صفحه 57 از 60 نخستنخست ... 74748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 592

موضوع: بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Arass7 نمایش پست ها
    سلام
    برای مقطع کارشناسی اگر نخوایم از طریق سفارت اقدام کنیم( به دلیل اینکه مدارکم بهمن ماه اماده میشه و سفارت اگر اشتباه نکنم شهریورماه اقدام میکنه)
    میتونیم بطور مستقیم به چندین دانشگاه مدارکمون رو بفرستیم برای بورس دولتی kgsp؟
    یا فقط میتونیم برای یه دانشگاه اقدام کنیم؟
    چون شنیدم فقط از طریق سفارت امکان فرستادن مدارک به چند دانشگاه هست و اگر بخوایم شخصا مستقیم برای دانشگاهی بفرستیم فقط یه حق انتخاب داریم (البته به نظرم خیلی عجیبه اگه اینطور باشه ولی باز گفتم بپرسم کاااملا در این مسائل تازه واردم امیدوارم کسی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم)

سلام
    کلا برای بورس kgsp دو راه هست یکی سفارت که 3 تا حق انتخاب دارید و یکی هم اقدام از طریق خود دانشگاه که فقط یک دانشگاه میتونید اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sakeru نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب

من به تازگی از مقطع کارشانسی ارشد قارغ التحصیل شدم
    شرایطم به این صورته:
    کارشناسی و کارشناسی ارشد شیمی دارویی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی
    معدل کارشناسی: 15.07
    معدل ارشد: 17.75
    نمره آیلتس: 7
    در حال حاضر هم در حال نگارش دو مقاله در زمینه شیمی تجزیه و شیمی محاسباتی هستم. آیا شرایط اخذ بورسیه kgsp رو در دانشگاهای rank بالای کره مثل SNU دارم یا خیر؟
    نظرتون راجع به سایر کشورها مثل آلمان یا امریکا چیه؟
    سپاس از لطفتون
    سلام

شما رزومه ی خوبی دارید و هم برای بورس دولت کره هم آلمان و آمریکا شانس دارید. بنظرم اگر دلیل شخصی برای اومدن به کره ندارید اول برای آمریکا و آلمان اقدام کنید و کره با اینکه خوب هم هست اما الویت آخرتون باشه.
    البته پیام شما یکم قدیمی هست نمیدونم تا الان جایی اقدام کردید یا نه.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidekamali نمایش پست ها
    سلام میشه بگید واسه بورسیه از چ راهی باید اقدام کنم؟کجا باید برم؟
    سلام

چه مقطعی هستید؟ چطور بورسی منظورتون هست؟ اگر بورس دولت کره منظورتونه از صفحه ی اول این تاپیک رو بخونید اطلاعات کاملی بدست میارید.

Senior Member kran آواتار ها

سلام دوستان
    ماهی 800 دلار و بدونه هزینه خوابگاه (هزینه خوابگاه رو نمیدم. ویو شده) برای زندگی توی دانشگاه یونسی توی کمپس وانجو کافیه؟ توی سئول نیستم.
    مقطع دکتری.
    ممنون
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

ApplyAbroad Superstar

سلام بدون هزینه خوابگاه و معیشت و تمشیت سبک زندگی دانشجویی مجردی خیلی کافیست.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ماهی 800 دلار و بدونه هزینه خوابگاه (هزینه خوابگاه رو نمیدم. ویو شده) برای زندگی توی دانشگاه یونسی توی کمپس وانجو کافیه؟ توی سئول نیستم.
    مقطع دکتری.
    ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام بدون هزینه خوابگاه و معیشت و تمشیت سبک زندگی دانشجویی مجردی خیلی کافیست.

