کنم که در حد Q3 یا Q4 باشه و بدون دردسر در زمان کوتاه و بدون هزینه پذیرش و چاپ بشه؟

یک دنیا ممنونم

ApplyAbroad Superstar

سلام بهترین راهما مقالاتی هستنند که در لیترچر ریوی یو مقاله خودتان به انها رفرنس داده اید. ببینید کارتان به کدام ها نزدیک تر است همانها را هدف بگیرید و بررسی کنید.

راه دیگر استفاده از ژورنال فایندرهای ناشرهاست. مثلا برای الزویر اگر elsevier journal finder را گوگل کنید به ادرس زیر میرسید و عنوان و ابسترکت کارتان را وارد میکنید و الزویر ژورنالهای مرتبط را به شما معرفی میکند

https://journalfinder.elsevier.com/

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط avines نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یه مقاله در مورد رسم گراف دارم و اماده سابمیت به ژورنال هست. این اولین تجربه من هست خواهش میکنم لطفا راهنماییم کنید که چگونه ژورنال رو پیدا کنم که در حد Q3 یا Q4 باشه و بدون دردسر در زمان کوتاه و بدون هزینه پذیرش و چاپ بشه؟

یک دنیا ممنونم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید