صفحه 139 از 157 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

سلام. ممنون از توضيحات كاملتون ، من دقيقا تو همين وضعيتي كه توضيح دادين گير كردم، ميخوام كانادا پذيرش بگيرم، مدرك زبانم اماده نيست، رشته تحصيليم مهندسي صنايع بود، و ددلاين هم داره تموم ميشه و خيلي از دانشگاه ها هم ددلاينشون گذشته، الان نميدونم متن ايميلم به چه صورتي باشه؟!
    ممنون ميشم كمكم كنيد؟!

Junior Member vanish_bitoo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک

سلام به همه دوستان.
    من تو زمان مکاتبه با یه استاد تو آمریکا جواب های نسبتا خوبی گرفتم و چند ماهی هست با هم از طریق ایمیل صحبت می کنیم. چند هفته پیش بهم گفت که خیلی دوست داره با من یه مقاله مروری بنویسه و بعد از اینکه با بچه های آزمایشگاه هماهنگ کنه موضوع رو بهم میگه. بعد دو سه روز موضوع رو گفت و من شروع به نوشتن کردم. موضوع هم در مورد کارهای خود استاد هستش. می خواستم بدونم که آیا کسی از بچه ها همچین تجربه ای داشته؟ آیا الآن وضعیت مساعد هستش؟ خود استاد گفته من تو کمیته هستم. البته هنوز نگفته که با هم تلفنی یا اسکایپ صحبت کنیم.

ممنون میشم نظرتون رو بدونم

Junior Member

سلام دوستان گرامي .آيا professor of practice فاند يا اسكالرشيپ و غيره داره.ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

عبارت پروفسور در
    professor of practice اشاره به ماهیت شغل - تدریس - دارد و درجه دانشگاهی نیست. معمولا اینها آدمهایی هستند که دانشگاهی اصولا نیستند یا نبوده اند ولی به دلیل تجربیاتشان دانشگاه از انها دعوت میکند که با دانشگاه همکاری کنند.

بعضی از اینها ممکن است خیلی خیلی فاند داشته باشند یا قدرت تحصیل آن را از منابع مختلف به خصوص بیرون از دانشگاه. بعضی هم خیر.

در هر صورت قدرت یک پروفسور به معنای درجه علمی را در دانشگاه این افراد معمولا ندارند و احتمالا نقش کمی هم در اختصاص فاندهای موجود در دانشگاه دارند.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط civiljun نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامي .آيا professor of practice فاند يا اسكالرشيپ و غيره داره.ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام مجدد.تو ايميل ارسالي به استاد بايد مليت ذكر بشه ؟يعني بايد بگيم اهل ايران هستيم يا خير؟بازم ممنون

ApplyAbroad Superstar

درود بر شما

اصلا در نامه اول ضرورت ندارد. اینکه جوان هستید یا با تجربه هستید... حتی خانم یا اقا... در مکاتبه اول فقط متمرکز روی طرح و بخش علمی کار بشوید.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط civiljun نمایش پست ها
    سلام مجدد.تو ايميل ارسالي به استاد بايد مليت ذكر بشه ؟يعني بايد بگيم اهل ايران هستيم يا خير؟بازم ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

سلام دوستان
    من برای پاییز 2019 میخواستم برای دانشگاههای کانادا اپلای کنم ولی یکم کارام دیر شد و نتونستم تعداد زیاد ایمیل بزنم. فقط یه استاد جواب مثبت بهم داد و اونم گفت برای یه اسکولارشیپ اپلای کن که قبول نشدم. الان همه مدارکم آماده هست و میخوام برای پاییز 2020 شروع کنم ایمیل بزنم ولی به نظرتون خیلی زود نیست؟
    یا اینکه برای ترمهای زمستون و بهار 2020 هم میشه امیدوار بود به فول فاند؟
    ممنون از راهنماییهای خوبتون

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

برای پذیرش ۲۰۲۰ فکر میکنم زود باشد به این معنی که دقیقا برای پذیرش شدن مکاتبه کردن. ولی اینکه با بعضی از اساتید وارد صحبت علمی بشوید همیشه خوب است و به وقتش خیلی هم کمک میکند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط نیکی نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای پاییز 2019 میخواستم برای دانشگاههای کانادا اپلای کنم ولی یکم کارام دیر شد و نتونستم تعداد زیاد ایمیل بزنم. فقط یه استاد جواب مثبت بهم داد و اونم گفت برای یه اسکولارشیپ اپلای کن که قبول نشدم. الان همه مدارکم آماده هست و میخوام برای پاییز 2020 شروع کنم ایمیل بزنم ولی به نظرتون خیلی زود نیست؟
    یا اینکه برای ترمهای زمستون و بهار 2020 هم میشه امیدوار بود به فول فاند؟
    ممنون از راهنماییهای خوبتون

