صفحه 11 از 31 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 309

موضوع: آرشیو شده : شانس پذیرش از دانشگاه های هلند ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های هلند

درود
    من برای سال دیگه باید شروع به اپلای کنم .
    مهندسی شیمی صنعتی شریف می خونم . معدل کلم مشه 15 و خورده ای !!! ولی سال های آخرم بالای 16 .
    تافل IBT بالای 100 . و فکر کنم GRE هم برسم بدم البته میدونم که لازم نیست .
    فکر میکنین delft یا Eindhoven می تونم پذیرش بگیرم ؟ آیا میتونم بورس هم بگیرم ؟ Full یا partial ؟
    با سپاس .

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط technophile نمایش پست ها
    درود
    من برای سال دیگه باید شروع به اپلای کنم .
    مهندسی شیمی صنعتی شریف می خونم . معدل کلم مشه 15 و خورده ای !!! ولی سال های آخرم بالای 16 .
    تافل IBT بالای 100 . و فکر کنم GRE هم برسم بدم البته میدونم که لازم نیست .
    فکر میکنین delft یا Eindhoven می تونم پذیرش بگیرم ؟ آیا میتونم بورس هم بگیرم ؟ Full یا partial ؟
    با سپاس .
    سلام. شانس پذیرش رو که دارین. دانشگاه تهران و شریف شناخته شده هستن در هلند. نمره زبانتون که مشخصه وضعیتش. معدلتون برای پذیرش کافیه ولی برای دریافت کمک هزینه خیلی نمیشه گفت خوبه. اگر تاپیک های همین فروم رو ببینی و یا نتایج پذیرش دوستان با معدل 17 و 18 هم به سختی کمک هزینه گرفتن. ولی به احتمالات تکیه کن. این سایت دیتابیس کمک هزینه ها در هلند هست. سرچ کن و با خوندن شرایطشون براشون اقدام کن.
    همونطوری هم که تو پست قبلی گفتم رو یه کشور فقط زوم نکن. شما با توجه به دانشگاهت برای کانادا هم شانس خوبی داری (برای RA و TA) و اگر GRE رو خوب باشی قطعا میتونی روی US هم حساب باز کنی. برای اطلاعات بیشتر به فروم مربوطه سر بزن.
    موفق باشی.
    I am Back

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Mohebi7 نمایش پست ها
    سلام. شانس پذیرش رو که دارین. دانشگاه تهران و شریف شناخته شده هستن در هلند. نمره زبانتون که مشخصه وضعیتش. معدلتون برای پذیرش کافیه ولی برای دریافت کمک هزینه خیلی نمیشه گفت خوبه. اگر تاپیک های همین فروم رو ببینی و یا نتایج پذیرش دوستان با معدل 17 و 18 هم به سختی کمک هزینه گرفتن. ولی به احتمالات تکیه کن. این سایت دیتابیس کمک هزینه ها در هلند هست. سرچ کن و با خوندن شرایطشون براشون اقدام کن.
    همونطوری هم که تو پست قبلی گفتم رو یه کشور فقط زوم نکن. شما با توجه به دانشگاهت برای کانادا هم شانس خوبی داری (برای RA و TA) و اگر GRE رو خوب باشی قطعا میتونی روی US هم حساب باز کنی. برای اطلاعات بیشتر به فروم مربوطه سر بزن.
    موفق باشی.
    ممنون .
    شما با توجه به وضعیتم کدام دانشگاه رو پیشنهاد میکنید که شانس گرفتن کمک هزینه رو داشته باشم ؟
    و باز هم سپاس از پاسخ سریعتون .

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط technophile نمایش پست ها
    ممنون .
    شما با توجه به وضعیتم کدام دانشگاه رو پیشنهاد میکنید که شانس گرفتن کمک هزینه رو داشته باشم ؟
    و باز هم سپاس از پاسخ سریعتون .
    خواهش میکنم.
    برای دانشگاه ها من این سایت رو بهت معرفی میکنم. اینجا میتونی رشته ات رو سرچ کنی ببینی کدوم دانشگاه ها رشته ات رو دارند. یعد تو سایت دانشگاه قسمت مربوط به کمک هزینه ها رو نگاه کنی ببینی وضعیتشون در حاله. حقیقت اینه که علاوه بر بورسهایی مثل NFP و HSP و... برخی دانشگاه ها برای دانشجوهای مستعدشون یه سری بورسهای جدا در نظر میگیرن. مثل Delft... که به هر حال ارزش امتحان کردن رو دارن (هر چند این نوع دوم که توسط خود دانشگاه هست اکثرشون شما رو بعد از ارسال مدارک در صورت داشتن صلاحیت اولیه جزو لیستشون قرار میدن و نیاز به اقدام جداگانه های نیست.) این قسمت هم یک نگاهی بندازین بد نیست.

موفق باشید.
    I am Back

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل ارشد معماری هستم. برای دکترا میخوام اپلای کنم
    معدل کارشناسی 16.84 دانشگاه سراسری قزوین
    معدل ارشد 17.40 دانشگاه علم و صنعت
    1 مقاله کنفرانس خارجی
    1 مقاله کنفرانس داخلی
    4 مقاله مجله داخلی
    تافل 102
    GRE ندارم
    حدود سه سال سابقه تدریس دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی دارم
    عضو هیات علمی یک واحد کوچیک دانشگاه آزاد هم هستم
    به نظرتون چقدر برای دکترا هلند شانس دارم؟ کدوم دانشگاها؟
    رتبه 14 آزمون کارشناسی ارشد بودم (نمیدونم تاثیر داره یا نه!)

