نقل قول نوشته اصلی توسط moondiby نمایش پست ها
سلام دوستان. من مدتی قبل یه پروپوزال برای دکتری نوشتم و موقع ایمیل زدن واسه اساتید میفرستادم. سه نفر گفتن بیا مصاحبه. یکیش رو انجام دادم فعلا و بقیه هنوز تایمشون نرسیده. اون استادی که مصاحبه کردیم (دانشگاه دیکین) گفت اوکیه اپلای کن کن میخام باهات کار کنم. فقط لازمه اول یه تغییراتی تو پرپوزال بدی و برام بفرستی که کامنت بدم بعد همراه با بقیه مدارک بفرستی برای دانشگاه. حالا تغییرات: گفت پروپوزالت برای یه پروژه دکتری خیلی کوچیکه و باید حداقل شامل سه تا study باشه که میتونه یه سیستماتیک ریویو یا سیستماتیک لیترچر بعلاوه یه کار مداخله ای و یه کار کیفی باشه و ضمنا گفت "اینا فقط پیشنهاده، نظر خودت برام مهمتره ، و خودت میتونی مطالعه های دیگه ای پیشنهاد بدی" . حالا من گیج گیجم. مگه ما نباید یه پروپوزال برای یه کار تحقیقاتی بنویسیم؟ اینکه شد سه تا!!!!
من رفتم چند تا از پایان نامه های دانشگاه رو دانلود کردم دیدم بعله هر پایان نامه حداقل 5 تا مقاله ازش دراومده و این حرفا. حالا من موندم حالا که میخام دو تا مطالعه دیگه به این پروپوزال اضافه کنم، دقیقا باید تو کدوم قسمت بگونجونم اینا رو؟
سلام دوست عزیز.
کاملا این موضوعی که اشاره کردین که ازتون خواسته شده چند تا پروژه بذارین تو دکترا کاملا نرمال هست و خیلی از اساتید این کار رو انجام میدن. پیشنهادی که من می تونم براتون داشته باشم ین هست که سعی کنی 3 تا مطالعه به هم نزدیک باشه یا حداقل یه مورد مشترک داشته باشه که این طوری می تونی رو اون قسمت مشترک مانور بدی و بگی رو این موضوع مشترک این سه تا مثلا مطالعه انجام شده.

موفق باشی.