نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 404 از 651 نخستنخست ... 304354394395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414454504 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,031 تا 4,040 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

سلام. دوستان بنده شنیدم که انگلیس خیلی سخت اقامت میده و حتی بعداز تحصیل و اخذ مدرک دکترا میگه که بفرما بیرون!
    می خواستم ببینم همچین چیزی واقعیت داره؟ اگه جواب مثبته که واسه PHD برای انگلیس اقدام نکنیم! چون مکاتباتم رو شروع کردم.
    ولی اگه اقامت دادنش بعداز تحصیل، مثل کشورهای دیگه اس که به راهمون ادامه بدیم.
    ممنون

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط Somi1360n نمایش پست ها
    سلام اقا هومن
    من حدود ١٠ ماه ازدواج كردم ، همسرم ايراني و أقامت انگليس داره ، ٢٠ سال اونجاست ، الان سفارت تعطيله ، وكيلم تو انگليس گفته بايد مدرك زبان انگليسي واسش بفرستم ، نميدونم كجا بايد برم واسه امتحان زبان ، زبان هم در حد خيلي كم بلدم ، از هر كي ميپرسم يه جواب ميده واقعا نميدونم چكار كنم ، يك ماه ديگه همسرم مياد ايران ، شنيدم ارمنستان جواب ميده ، خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد .
    از وکیلتون در انگلیس بپرسید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sayeh1 نمایش پست ها
    نه، دقیق یادم نیست والی فکر کنم حدوده ۶۰۰ پوند بود برای اینکه ۱ روزه تصمیم بگیرند. میخام بدونم که فرقی نداره که بریتیش باشه همسر یا سیتیزن؟ تا چند ماهه دگه میشه ۳ سال که اینجا زندگی کردم...
    ۸۱۱ پوند به اضافی خدمات درمانی که ۵۰۰ پوند هاست که تا ۸ هفته طول میکشه .... و
    و اگه همون روز ویزا رو تحویل بدان میشه ۱۳۱۱ پوند به اضافی ۵۰۰ پوند .....
    بریتیش باشه یا سیتیزن؟؟؟؟ این دو تا یکی هستند!!!! در ضمن هزینه این ویزا در خارج از انگلیس هم با سرویس سریع 1700 پوند یشه. حتما حضوری اقدام کنید با پست اقذام نکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Somi1360n نمایش پست ها
    سلام اقا هومن
    من حدود ١٠ ماه ازدواج كردم ، همسرم ايراني و أقامت انگليس داره ، ٢٠ سال اونجاست ، الان سفارت تعطيله ، وكيلم تو انگليس گفته بايد مدرك زبان انگليسي واسش بفرستم ، نميدونم كجا بايد برم واسه امتحان زبان ، زبان هم در حد خيلي كم بلدم ، از هر كي ميپرسم يه جواب ميده واقعا نميدونم چكار كنم ، يك ماه ديگه همسرم مياد ايران ، شنيدم ارمنستان جواب ميده ، خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد .
    الکی پولتون رو دور میریزید با گرفتن وکیل. اینها کاری نمیتونن انجام بدن بجز ردیف کردن مدارک. اگه کسی نمیتونه ۱ ساعت وقت بذاره و پستها رو بخونه بهتره پولش رو بده وکیل. من با خوندن این پستها خودم همه مدارک رو جمع کردم و ویزا رو هم گرفتم و الان ۱۰ ماهه انگلیس هستم. سوال همه جوابها تو این فروم هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHDAD82 نمایش پست ها
    سلام
    من امروز ویزا گرفتم
    5 آبان از استانبول اقدام کردم امروز پاسپورتم رو از سفارت برام گرفتن انشالله تا آخر هفته میرسه دستم
    توی ویزا نوشته تا سوم فوریه باید وارد انگلستان بشم
    انشالله کار همه ی بچه ها درست شه و به همه ویزا بدن
    ممنون از همه اطلاعاتی که تو این مدت از شماها گرفتم
    مبارک باشه چند وقت پاسپورت دستشو ن بود ؟ من الان تقریبا دو هفته است پاسپورت فرستادم هنوز خبری نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sunboy81 نمایش پست ها
    ممنون ازراهنماييتون. بااستفاده ازاين سرويس ميتونم خودم بيام ايران و پاسو بذارم اونجا و بعد پيكاپ كنم؟
    نميدونين چقدر طول ميكشه با سرويس سريع؟
    ممنون
    این سوال من هم هست.شنیدم که برای استفاده ازسرویس سریع باید اونجا بمونید و شخصا پاسپورت رو دریافت کنید. آیا این درسته؟ یا امکان پیکاپ وجود داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asanr نمایش پست ها
    این سوال من هم هست.شنیدم که برای استفاده ازسرویس سریع باید اونجا بمونید و شخصا پاسپورت رو دریافت کنید. آیا این درسته؟ یا امکان پیکاپ وجود داره؟
    بطور كلى ١٥روز كارى طول ميكشه . ميتونيد بمونيد يا اينكه پيكاپ كنيد .حتما لازم نيست شخصا پاسپورت رو دريافت كنيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط panbeh نمایش پست ها
    بطور كلى ١٥روز كارى طول ميكشه . ميتونيد بمونيد يا اينكه پيكاپ كنيد .حتما لازم نيست شخصا پاسپورت رو دريافت كنيد
    واسه من سرويس سريع بود الان نزديك ب ٤٠ روز عادي هست كه هيييچ خبري نشده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdav نمایش پست ها
    واسه من سرويس سريع بود الان نزديك ب ٤٠ روز عادي هست كه هيييچ خبري نشده
    من روند كلى رو گفتم .اكثرا تو همين مدت جواب گرفتن. شما نوشته بوديد ايميل دادن بهتون و گفتن احتياج به زمان بيشترى هست ،كمتر اين اتفاق ميوفته.اميدوارم هر چه زودتر جواب مثبتتون بياد
    ویرایش توسط panbeh : January 14th, 2017 در ساعت 02:03 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط panbeh نمایش پست ها
    من روند كلى رو گفتم .اكثرا تو همين مدت جواب گرفتن. شما نوشته بوديد ايميل دادن بهتون و گفتن احتياج به زمان بيشترى هست ،كمتر اين اتفاق ميوفته.اميدوارم هر چه زودتر جواب مثبتتون بياد
    آره خب ٤ تا همين ايميل اومده...در كل بايد جواب ميدادن ديگه ...مثل بقيه.. :/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)