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط samin64m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فارغ التحصیل ارشد معماری هستم. برای دکترا میخوام اپلای کنم
    معدل کارشناسی 16.84 دانشگاه سراسری قزوین
    معدل ارشد 17.40 دانشگاه علم و صنعت
    1 مقاله کنفرانس خارجی
    1 مقاله کنفرانس داخلی
    4 مقاله مجله داخلی
    تافل 102
    GRE ندارم
    حدود سه سال سابقه تدریس دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی دارم
    عضو هیات علمی یک واحد کوچیک دانشگاه آزاد هم هستم
    به نظرتون چقدر برای دکترا هلند شانس دارم؟ کدوم دانشگاها؟
    رتبه 14 آزمون کارشناسی ارشد بودم (نمیدونم تاثیر داره یا نه!)
    همانطور که میدونید برای دکترا در هلند یکی از بهترین راه ها پیدا کردن Phd Position هست و راه دیگر تماس با اساتید و پرس و جو در مورد موقعیت خالی در گروهشون هست. برای Phd Position سایت های زیادی هست مثلا این یا این وجود دارند و البته با یه سرچ ساده به نتیجه های بهتری میتونین برسین. http://scholarship-positions.com هم هست.
    در مورد تماس با اساتید هم جستجو و پیدا کردن اساتید از طریق سایت دانشگاه ها یا از روی مقاله هایی که مرتبط با فیلد مورد علاقه تون هست توصیه میشه.

معدلتون خوبه. نمره زبانتون هم که مشخصه. تعداد مقاله ها خوبه و اگر با زمینه ی کاری که میخواهید برایش اقدام کنید مشترک باش که چه بهتر.
    پس نمیشه گفت که کدوم دانشگاه شانس دارید. باید باروش های مذکور موقعیت پیدا کنید.

اینها موقعیت های خالی phd در 2 تا دانشگاه هلندیست که امیدوارم مفید باشه.

http://jobs.tue.nl/en/vacancies.html
    http://www.utwente.nl/vacatures/en/

اینم برای Delft هست. موفق باشید.
    ویرایش توسط Arash_Mohebi7 : December 6th, 2011 در ساعت 09:26 PM
    I am Back

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Digital Media , University of Bremen

با سلام

من دانشجوی سال آخر مهندسی کامپیوترم ، تا الان معدلم کارشناسیم 14.35 هستش ولی به 15 میرسونمش . با این معدل میتونم تو دانشگاه امستردام در رشته ی مهندسی نرم افزار اپلای کنم ؟
    زبانم خوبه و میتونم نمره ی بالا بگیرم ، نمرات دروس تخصصیم هم عالیه ، یعنی اگه معدل دروس تخصصی رو حساب کنید بالای 17 میشه .

مرسی (قرمز کردم که توجه جلب کنه جوابمو بدین
    )

Junior Member

سلام من لیسانسه رشته الهیات دانشگاه ملی رو دارم گرایش حقوق با معدل 14 و نمره ielts 5.5 ,به نظر شما میتونم از یه دانشگاه انگلیسی زبان هلند پذیرش بگیرم واسه ارشد ؟اگه اره از کجا و چطوری؟

سلام.من ميخوام واسه مستر مهندسي پزشكي اپلاي كنم با معدل 15.5
    شانس فاند دارم؟اصن ددلاين اسكالرشيپ ها تموم نشده هنوز؟

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Seanm نمایش پست ها
    با سلام

من دانشجوی سال آخر مهندسی کامپیوترم ، تا الان معدلم کارشناسیم 14.35 هستش ولی به 15 میرسونمش . با این معدل میتونم تو دانشگاه امستردام در رشته ی مهندسی نرم افزار اپلای کنم ؟
    زبانم خوبه و میتونم نمره ی بالا بگیرم ، نمرات دروس تخصصیم هم عالیه ، یعنی اگه معدل دروس تخصصی رو حساب کنید بالای 17 میشه .

مرسی (قرمز کردم که توجه جلب کنه جوابمو بدین
    )
    سلام.
    معدل 15 معدل متوسطی است نه خیلی عالیه که بشه گفت هر جا اپلای کنی میگیری پذیرش رو و نه خیلی کم هست که بگیم اصلا شانس نداری. دانشگاه امستردام دانشگاه خوبیه و حتما براش اقدام کن ولی از دانشگاه های متوسط هلند رو هم چندتا انتخاب کن که شانس پذیرشت بره بالا. برای فال 2012 میخوای احتمالا... اگر آره که بجنب فکر کنم ددلاینها نزدیک باشه حداقل 6.5 ایلتس و یا معدلش مثلا 90 تافل رو بگیر.
    موفق باشید.
    در ضمن سعی بر این شده که ان شاالله همه سوالات تو فروم هلند پاسخ داده بشه پس به رنگی کردن نیازی نیست!! ;-)
    I am Back