صفحه 8 از 41 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 408

موضوع: ایجاد پایگاه داده IELTS writing (سوالات writing آزمون های اخیر)

پیش فرض پاسخ : ایجاد پایگاه داده IELTS writing (سوالات writing آزمون های اخیر)

حق با شماست دوست عزیزم
    خودمم دیدم هرچی فکر کردم یادم نیومد پنجمیش ولی خلاصه هر چی بود Task 1 خیلی مطلب واسه گفتن داشت، خیلی.
    ریدینگ سوم سخت نبود ولی نسبت به بقیه خیلی پیچیده تر بود چون یعالمه نظریه پظریه از 4-5 نفر گفته بود و همش هم شبیه هم بود تا حدودی!! (Task 3 در مورد پیدایش زمین بود).
    ولی من سر زمان بندی یه لحظه دچار اشتباه شدم که دیگه نتونستم جبرانش کنم.
    حالا باید بمونیم توو استرس تا جوابا تشریف بیارن.
    ویرایش توسط Mahdi Sh : September 18th, 2011 در ساعت 08:07 PM

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز . من سوالی داشتم در خصوص discuse اگر گفت دیس کاس کنید و نظر خودتون چی هست؟ نظر خودمون رو باید توی نتیجه کیری اورد یا یک پاراگراف جداکانه باید برای نظر خودمون نوشت. دوستان کاشکی می شد چند نمون writtingخوب توی سایت گذاشت

Junior Member

در ضمن اگر دوستان راهنمایی کنند و بگوید چه کتابی واسه رایتینگ خوبه ممنون میشم. راستی کسی جزوه های اریانپور رو نداره؟؟ و یا نمونه متن هاش؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

امتحان 24 سپتامبر : (آکادمیک)
    Task 1 :
    مراحل Fish canning
    Task 2 :
    بعضی از مدارس یه سری general education علاوه بر دروس اصلی به بچه ها یاد میدن .. بعضی های دیگه فقط روی subject اصلی فوکوس میکنن .. فکر میکنی کدومش مناسب تر تو دنیای امروز؟
    I am Back

Junior Member afy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Folklore Studies. WKU

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Sh نمایش پست ها
    حق با شماست دوست عزیزم
    خودمم دیدم هرچی فکر کردم یادم نیومد پنجمیش ولی خلاصه هر چی بود Task 1 خیلی مطلب واسه گفتن داشت، خیلی.
    ریدینگ سوم سخت نبود ولی نسبت به بقیه خیلی پیچیده تر بود چون یعالمه نظریه پظریه از 4-5 نفر گفته بود و همش هم شبیه هم بود تا حدودی!! (Task 3 در مورد پیدایش زمین بود).
    ولی من سر زمان بندی یه لحظه دچار اشتباه شدم که دیگه نتونستم جبرانش کنم.
    حالا باید بمونیم توو استرس تا جوابا تشریف بیارن.
    آره task 1 واقعا مطلب زیاد داشت. من همه ی 20 دقیقه رو داشتم می نوشتم، ولی بازم فکر می کنم نتونستم همه ی دیتا رو جمع و حور کنم! حالا فردا جوابا میاد معلوم میشه چه گلی کاشتیم!!

Junior Member afy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Folklore Studies. WKU

نقل قول نوشته اصلی توسط karoun7 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز . من سوالی داشتم در خصوص discuse اگر گفت دیس کاس کنید و نظر خودتون چی هست؟ نظر خودمون رو باید توی نتیجه کیری اورد یا یک پاراگراف جداکانه باید برای نظر خودمون نوشت. دوستان کاشکی می شد چند نمون writtingخوب توی سایت گذاشت
    وقتی میگن discuss کنین باید هر دو جنبه ی argument رو بررسی کنین، و چون گفته نظر خودتون چیه باید در پاراگراف آخر- همون نتیجه گیری- بگین به نظر شما کدوم یکی بهتره، یا کدوم جبنه به اون یکی برتری داره. اگه یک نمونه سوال بگین بهتر میتونم راهنماییتون کتم.
    نمونه ی رایتینگ هم براتون میذارم به زودی.

Junior Member

دوستان من overall ام 7 شده،
    ولی writing را 6 شدم،

کسی دانشگاهی میشناسه که این نمره از Min Requirement اش کمتر باشه؟
    (برای کارشناسی ارشد و دکترا)
    ممنون

Junior Member AminEdmonton آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. in Mechanical Eng

با سلام، من 24 سپتامبر 2011 در ایران آیلتس جنرال امتحان دادم.
    Task 1: خرید یک قطعه از یک تجهیز بود که بمحض اینکه تحویل داده میشه طرف میفهمه که آسیب دیده است و بقیه اش رو خودتون می تونین حدس بزنین...یک نامه به مدیریت فروشگاه و اعلام آسیب دیدگی وسپس تشریح آسیب دیدگی و ....
    Task 2: اختلاف نسلها باعث شده که خانواده ها وقت کمتری برای همدیگر داشته باشند. چرا اینجوریه؟ آیا این یک پیشرفت مثبته یا یک پیشرفت منفی ؟ دلایل خودتان رو بنویسید.

Member Elnino آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کشاورزی- دانشگاه تهران

سلام دوستان
    کسی ممتحنی میشناسه که بیرون رایتینگ تصحیح کنه؟ آخه میدونید بیرون همه به آد میگن 7 یعد تو امنحان بهت میدن 5.5 خیلی عجیبه سیستم این دوستان
    دوستان کسی را میشناسن رایتینگ تصحیح کنه و با نمره آیلتس اصلی به خصوص این اواخر یکی شده باشه؟

Junior Member AminEdmonton آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. in Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnino نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی ممتحنی میشناسه که بیرون رایتینگ تصحیح کنه؟ آخه میدونید بیرون همه به آد میگن 7 یعد تو امنحان بهت میدن 5.5 خیلی عجیبه سیستم این دوستان
    دوستان کسی را میشناسن رایتینگ تصحیح کنه و با نمره آیلتس اصلی به خصوص این اواخر یکی شده باشه؟
    با سلام به شما جناب Elino، شما می تونید برید داخل سایت موسسه زبان آفرینش و writing خودتون رو توی قسمت تصحیح writing آپلود کنین و فکر کنم مبلغ 5000 تومان نیز باید به شماره حساب تصحیح کننده بریزن ، بعدا نتیجه کارتون رو ببینید، در ضمن قبل از اینکار می تونین نمونه کارهای تصحیح شده رو برای رده های score 6-7 و 8 رو ببینید که چطور تصحیح شده اند بعدا پول رو واریز نمایید، نکته دیگه اینکه شما حتی میتونین دو writing شامل task 1 & 2رو باهم تایپ نموده و با همان مبلغ تصحیح بشن.موفق باشید.