صفحه 185 از 192 نخستنخست ... 85135175176177178179180181182183184185186187188189190191192 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 1916

موضوع: ویزای کشور پرتغال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کشور پرتغال

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouzian نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی خبر جدیدی از سفارت پرتغال نداره؟؟ الان برای تایید مدارک برای اپلای دانشجویی چکار کنیم؟

سلام من امروز تماس گرفتم باز همون حرفها رو زدن.... وای که چقدر این خانمی که تلفن و جواب میده بی ادبه هر بار زنگ میزنم این جواب میده کلی حرصم در میاد که چرا من به همچین روزی افتادم که ینفر بخواد اینطور باهام حرف بزنه .... بگذریم بهر حال گفت هنوز تاریخی اعلام نکردم و اگر اعلام بشه که مجددا شروع بکار کردن اطلاع رسانی میکنیم .. گفتن چطور متوجه بشیم گفت همون طوری که فهمیدین تعطیل شده

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

احساس و شرایط شما کاملا قابل درک است. ولی تحمل پیشه کنید تا این مرحله را هم طی کنید. میدانم که مشکل است تحمل این همه بی ادبی چه کلامی چه عملی ولی به قول حافظ مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش

امید که موفق باشید این مرحله هم مصداق "این نیز بگذرد" است.

نقل قول نوشته اصلی توسط neginjvd نمایش پست ها
    سلام من امروز تماس گرفتم باز همون حرفها رو زدن.... وای که چقدر این خانمی که تلفن و جواب میده بی ادبه هر بار زنگ میزنم این جواب میده کلی حرصم در میاد که چرا من به همچین روزی افتادم که ینفر بخواد اینطور باهام حرف بزنه .... بگذریم بهر حال گفت هنوز تاریخی اعلام نکردم و اگر اعلام بشه که مجددا شروع بکار کردن اطلاع رسانی میکنیم .. گفتن چطور متوجه بشیم گفت همون طوری که فهمیدین تعطیل شده

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط neginjvd نمایش پست ها
    سلام خوب نمیشهبه همین دلیل از سایز کشورها ویزا رو در اورد؟

Moderator

کاربران گرامی، مطابق مقررات فروم شما باید از فضای فروم برای دادن یا گرفتن اطلاعات به کاربران استفاده نمایید و تشویق کاربران به تماس با شما در خارج از فضای فروم، از طریق ایمیل،شماره تماس،شماره موبایل،وایبر،اسکایپ،تلگرا م، و ... غیرمجاز است. ارسال های شما بدون فرستادن پیام خصوصی حذف شد.

لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.

ممنون از همکاریتون
    مدیریت فروم ApplyAbroad
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام به همه دوستان
    کسی اطلاع جدیدی از سفارت نداره؟
    هنوز تو حالت تعلیقه؟

اره بابا فعلا خبری نیست

Junior Member

دوستان سفارت تایید مدارک رو انجام میده فقط روند ویزا متوقف شده به صورت موقت

هنوز اوضاع تغییری نکرده؟

Junior Member

من که تغییری ندیدم، دنبال پوزیشن دیگه ای دارم میگردم.

Junior Member zeorest_ana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical and Biological Engineering, Friedrich-Alexander University Erlangen-Nürnberg

من توصیه ام به دوستان اینه که سعی کنن برای ویزای پرتغال از یه کشور دیگه مثل ترکیه اقدام کنن. برای این کار بهتره( یا شاید بگم باید) با سفارت پرتغال تو تهران، سفارت پرتغال توی آنکارا و وزارت امورخارجه پرتغال تماس بگیرن و قضیه رو پیگیری کنن و هماهنگی های لازم رو انجام بدن.
    در مورد case خودم، من میخواستم از سفارت پرتغال تو تهران وقت بگیرم که به همین قضیه تعلیق موقت کنسولگری برخورد کردم. من چون ویزای ویزیتوری (توریستی) کانادا داشتم و بدلایلی میخواستم به کانادا مسافرت کنم یه وقت از کنسولگری پرتغال تو ونکوور گرفتم و مدارکم رو اونجا سابمیت کردم و دیروز هم ویزای تحصیلی پرتغالم اومد. من چون اقامت کاری و تحصیلی از کانادا رو نداشتم کنسولگری ونکوور از من پرسید که چرا از کانادا اقدام میکنم نه ایران. که من هم بحث تعلیق موقت کنسولگری در ایران رو گفتم و هم اینکه دلیل آوردم که خب الان از ایران خیلی دورم و بحث مکانی و مالی مطرح کردم. اونها هم قانع شدن.
    بهرحال به نظر من بهترین و عملی ترین راه حل فعلن اینه. موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)