نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 596 از 651 نخستنخست ... 96496546586587588589590591592593594595596597598599600601602603604605606646 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,951 تا 5,960 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    اینطور سوالها رو باید از وکلای دادگستری بپرسید و در این فروم بعیده کسی جواب درستی بهتون بده
    سلام دوستان خوبم دیروز روز دادگاه من بود و پر از استرس بودم ، این تجربه رو می نویسی که اگر کسی مثل من اپیل کرد و کارش به دادگاه کشید روندش به چه صورت هست هیچ چیز بدتر از انتظار نیست، من آگوست ۲۰۱۸ اقدام کردم سه ماه بعد جوابم ریجکت شد کاملا شوکه شدیم بدلیل اینکه همسر من انگلیسی بودن و همه چیز عالی داشت پیش میرفت و از نظرمالی و غیره هیچ مشکلی نبود تنها ایرادی که بود یکی از مدارک مالی مارو افسر آفیسر ندیده بود به گفته وکیل اپیل کردیم و به ما گفتند بین یک هفته تا ۱۵ هفته باید منتظر بمانید تا روز دادگاه تعیین شود ۲۵ می may تازه تعیین دادگاه شدیم در واقع سر همون ۱۵ هفته اعلام کردند ، دادگاه ما برای سپتامبر بود که دقیقا همین دیروز بود گاهی اوقات جواب دادگاه رو همون لحظه اعلام می‌کنند گاهی اوقات جواب رو دو هفته تا یک ماه بعدش به صورت کتبی اعلام می‌کنند خوشبختانه جواب مارو همون لحظه تو دادگاه دادند و مامور سفارت متوجه اشتباه خودش شده بود قبل از تشکیل دادگاه به وکیل ما گفته بود که بک اشتباه بوده و وقتی وارد دادگاه شدن خودشون اعلام اشتباه کردن و بیشتر از ۱۰ دقیقه دادگاه زمان نبرد و بالاخره من جواب مثبت گرفتم و گفتند جواب به صورت کتبی تا دو هفته دیگه اعلام میشه و درخواست پاسبورد میدن دیگه مابقی امید بخدا هر وقت اتفاق بیفته امیدوارم همه اونهایی که چشم به راه هستند و انتظار میکشن زود جواب بگیرند با آرزوی روزهای بدون انتظار و جواب گرفتن تک به تکتون

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ktma نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبم دیروز روز دادگاه من بود و پر از استرس بودم ، این تجربه رو می نویسی که اگر کسی مثل من اپیل کرد و کارش به دادگاه کشید روندش به چه صورت هست هیچ چیز بدتر از انتظار نیست، من آگوست ۲۰۱۸ اقدام کردم سه ماه بعد جوابم ریجکت شد کاملا شوکه شدیم بدلیل اینکه همسر من انگلیسی بودن و همه چیز عالی داشت پیش میرفت و از نظرمالی و غیره هیچ مشکلی نبود تنها ایرادی که بود یکی از مدارک مالی مارو افسر آفیسر ندیده بود به گفته وکیل اپیل کردیم و به ما گفتند بین یک هفته تا ۱۵ هفته باید منتظر بمانید تا روز دادگاه تعیین شود ۲۵ می may تازه تعیین دادگاه شدیم در واقع سر همون ۱۵ هفته اعلام کردند ، دادگاه ما برای سپتامبر بود که دقیقا همین دیروز بود گاهی اوقات جواب دادگاه رو همون لحظه اعلام می‌کنند گاهی اوقات جواب رو دو هفته تا یک ماه بعدش به صورت کتبی اعلام می‌کنند خوشبختانه جواب مارو همون لحظه تو دادگاه دادند و مامور سفارت متوجه اشتباه خودش شده بود قبل از تشکیل دادگاه به وکیل ما گفته بود که بک اشتباه بوده و وقتی وارد دادگاه شدن خودشون اعلام اشتباه کردن و بیشتر از ۱۰ دقیقه دادگاه زمان نبرد و بالاخره من جواب مثبت گرفتم و گفتند جواب به صورت کتبی تا دو هفته دیگه اعلام میشه و درخواست پاسبورد میدن دیگه مابقی امید بخدا هر وقت اتفاق بیفته امیدوارم همه اونهایی که چشم به راه هستند و انتظار میکشن زود جواب بگیرند با آرزوی روزهای بدون انتظار و جواب گرفتن تک به تکتون
    دقیقا تجربه ای که ذکر کردید کجای این نوشته ها بود؟ وقتی آفیسر اومده خودش گفته مقصره دیگه دادگایی برپا نشده که..
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

ApplyAbroad Superstar

سلام بر شما

متشکر برای این پست و شرح دادگاه. اینکه اداره ویزا خطا را بدون کش و قوس اضافی پذیرفته اند خیلی جالب است. ممکن است نحوه طرح شکایت در دادگاه را هم اضافه بفرمایید؟ یعنی از کجا شروع و به کجا ختم میشود؟

