صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 36 , از مجموع 36

موضوع: سفارت مجازی آمریکا برای ایرانیان

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

پیش فرض پاسخ : سفارت مجازی آمریکا برای ایرانیان

من هم فکر میکنم خیلی نباید انتظاراتمون رو بالا ببریم در ابتدای کار.... واقعا ایجاد همین وب سایت هم قدم بزرگیه از دید من. حوشبختانه دستاورهای ایرانی های که برای تحصیل به امریکا رفتن. چه آکادمیک و چه صنعتی مثل اینکه مقدمات سهولت در تحصیل ایرانیان رو فراهم کرده.
    من به شخصه آینده ی بسیار روشنی رو برای تحصیل در امریکای ایرانیان در 2-3 سال آینده میبینیم. امیدورام این روند ادامه داشته باشه....

چیزی که مشخصه اینه که دولت امریکا برای ما دانشجویان ایرانی ارزش قائل شده و سعی در سهولت در فرآیند تحصیلمون در این کشور شده. این نکته اصلا بی اهمیت نیست.
    I am Back

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

اكثر مطالبش از سايت قديمي تره educationusairan كپي رايت شده!جالبه نه؟!
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member

كسي ميدونه كه ايا از طريق سايت مجازي سفارت امريكا ميشود به روند ويزا دهي سفارت دبي براي ويزاي f1 اعتراض كرد ... من خودم 2 بار دبي ريجكت شدم .. كسايي كه دقيقا با شرايط من انكارا رفتن قبول شدن من حتي دلايل دقيق ريجكتم را نميدونم...

Member apache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Houston

سلام
    میدونم کمی دیر دارم پست میزنم....
    ولی باید بگم که فکر نکنید اینها یه پروژه 1 ساله تعریف کردن و بعدش این سایت را معرفی کردند. و حالا هم ایراد میگیرید. میتونم بگم که این سایت در عرض کمتر از 1 هفته ایجاد شده که با این وقت کم خیلی کامل به نظر میرسه .
    حالا چرا در یک هفته ؟ همانطور که می دانید این سایت دقیقا بعد از موضوع کنسولگری انگلیس معرفی شد چرا که آمریکا بعد از تیره شدن روابط ایران با انگلیس خواسته حتی در فضای مجازی هم که شده یک سفارت داشته باشه و این واسه ما خیلی خوبه.
    من از دوستم شنیدم که در روز اول دانشگاه بچه های ایران یک صف جدا می شدند اما الان اینجور نیست و قاطی بچه های دیگر مراحل را طی میکنند و در کل آنها قصد خوب کردن روابط را دارند.
    امیدوارم حداقل این موضوع به نفع دانشجویان و دانشمندان ما که خواستار تحصیل در دانشگاهای استاندارد دنیا هستند بشود .
    موفق باشید

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rasaonline نمایش پست ها
    من یه چیزی بگم با توجه به تجربه ی خودم... اگر آمریکایی مهربان، خونگرم و با اطلاعات عمومی زیاد دیدید، و اگر علاقه ای هم به سیاست داشت، قریب به یقین جمهوری خواه هست. جمهوری خواه ها آدم های بدی نیستن. چرا فکر میکنید نژادپرست هستن؟! اگر یه آمریکایی نژادپرست نباشه و شما بهش بگید من "بعد از تحصیل برمیگردم ایران" بهت میگه: "تو دیوانه ای! این همه راه اومدی که برگردی؟! فرصت خوبی رو با این کارت از دست میدی"
    اگه طرف حرفت منم، من نگفتم نژادپرست هستن.

از این گذشته هم من حرفام درباره سیاست مداران جمهوری خواه بود و نه شهروندان جمهوری خواه!
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

دوستان گرامي

كليه پستهاي اخير در اين تاپيك، نامرتبط با عنوان موضوع بود و به
    اينجا انتقال داده شد، همچنين برخي پستهاي نامرتبط با هر 2 تاپيك حذف گرديد. لطفا از ارسال پستهاي خارج از عنوان تاپيك جدا خودداري نماييد، با تشكر
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)