صفحه 138 از 157 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh10adp نمایش پست ها
    سلام دوستان. میخواستم بپرسم این عنوان Country Affiliations که در پروفایل بعضی اساتید دیده میشه به چه معناست؟ یعنی فقط به کسانی که از این کشورها اپلای کنند پاسخ میدن؟ یا معنای دیگه ای داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    احتمالا مربوط به ارتباطات و فعالیتهای پژوهشی ایشان است یعنی با موسسات یا دانشگاههایی در این کشورها همکاری داشته است.

دوستان من باز هم سوال دارم. یکی از دانشگاه ها که براش می خوام اقدام کنم گفته اول یکسری مدارک، از جمله یک نمونه از تحقیق یا مقاله ی انگلیسی نوشته شده توسط خودمون رو برای استاد مرتبط بفرستیم. من یک مقاله انگلیسی دارم که رفته برای چاپ ولی دو نفر نویسنده بودیم و اینکه یکبار توسط یک ادیتور، بررسی و اصلاح شده. حالا به نظر شما من می تونم اونو بفرستم؟ یا چیزی بفرستم که فقط خودم نوشته باشم؟
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

ApplyAbroad Superstar

سلام از نظر من همان مقاله با توضیج اینکه برای ژورنال رفته و بدون توضیح اضافی دیگری کفایت میکند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط asal7119 نمایش پست ها
    دوستان من باز هم سوال دارم. یکی از دانشگاه ها که براش می خوام اقدام کنم گفته اول یکسری مدارک، از جمله یک نمونه از تحقیق یا مقاله ی انگلیسی نوشته شده توسط خودمون رو برای استاد مرتبط بفرستیم. من یک مقاله انگلیسی دارم که رفته برای چاپ ولی دو نفر نویسنده بودیم و اینکه یکبار توسط یک ادیتور، بررسی و اصلاح شده. حالا به نظر شما من می تونم اونو بفرستم؟ یا چیزی بفرستم که فقط خودم نوشته باشم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام از نظر من همان مقاله با توضیج اینکه برای ژورنال رفته و بدون توضیح اضافی دیگری کفایت میکند.

موفق باشید
    خیلی متشکرم. یعنی به نظر شما اینکه توضیحی بابت ادیت توسط ادیتور قبل از چاپ ندم، وجهه بدی نداره؟ چون بالاخره سطح انگلیسی من در حدی نیست که بدون ادیت مقاله بفرستم برای ژورنال.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد استفاده از ادیتور امری خیلی عادی به خصوص برای غیر انگلیسی زبانهاست. تقریبا همه به درجات مختلف از ادیتور ها استفاده میکنند. برای همین وقتی میفرمایید که کار برای نشر رفته آنها میدانند که کار به احتمال خیلی زاید ادیت شده و اگر سوالی باشد از شما میپرسند - که معمولا هم نمیپرسند- حالا برای اینکه خیلی راخت باشد موقع ارسال کار توضیحا اضافه کنید که این کار را همکاری دیگری انجام شده یعنی co-author داشته و من فکر میکنم در همین حد کفایت بکند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط asal7119 نمایش پست ها
    خیلی متشکرم. یعنی به نظر شما اینکه توضیحی بابت ادیت توسط ادیتور قبل از چاپ ندم، وجهه بدی نداره؟ چون بالاخره سطح انگلیسی من در حدی نیست که بدون ادیت مقاله بفرستم برای ژورنال.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام. من یک سوال دارم اگر از دوستان کسی تجربه مشابه داره ممنون میشم راهنمایی کنه
    برای پذیرش دکتری به یک استاد ایمیل فرستادم و ایشان گفتند که برای یک پروژه دولتی که من عضوش هستم اپلای کن و اسم من هم به عنوان سوپروایزر معرفی کن. من هم اپلای کردم و پس از اپلای توی سایت پروژه پیغام نشون داد که پس از یک ماه نتیجه به شما اعلام میشه. الان حدود 45 روز می گذره و هیچ پاسخی من دریافت نکردم. به نظر شما از همون استاد میتونم بپرسم که نتیجه به من اعلام نشده آیا شما اطلاع دارید از بررسی پرونده من
    ممنونم

