نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 196 از 493 نخستنخست ... 96146186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206246296 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,951 تا 1,960 , از مجموع 4924

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزا

سلام
    همان طور که گفتم من دیروز وقت گذاشتم کل تاپیک رو خوندم بهترین توضیحات بدین شرح بود:

1:برای Research Plan بسته به رشته فرق داره می شه خودمون بنویسیم می شه از استادی یا مدیر گروهی که تو آمریکا هست بخواییم برامون بنویسه و بفرسته از بعضی ها هم که با خودشمون برده بودند سفارت آفیسره نگرفته.

2: کسانی که فول فاند دارند معمولا آفیسر به Bank Statement شون نگاه نمی کنه، به عقیده دوستان بهتره در حد کم باشه معمولا 10 تا 20 هزار دلار و اگه فول فاند نبودیم به اندازه یک یا حداکثر دو سال هزینه کل تو حسابمون باشه، بهتره گردش مالی رو اگه خواستند بهشون نشون بدیم.

3: مشکل داشتن هم ویزای امریکا و کانادا صفحه 99 پست 988

4: مزدوج ها صفحه 105 پست 1045

5: نمونه Research Plan صفحه 118 پست 1180

6: وقت گرفتن بدون آی بیست ص 121
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

سلام دوستان ممنون از راهنمايي هاتون
    ٢ تا سوال دارم. ممنون ميشم لطف بفرماييد راهنمايي كنيد
    ١) آيا درسته كه واسه وقت سفارت گرفتن احتياجي به داشتن باركد DS-160نيست؟ يعني همينجوري صفر بذاريم جاي باركد مشكلي پيش نمياد؟
    ٢) من توو جولاي ٢٠١٢ ويزاي تحصيلي كانادا رو گرفتم، يعني قصدم اين بود كه واسه پاييز ٢٠١٢ برم كانادا واسه دكترا، اما بنا بر دلايلي نرفتم. الان ويزاي كانادا توو پاسپورتمه. حالا ميخوام بدونم اين مزيته يا نقطه منفيه؟ تا الان فكر ميكردم كه چون سكيوريتي چك كانادا رو گذروندم و ويزا گرفتم، احتمالا اين بايد مزيت باشه و ويزاي امريكا رو سريعتر بگيرم. اما حالا استرس گرفتم كه نكنه افيسر سفارت امريكا اينو منفي بدونه و بگه چرا نرفتي كانادا پارسال. ممنون ميشم دوستان نظرشونو بگن در اين مورد.
    سپاس
    Difficult takes a day, impossible takes a week

رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط 86125038 نمایش پست ها
    ١) آيا درسته كه واسه وقت سفارت گرفتن احتياجي به داشتن باركد DS-160نيست؟ يعني همينجوري صفر بذاريم جاي باركد مشكلي پيش نمياد؟
    ٢) من توو جولاي ٢٠١٢ ويزاي تحصيلي كانادا رو گرفتم، يعني قصدم اين بود كه واسه پاييز ٢٠١٢ برم كانادا واسه دكترا، اما بنا بر دلايلي نرفتم. الان ويزاي كانادا توو پاسپورتمه. حالا ميخوام بدونم اين مزيته يا نقطه منفيه؟ تا الان فكر ميكردم كه چون سكيوريتي چك كانادا رو گذروندم و ويزا گرفتم، احتمالا اين بايد مزيت باشه و ويزاي امريكا رو سريعتر بگيرم. اما حالا استرس گرفتم كه نكنه افيسر سفارت امريكا اينو منفي بدونه و بگه چرا نرفتي كانادا پارسال. ممنون ميشم دوستان نظرشونو بگن در اين مورد.
    سپاس

