صفحه 208 از 231 نخستنخست ... 108158198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,071 تا 2,080 , از مجموع 2307

موضوع: قدردانی از مدیران

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : قدردانی از مدیران

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام

le-ciel از مدیران خوب و قدیمی انجمن در بخش های سایر آزمون‌ها ،زبان آلمانی،زبان فرانسه،Study groups،General English، ادبیات زبانهای خارجی ،و ... هستند و مدتهای مدیدی در کنار تیم مدیریت به همکاری خوب و منسجمشون ادامه دادند. اخیرا به علت دنبال کردن اهداف جدید در زندگی ، فرصت کافی برای ادامه همکاری نداشتند و به پاس زحمات بیدریغشون به لقب ApplyAbroad Senior Veteran ملقب شدند. برای ایشون آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون داریم.

shahmnb گرامی نیز مدتی در بخش کانادا با تیم مدیریت همراهی کردند. اخیرا به علت تغییرات جدیدی که در مسیر زندگی ایشان ایجاد شده است قادر به ادامه همراهی با تیم نبودند. برای این دوست عزیز نیز آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون داریم.
    من هم با تشکر از زحمات عزیزان برای این دوستان موفقیت و تندرستی را در طول زندگی آرزو میکنم
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

بسیار ممنونم از دوستان. تجربه بسیار خوبی بود. با آرزوی موفقیت برای همگی

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط le-ciel نمایش پست ها
    بسیار ممنونم از دوستان. تجربه بسیار خوبی بود. با آرزوی موفقیت برای همگی
    امیدوارم هرجا هستین موفق باشین و از زندگیتون نهایت لذت رو ببرید...

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام

مصطفی گرامی (Mostafa_CM) مدت زیادی در بخش آمریکا به تیم مدیریت کمک کردند و از حضورشون بهره مند بودیم. این اواخر به علت پیگیری اهداف تحصیلی قادر به ادامه همکاری نبودند. به پاس زحماتی که متقبل شدند به لقب ApplyAbroad Senior Veteran ملقب شدند. برای ایشون بهترین ها را در سال جدید آرزومندم.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Local Moderator

سلام

من هم از مصطفی عزیز بابت دوره مدیریتی شان بر فروم تشکر می کنم. امیدوارم هر جا هستند، شاد و موفق باشند.

با سلام

مصطفی گرامی (Mostafa_CM) مدت زیادی در بخش آمریکا به تیم مدیریت کمک کردند و از حضورشون بهره مند بودیم. این اواخر به علت پیگیری اهداف تحصیلی قادر به ادامه همکاری نبودند. به پاس زحماتی که متقبل شدند به لقب ApplyAbroad Senior Veteran ملقب شدند. برای ایشون بهترین ها را در سال جدید آرزومندم.

سلام،
    جا داره از سروش عزیز که از سال 2013 به فروم کمک میکردند نهایت تشکر رو بکنم. دوستانی مثل ایشون که برای مدت طولانی در تمام شرایط فروم در کنار تیم مدیریت باقی موندند مایه دلگرمی همه دوستان هست.
    ایشون به خاطر مشغله زیادشون دیگه قادر به فعالیت مثل سابق نیستند. به ایشون لقب ApplyAbroad Senior Veteran تعلق میگره. امیدوارم هر جا که هستند همیشه موفق باشند و هر وقت فرصت کردند، فروم رو از تجربیاتشون بهرهمند کنند.

ممنون سروش جان.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

خب راستش،من به عنوان کوچیک همتون فعلا از مدیرا فقط simon و آقا داریوش رو میشناسم،انشاالله توی همه مراحل زندگی موفق باشید،و متشکر بابت همکاریتون با سایت

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

soroush88
    گرامی مدت 4 سال در تیم مدیریت با ما همکاری داشتند. بنده هم به نوبه خودم از زحمات زیادی که در این مدت کشیدند سپاسگزاری میکنم. به پاس کمک های زیادشون به لقب ApplyAbroad Senior Veteran مفتخر شدند.