ApplyAbroad Superstar

سلام با گذشت این مدت ایرادی ندارد از طریق استاد پیگیری بفرمائید

موفق باشید

سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad2057 نمایش پست ها
    سلام. من یک سوال دارم اگر از دوستان کسی تجربه مشابه داره ممنون میشم راهنمایی کنه
    برای پذیرش دکتری به یک استاد ایمیل فرستادم و ایشان گفتند که برای یک پروژه دولتی که من عضوش هستم اپلای کن و اسم من هم به عنوان سوپروایزر معرفی کن. من هم اپلای کردم و پس از اپلای توی سایت پروژه پیغام نشون داد که پس از یک ماه نتیجه به شما اعلام میشه. الان حدود 45 روز می گذره و هیچ پاسخی من دریافت نکردم. به نظر شما از همون استاد میتونم بپرسم که نتیجه به من اعلام نشده آیا شما اطلاع دارید از بررسی پرونده من
    ممنونم

Keep Calm and APPLY ON

Senior Member kran آواتار ها

سلام دوستان

حقیقتش میخام راجب به یه مسئله ی از دوستان کمک بگیرم

من الان یه ترمه دارم دکتری میخونم و فول فاند هستم اما اینجایی که درس میخونم اون چیزی که فکر میکردم نیست اینجا روی چیزهایی دارم کار میکنم نه تخصصه منه و نه علاقه من اما استادم میگه باس انجام بدی درحالیکه من توی اس او پی همون اول بهش گفته بودم . حتی پروپوزال هم داشتم. این قضیه دلیل اصلیه برای دلزده شدن از اینجا و میخام انصراف بدم جالب اینه که استاد ریسرچ انترستش با من یکیه ولی از شانس من اصلن شیفت کرده روی یه سری موضوعات دیگه. البته فاندم هم لب به لبه و باید همیشه حواسم به خرج کردن باشه. این قضیه فکر مشعولی زیادی برام داره. و میخوام برای یه جای دیگه اپلای کنم و برم چون این شرایط قطعا من رو داره به سمت یک تز ضعیف دوره دکتری و بی انگیزگی محض سوق میده.
    متاسفانه نمیدونم چی به این استادی که میخام بهش ایمیل بدم بگم.... راستش رو بگم میترسم که بد برداشت کنه و این شرایط بد رو پای من بزاره و حقیقتن نمیخامم دروغ بگم چون از دروغ گفتن هراس دارم. نمیدونم آیا چطور بگم که نمیخام اینجا ادامه بدم و دوست دارم دانشجوت بشم.... رزومم خیلی خوب و احتمال اینکه اوکی با فاند بگیرم بیشتر از 60 70 درصده. آیا همین موضوعات رو بهش بگم کافیه یا نه... میخاوم بهش بگم که اگه میشه با استاد الانم تماس نگیرید تا اگر شما من رو نخاستید موقعیتم به خطر نیوفته. اینو درسته بهش بگم؟

دوستان ممنون میشم کمکم کنید چون واقعن شرایطم زیاد خوب نیست و اون استادی که میخام بهش ایمیل بدم وکنسی آنونس کرده و نمیخام از دستش بدم....

ممنون میشم کمکم کنید و یا تجربه ای در این زمینه دارید باهام به اشتراک بزارید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

دوستان سلام
    در رابطه با مکاتبه با استاد های خارج از کشور و پذیرش گرفتن از دانشگاه اطلاعات می خواستم،یعنی از صفر تا صد،اصلا شدنی هست یا نه،منبع اطلاعاتی خاصی برای اینکار وجود داره که رجوع کنم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان هم بر شما

دوست عزیز شما الان دربخشی پیام نوشته اید که از سال ۲۰۰۷ تا به حال بدون احتساب پیام شما و این پیام من ۱۳۷۹ پست در آن وجود دارد و همه هم درباره مکاتبه با اساتید و پذیرش هست.

صفر تا صد که بماند من حتی فکر میکنم از صفر تا ۱۵۰ را هم بشود اینجا دید

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط imanarabipour نمایش پست ها
    دوستان سلام
    در رابطه با مکاتبه با استاد های خارج از کشور و پذیرش گرفتن از دانشگاه اطلاعات می خواستم،یعنی از صفر تا صد،اصلا شدنی هست یا نه،منبع اطلاعاتی خاصی برای اینکار وجود داره که رجوع کنم؟

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)