صفحه 140 از 157 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

خیلی ممنون از پاسخ تون. فقط یه سوال دیگه دارم ممنون میشم در صورت امکان جواب بدید . حقیقتش تا الان که چندین و چندبار ایمیل رد و بدل کردیم و ایشون خیلی اصلاحات رو مقاله انجام دادن و ایمپرووش کردن هیچ حرفی از اسامی و ترتیب شون تو مقاله نشده. تو این مقاله تا الان قرار بوده ترتیب اسامی به این صورت باشه که بنده نفر اول باشم استاد راهنمام(که دقیقا هیچ کاری نکرده)نفر دوم و نویسنده مسئول و استاد مشاور (که چند بار مقاله رو رویو کرده و اصلاحات روش انجام داده)نفر سوم. حالا بنظرتون چطور باهاش موضوع رو مطرح کنم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

من احساس نمیکنم که ایشان انتظار خاصی داشته باشند. اساتید خیلی وقتها اینکار ها را از سر دل میکنند. البته ضرورتا هم میتواند این نباشد.

در هرصورت در این مورد خیلی دقت بفرمایید چون اگر میزان کانتریبیوشن ایشان زیاد نباشد باید در حد پاورقی تشکر کرد.

در صورت طرح آن بی اشکال است. روشن به ایشان بفرمایید که با توجه به کمک استاد مایلید کمک ایشان را اکنالج کنید خودشان چه صلاح میدانند؟

دقت بفرمایید هر تصمیمی که میگیرید با اطلاع استاد جتما باشد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط nights نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ تون. فقط یه سوال دیگه دارم ممنون میشم در صورت امکان جواب بدید . حقیقتش تا الان که چندین و چندبار ایمیل رد و بدل کردیم و ایشون خیلی اصلاحات رو مقاله انجام دادن و ایمپرووش کردن هیچ حرفی از اسامی و ترتیب شون تو مقاله نشده. تو این مقاله تا الان قرار بوده ترتیب اسامی به این صورت باشه که بنده نفر اول باشم استاد راهنمام(که دقیقا هیچ کاری نکرده)نفر دوم و نویسنده مسئول و استاد مشاور (که چند بار مقاله رو رویو کرده و اصلاحات روش انجام داده)نفر سوم. حالا بنظرتون چطور باهاش موضوع رو مطرح کنم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من احساس نمیکنم که ایشان انتظار خاصی داشته باشند. اساتید خیلی وقتها اینکار ها را از سر دل میکنند. البته ضرورتا هم میتواند این نباشد.

در هرصورت در این مورد خیلی دقت بفرمایید چون اگر میزان کانتریبیوشن ایشان زیاد نباشد باید در حد پاورقی تشکر کرد.

در صورت طرح آن بی اشکال است. روشن به ایشان بفرمایید که با توجه به کمک استاد مایلید کمک ایشان را اکنالج کنید خودشان چه صلاح میدانند؟

دقت بفرمایید هر تصمیمی که میگیرید با اطلاع استاد جتما باشد.

موفق باشید
    مممون از نظرتون

سلام دوستان وقت بخیر
    من حدودا 12 روز پیش با یه استاد تو استرالیا مصاحبه اسکایپ داشتم و نظرش کاملا روم مثبت بود
    بهم گفت که اینجا تو استرالیا ایرانیاا رو خییلی سخت میتونیم بگیریم ولی من دیدم تو دانشکده های دیگ گرفتن باید بپرسم ببینم چجوری میشه و چجوری باید قانون رو دور بزنم...در اخر هم گفت چند روز دیگ بهت پیام میدم امیدوارم خوش خبر باشم برات .. الان بعد از 12 روز هنوز هیچ ایمیلی نزده . حالا من دو تا سوال دارم :
    1- اینکه از دوستان کسی بوده به مشکل مشابه برخورد کرده باشه ؟؟ اخه تو استرالیا گویا این یه مشگل متداول هست اگه کسی تجربه کرده میخوام بدونم چقدر طول کشیده تا استاد اوکی بکنه براش
    2- دوم اینکه من میخوام یه ایمیل به استاد بزنم و جویا بشم که شرایط چجوریه؟؟امیدوار باشم یا نباشم یا اینکه هنوز هیچی مشخص نیست (میخوام بدونم کسی ایمیلی چیزی با این محتواا تا حالا داده ازش کمک بگیرم که بد ننویسم ایمیلم رو
    در پایان کلا گروهی توی تلگرام هست که مخصوص دانشگاه های استرالیا باشه بتونم عضو بشم ؟ اگه لینکی چیزی ازش هست ممنون میشم بهم بدین

Senior Member Sha7ab آواتار ها

دوستان به نظرتون الان برای مکاتبه برای Fall 2020 زوده؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member muogen آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون الان برای مکاتبه برای Fall 2020 زوده؟
    بله واقعا زوده. من اواخر تیر هم شروع کرده بودم اکثر آگهی ها قدیمی بود. حالا باقی دوستان نظر بهتری شاید داشته باشن.
    به نظرم تو زمینه خودتون مقاله بخونید و خودتون رو آپدیت کنید تا بتونید ایمیل بهتری بزنید شانستون برای جای بهتر به مراتب بالاتره.
    Don't worry, don't be afraid, ever, because this is Just A Ride

سلام دوستان.. سوال من این بود که در بازه سه چهار ماه که از گرفتن پذیرش تا شروع دوره در دانشگاه فاصله است (مثلا الان تا ماه سپتامبر، در حالیکه منتظر ویزا هستیم) چطور میشه ارتباطمون رو با استادی که بهمون پذیرش داده حفظ کنیم؟ آیا اینکار بنظرتون ضروری هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh10adp نمایش پست ها
    سلام دوستان.. سوال من این بود که در بازه سه چهار ماه که از گرفتن پذیرش تا شروع دوره در دانشگاه فاصله است (مثلا الان تا ماه سپتامبر، در حالیکه منتظر ویزا هستیم) چطور میشه ارتباطمون رو با استادی که بهمون پذیرش داده حفظ کنیم؟ آیا اینکار بنظرتون ضروری هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز

من فکر میکنم اگر دلیل واقعی برای ارتباط نیست لزومی یا ضرورتی برای حفظ ارتباط نیست به خصوص اینکه الان فصل امتحانات و ورقه صحیح کردن است و بعد هم تابستان.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

با سلام

دوستان در جواب یک ایمیل به دانشگاه یا فرد در انتها تشکر نوشته شد
    حالا که اون فرد جواب داده آیا لازمه در یک ایمیل دیگه بازهم تشکر کرد یا خیر ؟ بنظرم کمی زنندست بی جواب گذاشتن ولی خواستم روال آکادمیک و هم روال عرفیشو بدونم
    ممنونم
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

با سلام و عرض ادب
    خواهش میکنم کمکم کنید
    آیا میشه به دو استاد از دو دپارتمان در یک اسکول ایمیل زد ( راستش من برای یه پروگرم خاص میخوام اپلای کنم ولی ریسرچ اینترست های استادای این پروگرم و دوس ندارم در عوض ریسرچ استادای دپارتمان دیگه رو دوس دارم ) میشه سوپروایزر و از اون دپارتمان انتخاب کنم ولی توی پروگرام دپارتمان اولی درس بخونم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)