PhdComposite گرامی، مدتی در تیم مدیریت و در قسمت IELTS ما را همراهی کردند. به علت پیگیری اهداف تحصیلی امکان ادامه همکاری نداشتند. ضمن تشکر بابت این مدت بابت زحماتی که متقبل شدند به لقب ApplyAbroad Veteran مفتخر شدند.

Sina0077گرامی مدیریت انجمن رشته مهندسی عمران را در کنار مسئولیت های دیگر تقبل کردند که بابت همکاری خوبشان از ایشان سپاسگزاریم.

mesefo گرامی مدتی در بخش آمریکا با ما همکاری داشتند. ایشان نیز به علت مشغله های کاری امکان ادامه همکاری نداشتند.

starblue7750 گرامی مدتی در بخش اروپا با تیم مدیریت همکاری داشتند. به علت پیگیری اهداف تحصیلی قادر به ادامه فعالیت در تیم مدیریت نبودند.

برای تمامی این دوستان سلامتی، موفقیت و بهروزی آرزومندیم.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

سلام

soroush88
    گرامی مدت 4 سال در تیم مدیریت با ما همکاری داشتند. بنده هم به نوبه خودم از زحمات زیادی که در این مدت کشیدند سپاسگزاری میکنم. به پاس کمک های زیادشون به لقب ApplyAbroad Senior Veteran مفتخر شدند.

PhdComposite گرامی، مدتی در تیم مدیریت و در قسمت IELTS ما را همراهی کردند. به علت پیگیری اهداف تحصیلی امکان ادامه همکاری نداشتند. ضمن تشکر بابت این مدت بابت زحماتی که متقبل شدند به لقب ApplyAbroad Veteran مفتخر شدند.

Sina0077گرامی مدیریت انجمن رشته مهندسی عمران را در کنار مسئولیت های دیگر تقبل کردند که بابت همکاری خوبشان از ایشان سپاسگزاریم.

mesefo گرامی مدتی در بخش آمریکا با ما همکاری داشتند. ایشان نیز به علت مشغله های کاری امکان ادامه همکاری نداشتند.

starblue7750 گرامی مدتی در بخش اروپا با تیم مدیریت همکاری داشتند. به علت پیگیری اهداف تحصیلی قادر به ادامه فعالیت در تیم مدیریت نبودند.

برای تمامی این دوستان سلامتی، موفقیت و بهروزی آرزومندیم.
    من هم برای تمامی این دوستان آرزوی سلامتی و موفقیت را از خداوند بزرگ خواستارم
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    سلام،
    جا داره از سروش عزیز که از سال 2013 به فروم کمک میکردند نهایت تشکر رو بکنم. دوستانی مثل ایشون که برای مدت طولانی در تمام شرایط فروم در کنار تیم مدیریت باقی موندند مایه دلگرمی همه دوستان هست.
    ایشون به خاطر مشغله زیادشون دیگه قادر به فعالیت مثل سابق نیستند. به ایشون لقب ApplyAbroad Senior Veteran تعلق میگره. امیدوارم هر جا که هستند همیشه موفق باشند و هر وقت فرصت کردند، فروم رو از تجربیاتشون بهرهمند کنند.

ممنون سروش جان.

من هم به نوبه خودم از دوست خوبم، سروش عزیز (soroush88) که در این سالها افتخار همکاری باهاشون رو داشتم تشکر می‎کنم.
    همیشه با مسئولیتی مثال زدنی و دقتی فراوان تمام بخش‎های تحت اختیارشون رو مدیریت می‎کردن.
    تمام دوستانی که در بخش مقالات سایت فعالیت داشتن، بدون شک با سروش عزیز و زحماتی که می‎کشیدند آشنایی دارند.

سروش جان هر جا که هستی و به هر کاری که مشغولی، همیشه بهترین‎ها رو برات آرزومندم.

ارادت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)