دوست عزیز

من با Gemma به طور خاص اشنا نیستم .

در کلیت ولی پروژه های اراسموس نسبتا پیچیده هستند. از یک طرف پروژه پژوهشی در قالب اهداف کلی اتحادیه که میتواند زوایای عملی/ اقتصادی / اجتماعی / سیاستگذاری... داشته باشد باید تعریف شوند که کار انطباق پروژه با کلیت هدف در جای خودش جدا مشکل است. از دیگر پروژه ها کنسرسیومی انجام میشود که عموما مستلزم کار چندین دانشگاه در چند کشور مختلف در قالب تیمهای پروهشی متعدد است. این شکل از کار هماهنگی بین همه واحدها را میطلبد که کار خیلی مشکلی است. بعد مسایل مالی کار هست و اینکه کدام واحد به کی و چه وقت گزارش میدهد و کلی ریزه کاریهای دیگر...

همه اینها کار را پیچیده میکند. به خصوص اگر شما به پروژه ای که تازه تعریف شده بخواهید وارد شوید. پروژه هایی که چند سال است شروع شده اند روی روال افتاده اند ولی برای جدیدها خیلی مشکلات ممکن است پیش بیاید و دانشگاهها و اساتید که مجری پروژه هستند تا حدی سردرگم باشند.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
ممنون از نظرتون.
حالا که شرایط مهیا هست من یه سوال دیگه از شما و بقیه بچه ها بپرسم.

برای رشته gender studiesاراسموسGEMMA میخام اپلای کنم و بهشون ایمیل زدم که کی زمان اپلای شروع میشه .اونام ایمیل زدند که ما هنوز زمان اپلای رو مشخص نکردیم.فقط گفتند اخرای سال میلادی هستش. چرا هنوز زمان اپلای رو مشخص نکردند .مگه نباید همه با هم شروع بشن از ماه اکتبر? این چه جوریه که هنوز مشخص نکردند؟