صفحه 42 از 43 نخستنخست ... 323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 424

موضوع: سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

پیش فرض پاسخ : سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_reyhani نمایش پست ها
    با سلام .
    این CSQ چیه همه در موردش حرف میزنند ببخشید بنده هنوز اول راهم در این زمینه هیچ اطلاعاتی ندارم . ممنون میشوم بفرمایید CSQ چیست؟ و به چه دردی میخوره ؟
    سلام دوست من

شما ویکی را مطالعه کنید از اول تا آخر را متوجه میشوید
    ارسال مدارك: جولای2011 فايل نامبر: سپتامبر2011 آپدیت: آگوست2014 انتظار: فوریه2015
    مصاحبه و CSQ: می2015 رسید مدارک فدرال: 16جولای فایل نامبر فدرال:18آگوست
    مدیکال :9سپتامبر
    نامه پاس ریکوئست: 4نوامبر2015

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سرنوشت مدارک تحصیلی و کاری دریافت شده در مصاحبه برای بررسی و فرستادن CSQ

نقل قول نوشته اصلی توسط foe نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم

تبریک و شاد باش ان شا الله مراحل بعد زود تر انجام بشه

اگر مقدوره لطفا امضاتون را هم تکمیل کنید
    ضمن تشکر از شما من امضامو تکمیل کردم ولی نمی دونم چرا نمایش داده نمیشه :

03-2011 : QFN

05-2014 : CSQ

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi79 نمایش پست ها
    ضمن تشکر از شما من امضامو تکمیل کردم ولی نمی دونم چرا نمایش داده نمیشه :

03-2011 : QFN

05-2014 : CSQ
    سلام دوست خوبم

من امضاتون را میبینم فکر کنم درسته
    کاش رشتتون یا امتیاز رشتتون را هم قید میکردین

موفق باشید
    ارسال مدارك: جولای2011 فايل نامبر: سپتامبر2011 آپدیت: آگوست2014 انتظار: فوریه2015
    مصاحبه و CSQ: می2015 رسید مدارک فدرال: 16جولای فایل نامبر فدرال:18آگوست
    مدیکال :9سپتامبر
    نامه پاس ریکوئست: 4نوامبر2015

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط foe نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم

من امضاتون را میبینم فکر کنم درسته
    کاش رشتتون یا امتیاز رشتتون را هم قید میکردین

موفق باشید
    متشکرم
    رشته من مکانیک هستش

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

75 روز پس از صدور CSQ امروز به دستم رسید

دوستان ددلاین من سراومده مدرک زبان من هنوز حاضر نمیشه تازه ماه بعد امتحان دارم یک بار امتحان دادم ب 1 شدم حالا چیکار کنم چطور تقاضای مهلت کنم خیلی درگیر شدم خواهشا اگه کسی راه حلی سراغ داره درمیان بگذاره ممنون
    شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه آزاد اهواز, کارشناس کشاورزی

سلام به دوستان
    ما تو روز مصاحبه به دلیل نقص مدرک تحصیلیCSQ رو بهمون ندادندو قرار شد پس از اینکه لیسانس و ریز نمره رو با تأئیدیه های مربوطه براشون بفرستیمدو هفته ای CSQ رو برامون پست کنند.امروز 40 روز از تاریخ ارسال ما که اوایل آگوست بود میگذره،ازسایت پست پیگیری کردیم 4 روزه رسیده بود. هفته پیش زنگ زدیم اداره مهاجرت و وقتی ازاوضاع پروندمون پرسیدیم گفتند که 26 آگوست مدارکی که با پست اومده رو پرونده سوار شدهو منتظره اقدام بعدیه.به این ترتیب بین لحظه تحویل توسط پست و سوار شدن رو پرونده تقریباً10 روز طول کشیده بود.
    وما همچنان منتظر فرا رسیدن اون دو هفتهای هستیم که در مصاحبه گفته بودند.

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس کامپیوتر - نرم افزار

سلام دوست عزیز میشه توضیح بدید چه شرایطی داشتید چون من ۱۴ سپتامبر مصاحبه داشتیم مشروط شدیم قراره یه B2 بفرستیم CSQ رو برامون پست کنند گفت یک سال فرصت دارید می خواستم ببینم شرایط شما چطور بود ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط nanaz نمایش پست ها
    دوستان ددلاین من سراومده مدرک زبان من هنوز حاضر نمیشه تازه ماه بعد امتحان دارم یک بار امتحان دادم ب 1 شدم حالا چیکار کنم چطور تقاضای مهلت کنم خیلی درگیر شدم خواهشا اگه کسی راه حلی سراغ داره درمیان بگذاره ممنون
    رشته : کامپیوتر فایل نامبر : 07-07-2011 تاریخ مصاحبه : 14-09-2014 فایل نامبر فدرال : 24-03-2015 مدیکال : 08-06-2015 ارسال نتایج مدیکال : 21-06-2015 مدیکال رسیود : 30-06-2015 تغییر وضعیت به In Process در سایت : 07-07-2015 تغییر وضعیت به Decision Made و ایمیل پاس ریکوئست : 28-07-2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ما توی فرمهای اولیه هنگام تشکیل پرونده در سال 2011 همسرم رو دانشجوی کارشناسی معرفی کرده بودیم ، مصاحبه ی ما 2 ساعت و 20 دقیقهطول کشید که 2 ساعت اون به زبان فرانسه بود،چیز خاصی نبود ،به غیر از سوال و جوابهای اصلی و روالی که هست ،بحث در خصوص مسائل کاریو اجتماعی هم بالا گرفت و تایم ما طول کشید ، اما از اونجا که امتیاز مدرک همسرم موثربود و ما یک ترم از درس همسرم مونده بود ،لذا آفیسر ما با دید کاملاً مثبت در روز مصاحبهبه ما (دوز موآ) وقت داد تا مدرک همسر رو با ریز نمره ارسال کنیم که ما این کار روبعد از 7 ماه انجام دادیم و الان منتظریم تا CSQبرامون ارسال بشه.
    همونطور هم که قبلاً گفتم هفته ی پیش کهزنگ زدیم گفتند مدارک به دستشون رسیده و اینکه کی ارسال می کنن فعلاً معلوم نیست ومامنتظریم.
    شما باید حتماً در تایم 12 ماهه که بهتوندادن مدرک درخواستی رو بفرستید ، پس با یک برنامه ریزی دقیق تلاش کنید که تایم رو ازدست ندید و اصلاً هم نگران نباشید چون اداره مهاجرت حتماً به تعهدی که داده عمل میکنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

در راستای انتظار برای دریافت CSQ دیشب بعد از 50 روز از ارسال مدارکی که در پست قبلی گفته بودم تصمیم گرفتم دوباره به اداره ی مهاجرت زنگ بزنم که این کار انجام شد و خبر خوشی که شنیدیم این بود که به ما گفتن 10 سپتامبر CSQ برای ما ارسال شده.نکته ی جالب برای من این بود که تو تماس قبلی به ما گفتن که 26 آگوست مدارک رو پرونده سوار شده و تاریخ صدور هم 10 سپتامبر بوده که دقیقاً میشه همون قول دو هفته ای که آفیسر تو روز مصاحبه به ما داده بود.
    در هر حاالان تقریباً 20 روزه نامه ی ما تو راه و من نمیدونم که معمولاً این نامه ها چند روز طول میکشه تا به دستمون برسه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)