نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 357 از 493 نخستنخست ... 257307347348349350351352353354355356357358359360361362363364365366367407457 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,561 تا 3,570 , از مجموع 4924

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای روز مصاحبه

سلام٬ یکی از مدارک روز مصاحبه Evidence of ties to your home country هست‌٬ این تای میتونه مثلا داشتن یک ملک به نام خود فرد باشه.سوال من این هست که چرا برای Bank statement تاکید این هست به اسم پدر و مادر باشه ولی اگر فرد ملک داشته باشه خوب هم هست؟ نمیگن بیست و چند سالته خونه از کجا آوردی؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    سلام٬ یکی از مدارک روز مصاحبه Evidence of ties to your home country هست‌٬ این تای میتونه مثلا داشتن یک ملک به نام خود فرد باشه.سوال من این هست که چرا برای Bank statement تاکید این هست به اسم پدر و مادر باشه ولی اگر فرد ملک داشته باشه خوب هم هست؟ نمیگن بیست و چند سالته خونه از کجا آوردی؟
    سلام
    اين ملك براي دانشجو خيلي تاي حساب نميشه. خيلي از دوستان سند بردن و حتي آفيسر با درخواست خودشون هم نگرفت نگاهي بندازه. اما براي توريستي قضيه فرق ميكنه. ضمن اينكه تاي رو آفيسر بايد بپذيره و تاثير حالات و صحبتهاي شما روي ايشونه كه مشخص ميكنه. درصديشم شانسه. براي نامه ي BS خيلي ها با BS‌كه به نام خودشون بوده در سالهاي اخير رفتند اخيرا كه همچين موردي دايم داره تاكيد ميشه وگرنه اونها همونقدر كه به زبان ما مسلط هستند فرهنگ دست در جيب پدر بودن فرزاندان ما رو هم اطلاع دارند. و خيلي منطقي نيست به بودن پول تو اين جيب يا اون جيب بخوان گير بدن. مثلا طرف ميره دفعه ي بعد پول رو ميزاره تو حساب پدر و مياد براي مصاحبه . اين به نظر شما خيلي دليل محكمي براي ريجكته؟ زماني كه آفيسر نخواد ويزا بده دنبال بهانه كه ميگرده اگر ببينه تازه از دانشگاه اومدي و مقادير قابل توجهي پولم تو جيبته شايد بهترين بهانه رو از نظر خودش پيدا كرده باشه. شما كي رو ديدي كه بخاطر BS‌رد شده باشه و باز اقدام نكرده باشه؟
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member

در خود سایت دانشگاه داکیومنت های روز مصاحبه را گذاشته و یکیش هم tie هستش و نوشته به عنوان مثال ownership of property

درود.
    چندتا سوال دارم.
    من واسه ویزای توریستی برای تابستون دارم اقدام میکنم. داداشم اونجا دانشجو هست میخوام برم پیشش.
    1- متأهل هستم ولی تنهایی میخوام برم. از طرفی نیروی رسمی آموزش و پرورش هم هستم. به نظرتون واسه اثبات وابستگی به ایران مدارک این ادعاها کفایت میکنه؟
    2- اصلا توصیه میکنید که دولتی بودن شغلم رو اونجا مطرح کنم یا نه؟
    3- به نظرتون به عنوان اسپانسر مسافرت، خودم رو معرفی کنم یا برادرم یا پدرم رو؟ (27ساله هستم)
    4- واسه BS چقدر پول تو حسابت باشه تقریبأ مناسبه؟
    سپاس.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    در خود سایت دانشگاه داکیومنت های روز مصاحبه را گذاشته و یکیش هم tie هستش و نوشته به عنوان مثال ownership of property
    سلام
    دانشگاه؟؟؟اونها يك سري راهنماست كه دانشگاه براي دانشجويان خارجي در سايتش گذاشته. مهم سايت هاي سفارت هاست. ضمن اينكه تجربه نشون ميده سفارت از دانشجو ملك رو به عنوان تاي نميپذيره. اخيرا بندهاي مهمتري هست كه ديگه تاي براي دانشجو اهميتش مثل سابق نيست. سايت دانشگاه براي مراجعه به سفارت رفرنس محسوب نمي شود.
    شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط asirianboy356 نمایش پست ها
    درود.
    چندتا سوال دارم.
    من واسه ویزای توریستی برای تابستون دارم اقدام میکنم. داداشم اونجا دانشجو هست میخوام برم پیشش.
    1- متأهل هستم ولی تنهایی میخوام برم. از طرفی نیروی رسمی آموزش و پرورش هم هستم. به نظرتون واسه اثبات وابستگی به ایران مدارک این ادعاها کفایت میکنه؟
    2- اصلا توصیه میکنید که دولتی بودن شغلم رو اونجا مطرح کنم یا نه؟
    3- به نظرتون به عنوان اسپانسر مسافرت، خودم رو معرفی کنم یا برادرم یا پدرم رو؟ (27ساله هستم)
    4- واسه BS چقدر پول تو حسابت باشه تقریبأ مناسبه؟
    سپاس.
    سلام

