صفحه 12 از 238 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 2372

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك مرحله فدرال (کبک)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك مرحله فدرال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط mem_55 نمایش پست ها
    من دادم ولی هنوز نمیدونم درسته یا نه چون الان تازه دارم مدارک رو میفرستم و تا ایل نامبر فدرال نگیریم نمیشه مطمئن شد...مشکل اینجاست که توی فرم IMM5620 که مال fee payment هست هیچ صحبتی از رسید بانکی نیست و توی لینک مربوط به سفارت توی آنکارا گفته شده Garanti Bank receipt میدن که اونو باید پست کنیم با اپلیکیشن... شک من اینه که این مربوط به ما ایرانیا و بقیه ( که باید به سیدنی بفرستیم ) نشه
    کلیه کسانی که از سوریه فایل فدرال باز کردن اصل رسید رو ارسال کردن البته بهتره که کسائی که مصاحبه می شن بعد از قبولی از آفیسر بپرسن
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Member mem_55 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Qu'il est difficile d'attendre

دوست عزیز من از آفیسر پرسیدم ، اطلاعی نداشت و گفت از بچه های مصاحبه شونده یه چیزهایی دراینباره شنیده ،بیشتر یه جور یک کلاغ پهل کلاغ شده بود ... موضوع بچه هایی که در سوریه فایل فدرال باز کردن هم بنطرم کمی با این مساله متفاوته ...اونا همونجا به حساب بانکی بخش فدرال که در همون سوریه بود واریز میکردن و همون موقع هم که مدارکو تحویل میدادن فایل نامبرو دستی می گرفتن ..ولی در مورد ما درسته که ویزا آفیسمون آنکاراست ولی همونطور که میدونین مدارک به سیدنی ارسال و اونجا بررسی میشه..ضمن اینکه در راهنمای اپلیکیشن ویزا برای متخصصین انتخاب شده توسط کبک (که ماها باشیم ) فقط روشهای مانی اردر و بنک درفت و کردیت کارد رو ذکر کرده و توی فرم IMM 5620 هم که فرم پرداخته هیچ صحبتی از ارسال رسید بانک توش نیست...بهرحال من فکر میکنم این روش اگر درست باشه کمک خیلی بزرگی به بچه ها برای غلبه به مشکلات واریز میکنه ..مخصوصا با تجربه ای که خودم به شخصه در مورد TAX NUMBER داشتم واریز این مبلغ و اخذ رسید گارانتی بانک خیلی راحت بود تو استانبول...من واریز کردم ولی فعلا جرات ارسال اپلیکیشن رو تا روشن شدن این موضوع ندارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    کلیه کسانی که از سوریه فایل فدرال باز کردن اصل رسید رو ارسال کردن البته بهتره که کسائی که مصاحبه می شن بعد از قبولی از آفیسر بپرسن
    رشته 6 امتیازی / ارسال مدارک اوت 2010 / فایل نامبر کبک سپتامبر 2010 / مصاحبه استانبول :آوریل 2012 /
    مدیکال: فوریه 2014 / پاس ریکویست: مارس 2014 // صدور ویزا : می 2014 پاریس

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط mem_55 نمایش پست ها
    دوست عزیز من از آفیسر پرسیدم ، اطلاعی نداشت و گفت از بچه های مصاحبه شونده یه چیزهایی دراینباره شنیده ،بیشتر یه جور یک کلاغ پهل کلاغ شده بود ... موضوع بچه هایی که در سوریه فایل فدرال باز کردن هم بنطرم کمی با این مساله متفاوته ...اونا همونجا به حساب بانکی بخش فدرال که در همون سوریه بود وا........اگر درست باشه کمک خیلی بزرگی به بچه ها برای غلبه به مشکلات واریز میکنه ..مخصوصا با تجربه ای که خودم به شخصه در مورد TAX NUMBER داشتم واریز این مبلغ و اخذ رسید گارانتی بانک خیلی راحت بود تو استانبول...من واریز کردم ولی فعلا جرات ارسال اپلیکیشن رو تا روشن شدن این موضوع ندارم
    شما که در هر صورت پرداخت کردید از طریق ایمیل هم می تونید از سیدنی بپرسید ضرر نداره
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

سلام.
    دوستانی که پول فدرال رو در بانک گارانتی ترکیه پرداخت کرده اند پیشنهاد میکنم هنگام ارسال مدارک حتما یک نسخه از صفحه مربوط به شماره حساب فدرال در بانک گارانتی ترکیه رو هم پرینت گرفته و ضمیمه رسید بانک کنند. به هرحال می تونه مفید باشه.

