صفحه 68 از 80 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 797

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته روانشناسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Masters' student in social psychology, university of Calgary

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته روانشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_2015 نمایش پست ها
    سلام میشه توضیح بدید که رزومه ای میخواد؟؟باید خیلی تاپ باشیم؟و مقاله نیازه؟؟؟

و اینکه ممکنه درخواست و سوال مهمی داشتم پیاماتونو خالی کنید پیام بدم ممنون
    شرایطش چیز متمایزی از قبولی ارشد یا دکترای ناپیوسته نیست. و تمام اونهایی که در پیام های قبلی گفتم مهم هستند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

بچه ها یه پروگرم دیگه هم دیدم که به درد بچه های روانشناسی میخوره. child studies. میدونم concordia داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام مجدد. همونطور که گفتم و دوستان دیگر هم قبلا بارها گفتند، پذیرش اروپا بیشتر از طریق پوزیشن هست. پوزیشن هم در vacancy pages اعلام میشه. من برای خودم یه فایل ورد درست کرده بودم و لینک Vacancy page دانشگاه های خوب اروپا رو به تفکیک کشور توش وارد کرده بودم و تقریبا ماهی یکبار به این صفحات سر میزدم تا ببینم موقعیت جدید و مناسبی ایجاد شده یا نه. لینک چندتاشونو تو این پست میگذارم. پیشنهادم اینه شمام همچین کاری بکنید.
    Netherlands

1. Amsterdam university

http://www.uva.nl/en/about-the-uva/w...vacancies.html

1. Vrije Amsterdam university

https://www.vu.nl/en/employment/vacancies/index.aspx

1. Radboud university

http://www.ru.nl/english/working-at/...tItmIdt=684132

Belgium

1. KU Leuven

https://icts.kuleuven.be/apps/jobsite/domein/9005/9003

Junior Member
    رشته و دانشگاه

بعضی از دوستان پیام میدن و به جای راهنمایی خواستن دنبال اینن که با توجه به شرایطشون قدم به قدم بهشون بگی چیکار براشون بهتره!! من فکر میکنم هدف من و تمام کسانی که اینجا پست میذارن اینه که راهنمایی هایی ارائه بدن که به درد تمامی افراد درگیر اپلای در رشته روانشناسی بخوره. بقیه راه رو خودتون باید برید. تا خودتون تلاش و کنکاش نکنید حاصلی نخواهد داشت. به علاوه اینکه هیچکس به اندازه خودتون از شرایط شما اطلاع نداره. اطلاعات ضروری رو از هر منبعی جمع آوری کنید و به یک تصمیم برسید. این سایت هم در بهترین حالت یک منبع خواهد بود نه چیزی بیشتر.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarasara_ نمایش پست ها
    بچه ها یه پروگرم دیگه هم دیدم که به درد بچه های روانشناسی میخوره. child studies. میدونم concordia داره
    سلام سارا جان
    ممنون از توضیحات مبسوطی که در مورد فرایند اپلایت دادی. من هم در دانشگاه شهید بهشتی ارشد خانواده درمانی گرفتم با معدل حدود هجده و نیم. لیسانسم هم دانشگاه هنر بودم با معدل هفده. قبل از عید دفاع کردم و می خوام برای دکترای روانشناسی اجتماعی اپلای کنم. من اقامت کانادا دارم و از این لحاظ که هزینه تحصیل برای من پایین میاد ضرورتی برام نداره که فاند بگیرم.هنوز پایان ناممو مقاله نکردم ولی امیدوارم بتونم به جز اون حداقل یک مقاله در زمینه روانشناسی اجتماعی کار کنم. زبانم خیلی خوبه و حداقل ۱۱۰ می تونم بگیرم تافل البته هنوز خوندن برای جی آر ای را شروع نکردم. به نظرت اگر بخوام بدون فاند اپلای کنم از دانشگاهای تاپی مثل دانشگاه تورنتو و یوبی سی می تونم پذیرش بگیرم؟با فاند چطور؟ اینکه من دانشجوی دامستیک حساب میشم خیلی توی فرایند اپلای تاثیر داره؟توی یکی از پستات نوشته بودی سابقه کارو کارورزی هایی که در دانشگاه گذروندی عنوان کردی، منظورت همون کارورزی هایی است که همه تو ارشد گذروندیم؟ چون تعداد ساعاتش خیلی کمه،ذکر اونها پوئنی محسوب میشه؟ سابقه کار خودم یک سال تدریس زبان و دو سال کار در ان جی او مرتبط با آسیب های اجتماعی است.
    ممنون میشم جواب بدی

