صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: دانشگاه UCTI مالزی

khalookhaloo
    Guest

پیش فرض دانشگاه UCTI مالزی

سلام
    من چند تا سوال دارم.
    می خوان داداشم رو بفرستم برای ادامه تحصیل مالزی- الان سوم دبیرستان رو تموم کرده و اونجا می خواد پیش دانشگاهی رو بخونه.

1- موسسه -------به نطرتون چطوره؟ کسی هست که از اینجا اعزام شده باشه؟ مشکلی نداره اونجا؟
    2- دانشگاه UCTI رو کسی می شناسه؟ معتبره؟ این که مدرکش رو دانشگاه Staffordshire انگلیس میده چی، ويژگی خوبیه؟
    3- به نظرتون سال اول بره خوابگاه بهتر نیست از لحاظ تجربه کردن یه زندگی مستقل بعدش خونه از سال دوم بگیره؟
    4- من از یکی شنیدم اونجا گوشت کیلویی 16000 تومان میشه؟ این درسته؟ کسی می دونه کیلویی چنده؟
    5- سطح علمی و امکانات دانشگاهها تو مالزی بهتره یا دوبی، البته هزینه زندگی تو دوبی قابل مقایسه نیست ظاهرا با مالزی.

ممنون از راهنماییتون
    ویرایش توسط maziyarsh : January 4th, 2011 در ساعت 08:19 AM دلیل: حذف نام شرکت

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

پیش فرض پاسخ : دانشگاه UCTI مالزی

سلام
    من فقط می تونم به سوال اول جواب بدم

افتضاحه

فقط $ ازتون می گیرند

من از اونجا ثبت نام کردم :-[

khalookhaloo
    Guest

ممنون Masy بابت جواب

ولی من که رفتم اونجا ظاهرا فقط 250$ میگیرن، کدوم هزینه اش افتضاحه؟ بقیه که هزینه دانشگاس. به ما گفت هزینه 7 ترم کلاس زبان می شه ترمی 380$ که البته شاید نیاز باشه فقط 4 ترم بری بستگی به سطح زبانت داره و هزینه خوندن یکسال پیش دانشگاهی + 3 سال دانشگاه (رشته های مدیریتی) میشه 17000$ یعنی سالی 4250$ که به نظر مفت میاد نسبت به اینجا (دوبی). یه سری هزینه جانبی داره:

1- بیمه تکمیلی سالی 500$، چون دانشگاه بیمه می کنه ولی خاص، همه چی رو شامل نمیشه
    2- 700$ هزینه استفاده از کتابخونه, اینترنت بیمه اولیه، تمدید ویزا و بقیه چیزا تو 4 سال که فقط یه بار پرداخت می کنی
    3- 700$ هزینه صدور مدرک توسط دانشگاه Staffordshire انگلیس که اون آخری که مدرک رو خواستی بگیری باس بدی
    4- هزینه بلیط رفت و برگشتم میشه 650$
    حالا تو کدوم یکی از اینا داره طرف زیاده روی می کنه؟

به نظرت بهترین کار چیه اگه بخوام داداشم رو بفرستم اونجا، ببین کلا من چون اینجا کار و زندگی می کنم برام سخته الان پاشم برم مالزی خودم، خودشم که 16 سالشه نمی تونه، اگه فکر می کنی فرق اقدام کردن من با اینکه از طریق موسسه اقدام کنم بیشتر از 2 میلیون تومن هست بهم بگو وگرنه مهم نیست برام.

راستی تو خودت مالزی درس می خونی؟ اگه امکان داره Yahoo ID تو بهم بگو که یه سری سوال دارم اونجا ازت بپرسم.
    ممنون

khalookhaloo
    Guest

سلام بچه ها
    کسی واقعا نیست که جواب این سوالایه منو بتونه بده؟
    خانوم ROYA شما چی؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

من که تازه اومدم و آشنایی زیادی با این دانشگاهی که مد نظر شماست ندارم

فقط در همون حیطه ی قبلی می تونم کمک کنم

Banned

سلام
    من این دانشگاهی که اسمش رو گفتی نمی شناسم، پس قبل از اینکه هر کاری بکنی اولی نتیجه ارزیابی وزارت علوم از دانشگاه های مالزی رو بخون، که تو ویکی همین وب سایت هم فکر کنم بتونی ببینی.

بعدش اینکه، من خودم دانشگاه های مالزی رو بجز MMU، برای لیسانس پیشنهاد نمی کنم، چون در مقطع لیسانس دانشجوهای اینترنشنالشون کمه، یه خورده سخت می گذره.

بعدش هم اینکه، فکر کنم یک پسر 16 ساله یک مقدار نیاز به مراقبت داره، تنهایی داری می فرستی اینجا فکر اینهاش هم بکن.

در مورد یادگیری زبان، هم نسبت به هزینه ای که می خوای بکنی تو ایران موسسات خوبی هستند، که به یادگیری خیلی کمک می کنند، من اکیدا پیشنهاد می کنم زبان رو تو ایران بخونید، اینجا تلفض هاشون غلط هستش تو یادگیری تاثیر بدی می ذاره. جز این که بری خود British Council زبان بخونی.

در مورد موسسه هم اگر خودت اقدام کنی هم فرقی نمی کنه، به شرط اینکه مدارک رو درست بفرستی.

هزینه های زندگی هم بستگی به آدم ها متقاوت هستش، که می تونه تو قسمت هزینه های زندگی و ویکی سایت ببینی، گوشت هم اینجا از ایران ارزون تره، گوشت استرالیایی خوب کیلویی 6500 تومان می افته، ولی سر جمع هزینه غذا از ایران بیشتره.

کیفیت دانشگاه های دبی رو که نمی دونم چه جوری هستش، ولی کشورهای اروپایی هم که بری دانشگاه های کم اعتبار زیادی پیدا می کنی. ولی خوب دانشگاه های خوب، مالزی، از نظر محیط و امکانات که خیلی بهتر از دانشگاه های ایران هستند، از نظر سیستمی هم بهتر عمل می کنند و کارها رو روال هستش، تحقیق رو هم بهتر می فهمند ولی استادهاشون پتانسیل استاد های ایران رو ندارند. (بگذریم از اینکه پتانسیل استاد های خوب ایرانی کمتر بلفعل می شه).

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

نقل قول نوشته اصلی توسط abletx
    بعدش هم اینکه، فکر کنم یک پسر 16 ساله یک مقدار نیاز به مراقبت داره، تنهایی داری می فرستی اینجا فکر اینهاش هم بکن.

در مورد یادگیری زبان، هم نسبت به هزینه ای که می خوای بکنی تو ایران موسسات خوبی هستند، که به یادگیری خیلی کمک می کنند، من اکیدا پیشنهاد می کنم زبان رو تو ایران بخونید، اینجا تلفض هاشون غلط هستش تو یادگیری تاثیر بدی می ذاره. جز این که بری خود British Council زبان بخونی.
    دقیقا من با abletx موافقم

اینجا انقدر لهجشون افتضاحه که فهمیدنش کار سختیه!!!! اصلا اینها خودشون یه لهجه جدید اختراع کردند. حالا حساب کتید که بخوایید بیایید اینجا زبان یاد گرفت چه شود!!!! :-[

Junior Member

سلام منم با بچه ها موافقم . موسسه افتضاحیه. اما چون دارید برا لیسانس اقدام میکنید و وقت ندارید خودتون دنبال کارا برید با اینکه میدونم فقط دنبال $ هستند اگه پولش براتون مهم نیست خوب اقدام کنید. بحث اینه نسبت به پولی میگیرن کار نمیکنن حتی در پست کردن مدارک با DHL.
    من دانشگاهی رو که میگید نمیشناسم.اما وزارت علوم رو چک کنید حتما.
    خوب خوابگاه برا یه جوون 16 ساله بهتره البته من اینطور فکر میکنم.
    سطح علمی دانشگاه مالزب از نظر رنکینگ بهتره و حتی از لحاظ امکانات.
    از لحاظ قیمتها هم abletx , masy بهتر میتونن کمک کنن.
    برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا انها بر این باورند که : یا راهی خواهم یافت ،یا راهی خواهم ساخت.

Thumbs up پاسخ : دانشگاه UCTI مالزی

با سلام به تمامی دوستان .... اگه دوست دارین اطلاعات دانشگاه های مالزی بدونین و واقعا قصد تحصیل در مالزی دارین با من در ارتباط باشین ....

Email :
    ویرایش توسط Pearson : June 29th, 2011 در ساعت 07:45 PM

Junior Member

با سلام به تمامی دوستان .... اگه دوست دارین اطلاعات دانشگاه های مالزی بدونین و واقعا قصد تحصیل در مالزی دارین با من در ارتباط باشین ....

Email :
    ایمیلت کجاست ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)