من اطلاع دارم ادارات دولتي نامه ميدن براي سفارت كه فلان شخص كارمند ماست نميدونم آموزش پرورش همچين سيستمي داره؟ بپرسيد. اين نشون ميده شما همسر و كارتون و زندگيتون اينجاست و ميتونه نوعي تاي محسوب شه. .اگر ملكي به اسمتون هست سند ببريد
    شما آموزش پرورش هستيد كار دولتيتون خطرناك نيست ولي برخي سفارت ها به اسم دولتي كلا حساسيت دارند از اون سفارت ها اقدام نكنيد.
    اگر عنوان كرديد كار ميكنيد خودتون رو . اگر خير همسرتون رو .

شادزي

سلام

من برای فرصت مطالعاتی دارم اقدام میکنم و به احتمال بسیار بالا از سفارت آنکارا وقت میگیرم. نامه حمایت مالی که دارم از وزارت تاریخ شروع رو بر اساس دعوت نامه اولم زده یعنی نوامبر. در حالی که من بعدا تارخ شروع رو عقب انداختم تا 1 ژوئن. دانشگاه همون دانشگاه هست و عوض نشده. حالا با این اوصاف من میتونم با همین نامه برم مصاحبه؟ تو فرم 2019 اومده مورد حمایت وزارت هستم. فوقش مهم باشه براشون بهم میگن که موقع ویزا نامه حمایت با تارخ جدید رو بیارم دیگه درسته؟

ممنون میشم سریع جواب بدید تا اگر لازم شد این ور سال کاراشو بکنم.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeili نمایش پست ها
    سلام

من برای فرصت مطالعاتی دارم اقدام میکنم و به احتمال بسیار بالا از سفارت آنکارا وقت میگیرم. نامه حمایت مالی که دارم از وزارت تاریخ شروع رو بر اساس دعوت نامه اولم زده یعنی نوامبر. در حالی که من بعدا تارخ شروع رو عقب انداختم تا 1 ژوئن. دانشگاه همون دانشگاه هست و عوض نشده. حالا با این اوصاف من میتونم با همین نامه برم مصاحبه؟ تو فرم 2019 اومده مورد حمایت وزارت هستم. فوقش مهم باشه براشون بهم میگن که موقع ویزا نامه حمایت با تارخ جدید رو بیارم دیگه درسته؟

ممنون میشم سریع جواب بدید تا اگر لازم شد این ور سال کاراشو بکنم.
    سلام

خودتون جواب خودتون رو به درستی دادید!

اگر میرسید عوض کنید عوض کنید... دوستان دیگه هم شرایط شما رو داشتن و به مشکل نخوردند! هیچ کس نمی تونه تضمین 100% بده که شما به مشکل نمی خورید! چون ممکنه یه آفیسر دنبال بهانه باشه...! نهایتاً اگر تصمیم گرفتید با همین برید و گیری داد بگید از لحظه صدور مثلاً یک سال اعتبار داره.... کی به کیه!؟
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

ممنون هایزنبرگ عزیز. ما شما رو نداشتیم چیکار میکردیم.

اره خوبه بهونه خوبی رو پیشنهاد دادی. مرسی. والا میخواستم عوضش کنم. گفتن که دعوت نامه جدید بیارو تعهد بده و اینا که خب هم دیر میشه هم پیچیده تر. اینجوری بریم ببینیم چی میشه.

مرسی

Junior Member

سلام بچه ها
    آقا من تازه درسم تموم شده و اصلا مدرک لیسانسمو بهم نمیدن چون دانشجوی روزانه دانشگاه دولتی بودم. حالا مدرک موقتم هم 50 روز دیگه میاد دستم و وقت سفارت هم آخرای فروردین ماه دارم از ترکیه. حالا که مدرک دانشگاه ندارم باید چیکار کنم ؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)