سلام دوستان..یه سوال داشتم...بنظر شما برای تحصیل توی روانشناسی و بقیه علوم اجتماعی رنک دانشگاه نهایتا تا چند باشه ارزشش رو داره؟؟/ مثلا رنک 200 ایا ارزش داره برا تحصیل؟ یا نه بعد تحصیل کاملا بیکار خواهیم موند...لطفا هم درمورد ارشد هم درمورد دکتری جداگانه نظر بدین..تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Iyanla نمایش پست ها
    سلام سارا جان
    ممنون از توضیحات مبسوطی که در مورد فرایند اپلایت دادی. من هم در دانشگاه شهید بهشتی ارشد خانواده درمانی گرفتم با معدل حدود هجده و نیم. لیسانسم هم دانشگاه هنر بودم با معدل هفده. قبل از عید دفاع کردم و می خوام برای دکترای روانشناسی اجتماعی اپلای کنم. من اقامت کانادا دارم و از این لحاظ که هزینه تحصیل برای من پایین میاد ضرورتی برام نداره که فاند بگیرم.هنوز پایان ناممو مقاله نکردم ولی امیدوارم بتونم به جز اون حداقل یک مقاله در زمینه روانشناسی اجتماعی کار کنم. زبانم خیلی خوبه و حداقل ۱۱۰ می تونم بگیرم تافل البته هنوز خوندن برای جی آر ای را شروع نکردم. به نظرت اگر بخوام بدون فاند اپلای کنم از دانشگاهای تاپی مثل دانشگاه تورنتو و یوبی سی می تونم پذیرش بگیرم؟با فاند چطور؟ اینکه من دانشجوی دامستیک حساب میشم خیلی توی فرایند اپلای تاثیر داره؟توی یکی از پستات نوشته بودی سابقه کارو کارورزی هایی که در دانشگاه گذروندی عنوان کردی، منظورت همون کارورزی هایی است که همه تو ارشد گذروندیم؟ چون تعداد ساعاتش خیلی کمه،ذکر اونها پوئنی محسوب میشه؟ سابقه کار خودم یک سال تدریس زبان و دو سال کار در ان جی او مرتبط با آسیب های اجتماعی است.
    ممنون میشم جواب بدی
    سلام دوست عزیز
    شرایطتون که به نظر خوب هست. سابقه کار مرتبط هم دارید. مهم اینه که بتونید تو دانشگاه مورد نظرتون استاد پیدا کنید. داشتن اقامت خب طبیعتا مثبت هست ولی مهم تر از اون به نظرم دانشگاهیه که شما مقاطع قبلی رو توش گذروندید. فقط مشکل ممکنه متقاعد کردن اساتید و کمیته برای لیسانس غیرمرتبطتون باشه. به art therapy علاقه ندارید؟
    بله بخشی از سابقه کاری که ذکر کرده بودم همون کارورزی دوره ارشد بود. من ساعت رو ننوشته بودم فقط بازه زمانی ذکر کردم. و هیچ جا هم ندیدم تو رزومه برای کار، تعداد ساعت رو بنویسند.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sarasara_ نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شرایطتون که به نظر خوب هست. سابقه کار مرتبط هم دارید. مهم اینه که بتونید تو دانشگاه مورد نظرتون استاد پیدا کنید. داشتن اقامت خب طبیعتا مثبت هست ولی مهم تر از اون به نظرم دانشگاهیه که شما مقاطع قبلی رو توش گذروندید. فقط مشکل ممکنه متقاعد کردن اساتید و کمیته برای لیسانس غیرمرتبطتون باشه. به art therapy علاقه ندارید؟
    بله بخشی از سابقه کاری که ذکر کرده بودم همون کارورزی دوره ارشد بود. من ساعت رو ننوشته بودم فقط بازه زمانی ذکر کردم. و هیچ جا هم ندیدم تو رزومه برای کار، تعداد ساعت رو بنویسند.
    موفق باشید.

سلام ميشه به سوال من هم پاسخ بديد
    1- من ليسانس مهندسي كشاورزي از دانشگاه آزاد گرفتم با معدل 14/68 در سال 1384 فارغ التحصيل شدم و تو اون رشته كار كردم .
    2- سال 1395 به روانشناسي علاقه مند و ارشد قبول شدم و ارشد رو گرفتم از دانشگاه آزاد با معدل 16/41
    3- سابقه كار هم همون 500 ساعت كارورزي دارم و البته مدارك كارگاههاي مختلف رو از انجمن روانشناسي و اينها چندتايي دارم .
    4- مستر NLP و همچنين ترينر NLP از آلمان دارم و همچنين مدت يكسال هست كه در زمينه آموزش ان ال پي تدريس ميكنم .
    5- مقاله خارجي يكي در حال بررسي دارم در خصوص بكارگيري تكنيكهاي ان ال پي بر روي مايندفولنس
    6- دوتا مقاله داخلي چاپ شده هم دارم .
    7- آيلتس هم ميتونم بخونم و آيلتس 7 رو بدست بيارم .
    جي آر اي رو فك نميكردم كانادا بخواد برا همين دنبالش نبودم

حالا با اين شرايط براي دكتري بنظرتون چه دانشگاههاي اقدام كنم كه فاند هم بتونم بگيرم؟

كيفيت دانشگاهش مهم نيست البته فقط فاند بدن بقيش خدا بزرگه با مقالات و ايده هاي نوين گليم خودمو از آب بيرون ميكشم .
    ضمنا من 36 سال دارم و ميگن براي دكتري تا 40 سال بيشتر وقت نداري

ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
    ضمنا اگه تلگرام داريد ميشه بگيد تو پيام خصوصي يا اينجا خيلي لازم دارم به راهنمايي تون . ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام در جستجو برای دانشگاه و رشته میخواستم با توجه به سوابق کاریتان ذهنتان را به این سمت ببرم که شما شاید فرصتهایی هم در رشته هایی مثل Business Psychology و
    Career Development and Coaching و Organisational Psychology یا Occupational Psychology داشته باشید. گسترده بودن انتخابها احتمال پیدا کردن رشته/استاد/دانشگاهی که با علایق پژوهش شما نزدیک تر باشد را بیشتر میکند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmahdiyou61 نمایش پست ها
    سلام ميشه به سوال من هم پاسخ بديد
    1- من ليسانس مهندسي كشاورزي از دانشگاه آزاد گرفتم با معدل 14/68 در سال 1384 فارغ التحصيل شدم و تو اون رشته كار كردم .
    2- سال 1395 به روانشناسي علاقه مند و ارشد قبول شدم و ارشد رو گرفتم از دانشگاه آزاد با معدل 16/41
    3- سابقه كار هم همون 500 ساعت كارورزي دارم و البته مدارك كارگاههاي مختلف رو از انجمن روانشناسي و اينها چندتايي دارم .
    4- مستر NLP و همچنين ترينر NLP از آلمان دارم و همچنين مدت يكسال هست كه در زمينه آموزش ان ال پي تدريس ميكنم .
    5- مقاله خارجي يكي در حال بررسي دارم در خصوص بكارگيري تكنيكهاي ان ال پي بر روي مايندفولنس
    6- دوتا مقاله داخلي چاپ شده هم دارم .
    7- آيلتس هم ميتونم بخونم و آيلتس 7 رو بدست بيارم .
    جي آر اي رو فك نميكردم كانادا بخواد برا همين دنبالش نبودم

حالا با اين شرايط براي دكتري بنظرتون چه دانشگاههاي اقدام كنم كه فاند هم بتونم بگيرم؟

كيفيت دانشگاهش مهم نيست البته فقط فاند بدن بقيش خدا بزرگه با مقالات و ايده هاي نوين گليم خودمو از آب بيرون ميكشم .
    ضمنا من 36 سال دارم و ميگن براي دكتري تا 40 سال بيشتر وقت نداري

ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
    ضمنا اگه تلگرام داريد ميشه بگيد تو پيام خصوصي يا اينجا خيلي لازم دارم به راهنمايي تون . ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

فارغ التحصیل دکتری روانشناسی تربیتی دانشگاه دولتی هستم سی و یک ساله. سال پیش دوره دکتری را تمام کردم.
    هر سه مقطع دانشگاه دولتی بودم. مقطع ارشد با معدل نوزده فارغ التحصیل اول دانشگاه علامه طباطبایی بودم. دکتری هم معدلم نوزده بود. از سال 90 سابقه تدریس در دانشگاه پیام نور دارم از سال 93 تا کنون در دانشگاه دولتی معتبر سابقه تدریس و مشاوره قابل توجهی دارم.
    به نرم افزارهای آماری جدید روانشناسی(ایموس، PLS ,...( تسلط دارم و حوزه اصلی ام روش تحقیق کمی، کیفی و ترکیبی است. تدریس آمار هم داشتم , تحلیل های آماری پیشرفته مقاطع ارشد و دکتری را انجام می دهم. کارگاههای نرم افزار هم برگزار کردم. هشت مقاله علمی پژوهشی، هیجده مقاله همایش و دو طرح پژوهشی دارم. رساله دکتری ام به لحاظ روش شناسی بسیار قوی است و در حوزه خلاقیت و آموزش عالی کار کردم. بیشتر علاقمند به کار در حیطه های تدریس و روش تحقیق و آمار هستم. در حال آمادگی برای آیلتس هستم و با توجه به سطحم به احتمال زیاد تابستان آینده می توانم این مدرک را بگیرم.
    1- آیا برای پست دکتری دانشگاههای کانادا فاند می دهند؟ دانشگاه کلگری مد نظرم است. نمی خواهم برای تحصیل هزینه کنم و می خواهم بدانم در چه شرایطی به دانشجوی پست دکترا کمک هزینه می دهند.
    2- چه دانشگاهی برای شرایط من مناسب تر از کلگری است؟
    3- هدف نهایی از پست دکتری اقامت دائم در کانادا است. آیا با پست دکترا به این هدف دست می یابم؟
    4- به فرض پذیرش از دانشگاههای برای پست دکتری، به همسرم هم به راحتی ویزا می دهند؟
    5- برای اقامت دائم در کانادا این شیوه مرا به هدف می رساند یا سیستم ENTRY EXPRESS ؟
    6- همسرم فوق لیسانس مهندسی دارند و سابقه کار هشت ساله در پالایشگاههای پارس جنوبی. ایشان چگونه می توانند ویزای کاری بگیرند( در شهر کلگری مدنظرم است زیرا شهر کلگری برای کار در حوزه های نفتی ظرفیت بیشتری دارد گویا؟
    سپاس فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)