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام دوستان. راستش بنده چندین وقته با یه استاد خارجی در حال نوشتن مقاله هستم از همون اولش میکفت سرم شلوغه ولی مقاله رو بفرست وقتم ازاد بشه نگاش میکنم. مقاله رو که براش فرستادم پارت اولش رو رویو کرد واسم فرستاد ولی گفت خوندن مقاله برام سخته یکم حالا یا بخاطر زبانش بود یا اینکه مقاله خیلی طولانی و کلا کار پیچیده ای بود. بهرحال گفت قسمت دوم رو زمانیکه وقت ازاد داشته باشم برات میفرستم. یه دوهفته خبری نشد من هم سه روز پیش یه ایمیل بهش زدم و پرسیدم که قسمت بعدی مقاله رو رویو کرده یا نه؟ تا امروز که با اینکه روزهای شنبه یکشنبه هیچوقت بهم ایمیل نمیزد امروز ایمیل زد و ادامه مقاله رو فرستاد و گفت که کامنت روش گذاشتمو و اگه کامنتا رو میتونی جواب بدی که سابمیت کن ولی اول ایمیلش یه جمله نوشت دقیقا منظورشو متوجه نشدم یکم نگران شدم که نکنه ناراحت شده باشه حالا ممنون میشم اگه کسی بتونه توضیح بده
    "You gave me a hard time to understand and try to suggest improvements"
    الان احساس میکنم منظورش اینه که تحت فشارم گذاشتی و اذیتم کردی.
    ببخشید اگه خیلی مرتبط به تاپیک نیست ولی جای بهتری رو نتونستم پیدا کنم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

من فکر میکنم منظورشان این بوده که از متن مشکل پی به محتوی برده اند. طوریکه انطور بفهمند که بتوانند نظر پیشنهادی بدهند. خلاصه یعنی خوب منظور شما را متوجه نمیشده اند.

حالا من دو وجه در آن میبینم. یکی اینکه متن اصلاح ادبی میخواهد که انجام میدهید و کنار.

ولی با این وجود فکر هم میکنم محتوی برایشان جالب بوده که با وجود سختی متن باز وقت گذاشته اند و خوانده اند و نظر داده اند. این دومی به نظرم با ارزش است .قدر کار تان را بدانید و با این بنده خدا تا حدی که ممکن است حفظ ارتباط کنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط nights نمایش پست ها
    سلام دوستان. راستش بنده چندین وقته با یه استاد خارجی در حال نوشتن مقاله هستم از همون اولش میکفت سرم شلوغه ولی مقاله رو بفرست وقتم ازاد بشه نگاش میکنم. مقاله رو که براش فرستادم پارت اولش رو رویو کرد واسم فرستاد ولی گفت خوندن مقاله برام سخته یکم حالا یا بخاطر زبانش بود یا اینکه مقاله خیلی طولانی و کلا کار پیچیده ای بود. بهرحال گفت قسمت دوم رو زمانیکه وقت ازاد داشته باشم برات میفرستم. یه دوهفته خبری نشد من هم سه روز پیش یه ایمیل بهش زدم و پرسیدم که قسمت بعدی مقاله رو رویو کرده یا نه؟ تا امروز که با اینکه روزهای شنبه یکشنبه هیچوقت بهم ایمیل نمیزد امروز ایمیل زد و ادامه مقاله رو فرستاد و گفت که کامنت روش گذاشتمو و اگه کامنتا رو میتونی جواب بدی که سابمیت کن ولی اول ایمیلش یه جمله نوشت دقیقا منظورشو متوجه نشدم یکم نگران شدم که نکنه ناراحت شده باشه حالا ممنون میشم اگه کسی بتونه توضیح بده
    "You gave me a hard time to understand and try to suggest improvements"
    الان احساس میکنم منظورش اینه که تحت فشارم گذاشتی و اذیتم کردی.
    ببخشید اگه خیلی مرتبط به تاپیک نیست ولی جای بهتری رو نتونستم پیدا کنم

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)