صفحه 10 از 238 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2372

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك مرحله فدرال (کبک)

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك مرحله فدرال (کبک)

باسلام
    لطفا راهنمایی کنید که کد رشته ها رو از کجا بایید پیدا کنم؟
    من رشتم شیمی هست
    با تشکر از لطف شما

Junior Member

با سلام
    1- آیا بارکدهای فرم 0008را باید روی صفحه اول تمام فرم ها بچسبانیم
    2- با توجه به اینکه این بارکد ها خیلی بزرک هستند می توان انها را کوچک نمود به طوریکه روی نوشته های فرم ها قرار نگیرند
    3- آیا باید روی برگه های دیگر (غیر از فرم ها مثلا فتوکپی پاسپورت) هم این بارکد ها را چسباند
    با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mazmaz نمایش پست ها
    با سلام
    1- آیا بارکدهای فرم 0008را باید روی صفحه اول تمام فرم ها بچسبانیم
    2- با توجه به اینکه این بارکد ها خیلی بزرک هستند می توان انها را کوچک نمود به طوریکه روی نوشته های فرم ها قرار نگیرند
    3- آیا باید روی برگه های دیگر (غیر از فرم ها مثلا فتوکپی پاسپورت) هم این بارکد ها را چسباند
    با تشکر
    سلام
    بعد از Verify و درست شدن بارکد ، فایل رو همونطور که درست شده پرینت کنید و نیازی به تغییر جای بارکدها و یا بارکد اضافی نیست.

Junior Member

پس منظور این عبارت که در راهنمای پر کردن فرم ها امده چیست ( )Place the barcode pages on the top of your application (forms and supporting documents) when you will submit it

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي

سلام
    منم دقیقا همین سوال رو دارم اگر کسی میدونه چکار باید کرد کمک کنه چون هم بارکد ها بزرگ هستن هم شماره دارن چجوری وچطور باید اونارو بفرستیم یا بچسبونیم
    من فکر کردم شاید باید روی کاغذ پشت چسب دار پرینت بگیریم وبعد بچسبونیم ولی با این سایز بارکد ها واینکه کجا نمی دونم
    خواهشمندم از دوستانی که مارکشون رو فرستادن وفیل نامبرم دریافت کردن راهنمایی کنن
    ممنون
    ارسال مدارک 22 فوریه 2011/دریافت فایل نامبر 17 ژوئیه 2011/نامه انتظار به مصاحبه 19 نوامبر 2011/نامه دعوت به مصاحبه17 دسامبر 2011/تاریخ مصاحبه 8 فوریه 2012/رشته شیمی 12 امتیازی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني

سلام دوستان، میخواستم بدونم برای هزینه ارسال مدارک فدرال میشه از credit card استفاده کرد؟ آیا کسی اینکار رو کرده و مشکلی نداشته؟؟ مرسی
    تاریخ ارسال مدارک:8/10/2010 ... تاریخ صدور فایل نامبر:2/12/2010...تاریخ مصاحبه:19/04/2012... تاریخ فایل فدرال:04/07/2012... تاریخ 18/04/2012update

Junior Member

دوستان من امروز قبول شدم . متاهل هستم. csq را که گرفتم متوجه شدم numero de referanc خانومم با ماله من فرق میکنه !! ولی شماره numero dedessier یکی است .ایا باید اینجوری باشد اگه باید یکی باشه الان ترکیه هستم برم بدم افیسر درست کنخ ممنون میشم جوابم زود بدید.

Junior Member

مبارک باشه
    شماره csq یکی است ولی رفرانس فرق می کند

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

سلام. ترجمه شناسنامه چند مدت اعتبار داره؟ من 1سال و نیم پیش ترجمه کردم. از یکی از دوستان شنیدم 3 ماه معتبره و اگر بیشتر گذشته باشه باید بدم دوباره ترجمه بشه.
    دوستان لطفا راهنمایی کنند.
    با تشکر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط Bernadot ! نمایش پست ها
    سلام. ترجمه شناسنامه چند مدت اعتبار داره؟ من 1سال و نیم پیش ترجمه کردم. از یکی از دوستان شنیدم 3 ماه معتبره و اگر بیشتر گذشته باشه باید بدم دوباره ترجمه بشه.
    دوستان لطفا راهنمایی کنند.
    با تشکر
    با توجه به اینکه شناسنامه قابلیت تغییر داره(ازدواج و بچه و فوت) ترجمه اش دائم الاعتبار نیست
    من 3 سال پیش از دارالترجمه پرسیدم گفت 6 ماه اعتبار داره شما هم از دارالترجمه بپرسید
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)