مشکل داشتن هم ویزای امریکا و کانادا صفحه 99 پست 986 , 987, 988

http://www.applyabroad.org/forum/sho...2%D8%A7/page99

نقل قول نوشته اصلی توسط 86125038 نمایش پست ها
    سپاس
    بر طبق گفته دوست عزیزمون snshiraziکه زحمت کشیدن همه صفحات رو خوندن و بر اساس تجربه خودم که مطمین نیستم درست باشه میشه بدون سویس نامبر و طبیعتا دی اس۱۶۰ برای سفارتهای انلاین انکارا دبی ایروان وقت گرفت به این صورت که برای تاییدیه دی اس ۱۶۰ همان اپلیکیشن ایدی که اول دی اس۱۶۰ میده و برای سویسنامبر یا خالی بگذاریم و یا ده تا صفر بگذاریم ولی واقعا بعدش نمیدونم چطور سویس نامبرو و تاییدیه دی اس۱۶۰ رو اطلاع بدیم من نمیدونم این روش مشکلی ایجاد میکنه یا نه؟ولی میشه اینکارو انجام داد خواهشمندم مدیران فروم بهم کمک کنند که این روش درسته یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    بله. چند حالت هست:

۱- سفارت‌هایی که سیستم آنلاین برای گرفتن وقت دارن و حتما بارکد فرم DS-160 رو ازت میخوان، واقعا نیازی به پر کردن DS-160 (به در نتیجه دانستن Sevis Number نیست). میتونی یه بارکد فرم الکی بدی (ده تا صفر) تا وارد مرحله بعد جدول زمانهای وقت مصاحبه بشه.

۲- اگر با ایمیل باید وقت رو بهت بدن و حتما ازت شماره بارکد DS160 منطقی میخوان (نه صفر و اعداد رندوم) میتونی یه فرم DS پر کنی تا وقت بگیری و این بار در بخش Sevis number صفر بزاری. بعد که Sevis number رو گرفتی (روی I-20 هست) یه فرم دیگه پر کن با اون برو برای مصاحبه.

۳- اگر هم سیستم آنلاین برای گرفتن وقت ندارن که مهم نیست I-20 به دستت رسیده باشه یا نه. قبلا آنکارا تلفنی بود، اگر الان هم اینطوریه لازم نیست Sevis Number رو بدونی.

۴- در صورتی که میخوای وقت اضطراری بگیری، بدون دانستن Sevis number‌ نمیتونی (شامل آنکارا و دوبی)

باید زمان بندی دقیق داشته باشی تا I-20 قبل از وقت مقرر مصاحبه بهت برسه. چون اگر وقت زودی انتخاب کنی و به فرض اگر به وقتت نرسیدی، اون موقع (مثلا آپریل یا می) آنقدر وقت‌ها شلوغه که دیگه نمیتونی وقت مجدد بگیری و میره برای جون جولای. پس یه وقت با فاصله کافی بگیر.

از آنجا که گفتی چندان با ویزا آشنا نیستی:

برای گرفتن وقت به بارکد فرم DS-160 نیاز داری (اگر بخوان - مورد ۱ و ۲ بالا)
    برای فرم DS-160 به عدد Sevis NUmber نیازی خواهی داشت.
    برای Sevis Number باید روی I-20 رو ببینی. میتونی قبل از گرفتنش، از دانشگاه بخوای بهت این عدد رو ایمیل کنن یا اسکن نامه رو بهت بدن. اما برای روز مصاحبه حتما اصلش لازمه.
    تا دو روز قبل از مصاحبه هم میتونی DS-160 رو پر کنی.
    میتونی چندین فرم پر کنی و در نهایت با یکیش بری برای مصاحبه.
    ایا با تغییرات صورت گرفته در سیستم وقت گیری هنوز این روش جواب میده برای وقت گرفتن انلاین مثله انکارا دبی ایروان بدون سویس نامبر؟؟؟

رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsamiei نمایش پست ها
    بر طبق گفته دوست عزیزمون snshiraziکه زحمت کشیدن همه صفحات رو خوندن و بر اساس تجربه خودم که مطمین نیستم درست باشه میشه بدون سویس نامبر و طبیعتا دی اس۱۶۰ برای سفارتهای انلاین انکارا دبی ایروان وقت گرفت به این صورت که برای تاییدیه دی اس ۱۶۰ همان اپلیکیشن ایدی که اول دی اس۱۶۰ میده و برای سویسنامبر یا خالی بگذاریم و یا ده تا صفر بگذاریم ولی واقعا بعدش نمیدونم چطور سویس نامبرو و تاییدیه دی اس۱۶۰ رو اطلاع بدیم من نمیدونم این روش مشکلی ایجاد میکنه یا نه؟ولی میشه اینکارو انجام داد خواهشمندم مدیران فروم بهم کمک کنند که این روش درسته یا نه؟
    سلام
    بر اساس این سیستم جدید وقت گرفتن:
    http://usvisa-info.com/fa-IR/selfser...ountry_welcome
    این چند روز من هی سایت رو چک کردم من موندم که چرا آنکارا این قدر سریع پر می شه در عرض یک روز آخرای مارچ شد اول آوریل ولی اون دو تای دیگه فقط دوبی یک روز جلو اومد، من خودم نگران پر شدن وقت هستم ولی این ریسک رو نکردم که بدون آی بیست وقت بگیرم به خصوص که نوشته:

سوء استفاده از سیستم قرار ملاقات براي مصاحبه رواديد ایالات متحده توسط متقاضیان و عوامل شخص ثالث می تواند باعث از دست دادن هزینه های رواديد پرداخت شده، محرومیت از ورود به بخش کنسولی، و از دست دادن پول صرف شده در سفر شود.

اگه این روند درست باشه تا آخر فوریه اگه آی بیست بیاد می شه برای ارمنستان و امارات وقت مناسب گرفت، حالا من موندم آنکارا بنا به دلایلی متقاضی زیاد داره یا الان اون دوتای دیگه جا نمی دن!!!

سلام دوستان، یک سوال کاملاً تخصصی: میخواستم ببینم زمان رفتن به سفارت فقط یک I-20 باید داشته باشیم ؟ اگه با یه i20 وقت سفارت بگیرم و موقع مصاحبه یه i20 جدید بدم مشکلی پیش میاد و یا حتی اگر با همون اولی ویزا بگیرم برم امریکا اما برم یک دانشگاه دیگه (با i20 جدید) ثبت نام کنم ممکنه مشکلی پیش بیاد؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط snshirazi نمایش پست ها
    سلام
    این چند روز من هی سایت رو چک کردم من موندم که چرا آنکارا این قدر سریع پر می شه در عرض یک روز آخرای مارچ شد اول آوریل ولی اون دو تای دیگه فقط دوبی یک روز جلو اومد، من خودم نگران پر شدن وقت هستم ولی این ریسک رو نکردم که بدون آی بیست وقت بگیرم به خصوص که نوشته:

سوء استفاده از سیستم قرار ملاقات براي مصاحبه رواديد ایالات متحده توسط متقاضیان و عوامل شخص ثالث می تواند باعث از دست دادن هزینه های رواديد پرداخت شده، محرومیت از ورود به بخش کنسولی، و از دست دادن پول صرف شده در سفر شود.

اگه این روند درست باشه تا آخر فوریه اگه آی بیست بیاد می شه برای ارمنستان و امارات وقت مناسب گرفت، حالا من موندم آنکارا بنا به دلایلی متقاضی زیاد داره یا الان اون دوتای دیگه جا نمی دن!!!
    دوست عزیز اخه اینکه بدون سویس نامبر وقت بگیریم کجاش سواستفاده هستش؟؟ کجای این سایت اینو نوشته؟؟وقتم داره همینطوری پر میشه دوست عزیز من براتون پیغام خصوصی یذارم تونستین با من تماس بگیرین

دوستان چند سوال داشتم برای رشته های هنری (چون تاپیک هنر عملا غیر فعاله) حتما ویزای مولتی میدن ؟؟؟چون تا مورد بوده از دوستانم که افیسر به اونها ویزای سینگل داده با اینکه قبلا گفته ویزاشون مولتی هست!
    برای رشته های هنر معمولا چند روزه کلیرنس میشن؟مدت زمانش زیاده؟
    و الان بهترین کشور برای گرفتن ویزا کجاست؟

ممنونم!

توو این لینکی که شما گذاشتین چرا فقط از این 3 کشور نام برده؟ یعنی نمیشه مثل پارسال ترکمنستان رفت واسه ویزا؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط snshirazi نمایش پست ها
    سلام

Difficult takes a day, impossible takes a week

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)