Junior Member

سلام بر همه دوستان، مدارکی که برای مرحله فدرال در چک لیست ذکر شده برای apply کردن فدرال کافیه. نمیدوم چرا تو ویکی ترجمه کارت پایان یا معافی از خدمت رو گذاشتن. یه همچین چیزی تو لیست نیست.

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

نقل قول نوشته اصلی توسط aydin_a نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان، مدارکی که برای مرحله فدرال در چک لیست ذکر شده برای apply کردن فدرال کافیه. نمیدوم چرا تو ویکی ترجمه کارت پایان یا معافی از خدمت رو گذاشتن. یه همچین چیزی تو لیست نیست.
    اطلاعات ویکی ناقص هست دوست عزیز. مثلا فرم مسافرتها و همچنین فرم نحوه پرداخت رو نداره در صورتی که در سایت رسمی وجود داره.
    در مورد کارت پایان خدمت هم دوستان اغلب با مدارکشون میفرستند چون در زمان آپدیت میخواهند.
    فرستادنش ضرر نداره. هرچند در سایت رسمی سفارت گفته شده مدارک اضافی ارسال نکنید و تنها موارد خواسته شده رو ارسال کنید.

Member mem_55 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Qu'il est difficile d'attendre

دوستان ارسال کارت ملی تا چه حد الزامیه؟ آیا کسانی بودن که بدون ارسالش فایل نامبر فدرال گرفته باشن؟
    رشته 6 امتیازی / ارسال مدارک اوت 2010 / فایل نامبر کبک سپتامبر 2010 / مصاحبه استانبول :آوریل 2012 /
    مدیکال: فوریه 2014 / پاس ریکویست: مارس 2014 // صدور ویزا : می 2014 پاریس

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bernadot ! نمایش پست ها
    اطلاعات ویکی ناقص هست دوست عزیز. مثلا فرم مسافرتها و همچنین فرم نحوه پرداخت رو نداره در صورتی که در سایت رسمی وجود داره.
    در مورد کارت پایان خدمت هم دوستان اغلب با مدارکشون میفرستند چون در زمان آپدیت میخواهند.
    فرستادنش ضرر نداره. هرچند در سایت رسمی سفارت گفته شده مدارک اضافی ارسال نکنید و تنها موارد خواسته شده رو ارسال کنید.
    سلام

حتما ترجمه کارت رو بفرستید. چون در یکی از فرمها باید محل خدمت و مشخصاتی خدمتی و حتی اسم افسر مربوطتون (که معمولا کارت رو امضاء میکنه) رو باید بنویسید. خوب ااز روی ترجمه کارت پایان خدمت صحت مطلب نوشته شده رو در میارند.

Junior Member

دوستان من چندتا سوال دارم ممنون ميشم راهنمايي كنيد :
    ١)براي شماره csq چي بزنيم numero dossier يا numero referance ؟
    ٢)در بعضي فرمها كادر كوچيكه و كل مطالب جا نمي كًيره مثلاً كادر پر كردن مدرك دانشكًاه ويا فرم آدرسها
    ٣)شروع كارت ملي رو ٧ سال قبل بزنيم ؟
    ٤)براي آدرس ١٠ سال كًذشته اكًه جا كم بياريم بايد يه بركًه اضافه پر كنيم يا نميخواد و همون ٥ خط خود فرم را پر كنيم كفايت ميكنه؟
    ٥)اين فرم مسافرتهارو بايد دستي پر كنيم يا فرمي هست كه با pdf پر كنيم ؟
    ٦)ترجمه شناسنامه وخدمت سربازي و سند ازدواج و...من همشون مال ٢٠١٠ هست حالا بايد دوباره ترجمه كنم يا همونارو بفرستم؟

با سپاس

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

نقل قول نوشته اصلی توسط Bernadot ! نمایش پست ها
    ويكي بروز شد.
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)