موفق باشید
    یعنی میفرمایید میشه باهاش هزینه خوراک و پوشاک و کتاب رو داد؟
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

ApplyAbroad Superstar

سلام در دوران من زندگی دانشجویی واقعا عمدتا همینها بود. همین ترکیبی که میفرمایید
    خوراک و پوشاک و کتاب
    و کرایه حمل و نقل که باید به آن توجه بفرمایید و البته gym .
    الان خوب wi-fi هم اضافه شده

هزینه های پزشکی هم که کاور شده با ۸۰۰ دلار امید به خدا به مشکل نمیخورید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    یعنی میفرمایید میشه باهاش هزینه خوراک و پوشاک و کتاب رو داد؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

سلام
    کارشناسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست/دانشگاه غیرانتفاعی بینالود مشهد/معدل ۱۸.۰۳/ یک مقاله کنفرانسی داخلی (پوستر/ایلتس ندارم اما تا دسامبر میکیرم ۷/ دو تا توصیه نامه از اساتید دانشگاه و یکی هم از شرکتی که پایان ناممو باهاش کار کردم/دو سال فعالیت های هنری داشتم (بازیگری تیاتر و ...)
    بهمن ۹۳ فارغ التحصیل شدم و ۲۹ سالمه
    میخوام بدونم با این شرایط و گپ تحصیلی میتونم به بورس های کره امیدوار باشم؟ به اساتید ایمیل بزنم به نظرتون؟ ددلاین ها حدودا کی هست ؟ ممنون

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

نقل قول نوشته اصلی توسط mojita نمایش پست ها
    سلام
    کارشناسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست/دانشگاه غیرانتفاعی بینالود مشهد/معدل ۱۸.۰۳/ یک مقاله کنفرانسی داخلی (پوستر/ایلتس ندارم اما تا دسامبر میکیرم ۷/ دو تا توصیه نامه از اساتید دانشگاه و یکی هم از شرکتی که پایان ناممو باهاش کار کردم/دو سال فعالیت های هنری داشتم (بازیگری تیاتر و ...)
    بهمن ۹۳ فارغ التحصیل شدم و ۲۹ سالمه
    میخوام بدونم با این شرایط و گپ تحصیلی میتونم به بورس های کره امیدوار باشم؟ به اساتید ایمیل بزنم به نظرتون؟ ددلاین ها حدودا کی هست ؟ ممنون
    محیط زیست تو کره تا جایی که من دیدم زیر شاخه عمران حساب میشه . اگه اونجا میخواین اقدام کنید که خوب معدلتون خوبه . کره هم دانشگاه های ایران یه شریف یه تهران و میشناسه بقیه براش یکین در نتیجه آزاد قمسر هم بخونید با شهید بهشتی مثلا زیاد تفاوت نداره براشون اما بد بختانه کره واقعا ایمیل جواب نمیدن چون کره ای ها انگلیسیشون زیا قوی نیست حتی اگه امریکادرس خونده باشه طرف. سعی کنید به استاد ایمیل که میزنید یکی از شاگرداش که کارش به کار شما نزدیکه رو سی سی ایمیل کنید.
    هر دانشگاهی رو هم نزنید کره خیلی مهمه از چه دانشگاهی اینجا فارغ شی برای کار پیدا کردن
    حالتون احسن الحال
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

نقل قول نوشته اصلی توسط sesoin نمایش پست ها
    محیط زیست تو کره تا جایی که من دیدم زیر شاخه عمران حساب میشه . اگه اونجا میخواین اقدام کنید که خوب معدلتون خوبه . کره هم دانشگاه های ایران یه شریف یه تهران و میشناسه بقیه براش یکین در نتیجه آزاد قمسر هم بخونید با شهید بهشتی مثلا زیاد تفاوت نداره براشون اما بد بختانه کره واقعا ایمیل جواب نمیدن چون کره ای ها انگلیسیشون زیا قوی نیست حتی اگه امریکادرس خونده باشه طرف. سعی کنید به استاد ایمیل که میزنید یکی از شاگرداش که کارش به کار شما نزدیکه رو سی سی ایمیل کنید.
    هر دانشگاهی رو هم نزنید کره خیلی مهمه از چه دانشگاهی اینجا فارغ شی برای کار پیدا کردن
    حالتون احسن الحال
    ممنون
    ۱. من هدفم اینه که بعد مستر، واسه دکترا امریکا اپلای کنم... به نظرتون کدوم دانشگاه رو انتخاب کنم؟
    ۲. اگه بورس بهم تعلق میگیره با این شرایطم، لازمه بازم استاد پیدا کنم؟
    ۳. من مدارکم اماده نیست و ترجمه نشده...فکر کنم باید واسه فال ۲۰۱۹ اقدام کنم درسته؟ ددلاین ها رو حدودا میدونین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)