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

بهتون تبریک میگم بابت نتیجه دادگاه
    البته نمی خوام دلسردتون کنم ولی صرفا تجربه خودم رو در اختیارتون میذارم که که اگه خدایی نکرده شرایطتون مثل ما شد آمادگی ش رو داشته باشین
    من هم پارسال همین موقع ها درگیر نتیجه دادگاه بودم. دادگاه ما هم اتفاقا نه ده که پنج دقیقه طول کشید تو جولای سال گذشته و قاضی همونجا شفاها اعلام کرد رای به نفع ماست اما تا زمانی که رسما بهتون اعلام نشه ارزش نداره معمولا یک ماه طول میکشه که نامه به دستتون برسه که البته برای ما دو ماه بیشتر طول کشید و آخر سپتامبر رسید تازه اون موقع هوم آفیس میتونه درخواست اپیل بده. وقتی ما نامه دادگاه رو دریافت کردیم تا دسامبر هیچ خبری از هوم آفیس نبود و من و همسرم هر لحظه در استرس این بودیم که هوم آفیس درخواست بررسی مجدد بده اما بالاخره شش ماه بعد دادگاه ایمیل دادن که پاسپورتم رو بفرستم و بعد یک ماه ویزا مهر شد
    البته برای هر کس متفاوته
    دوست عزیزی بود که یک ماه بعد من توی آگوست دادگاهش بود و ایشون نامه دادگاه رو دو سه هفته ای گرفته بودن و فکر میکنم اواخر سپتامبر هوم آفیس خواسته بود پاسپورت رو بفرستن اما کار ایشون تو این مرحله گیر کرد و جالب اینجا بود ویزای هر دوی ما هفت ژانویه امسال مهر خورد
    یعنی میخوام بگم حساب کتاب نداره انشاءالله مال شما با این تاخیرهای بی دلیل مواجه نشه اما آمادگی هر چیزی رو داشته باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط Md1988 نمایش پست ها
    بهتون تبریک میگم بابت نتیجه دادگاه
    البته نمی خوام دلسردتون کنم ولی صرفا تجربه خودم رو در اختیارتون میذارم که که اگه خدایی نکرده شرایطتون مثل ما شد آمادگی ش رو داشته باشین
    من هم پارسال همین موقع ها درگیر نتیجه دادگاه بودم. دادگاه ما هم اتفاقا نه ده که پنج دقیقه طول کشید تو جولای سال گذشته و قاضی همونجا شفاها اعلام کرد رای به نفع ماست اما تا زمانی که رسما بهتون اعلام نشه ارزش نداره معمولا یک ماه طول میکشه که نامه به دستتون برسه که البته برای ما دو ماه بیشتر طول کشید و آخر سپتامبر رسید تازه اون موقع هوم آفیس میتونه درخواست اپیل بده. وقتی ما نامه دادگاه رو دریافت کردیم تا دسامبر هیچ خبری از هوم آفیس نبود و من و همسرم هر لحظه در استرس این بودیم که هوم آفیس درخواست بررسی مجدد بده اما بالاخره شش ماه بعد دادگاه ایمیل دادن که پاسپورتم رو بفرستم و بعد یک ماه ویزا مهر شد
    البته برای هر کس متفاوته
    دوست عزیزی بود که یک ماه بعد من توی آگوست دادگاهش بود و ایشون نامه دادگاه رو دو سه هفته ای گرفته بودن و فکر میکنم اواخر سپتامبر هوم آفیس خواسته بود پاسپورت رو بفرستن اما کار ایشون تو این مرحله گیر کرد و جالب اینجا بود ویزای هر دوی ما هفت ژانویه امسال مهر خورد
    یعنی میخوام بگم حساب کتاب نداره انشاءالله مال شما با این تاخیرهای بی دلیل مواجه نشه اما آمادگی هر چیزی رو داشته باشین
    کلا اپلای مجدد خیلی بهتر از اپیل کردن هست. البته خیلی ها فکر میکنن اپیل ساده هست و میگن پرونده ما فقط ۱ رسید کم داشت میذاریم روش و اپیل میکنیم و مشکلی نیست. همین ۱ رسید شما رو بیشتر از ۱ سال معطل میکنه.

Junior Member

سلام دوستان
    من 23 جولای وقت سفارت دبی داشتم و از سرویس priority استفاده کردم.توی سفارت به من گفتن 30 روز کاری زمان لازم هست برای جواب ویزا و گفتن از سرویس پاس بک استفاده کنم.بعد که برگشتم متوجه شدم امکان استفاده از این دو سرویس با هم ممکن نیست و نمیدونم چرا اونجا به من این سرویس رو دادن!! الان 33 روز هست و هنوز خبری از ویزا نیست.میترسم به خاطر استفاده از سرویس پاس بک منو توی سرویس عادی قرار داده باشن به جای priority.از دوستان کسی شرایط منو داشته؟و میخواستم بدونم وقتی ایمیل میزنن توی ایمیل مشخص هست که جواب چی هست؟و سوال آخر چقدر زمان میبره تا این ویزا رو توی پاس بزنن؟یعنی من چند روز باید دبی بمونم؟

Junior Member

با عرض سلام
    من الان ۹ ماه هست که ۳ جای مختلف مشغول به کار هستم که ۲ از از این کار ها کش هستند ولی تکس رو مرتب پرداخت کردم و خالص دریافتی رو ماهیانه به حسابم واریز کردم

سوال من اینه که باید از کدوم کتگوری واسه ویزای نامزدی اپلی کنم ؟ و ۶ ماه آخر پی اسلیپ رو بدم کافیه ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedi484 نمایش پست ها
    با عرض سلام
    من الان ۹ ماه هست که ۳ جای مختلف مشغول به کار هستم که ۲ از از این کار ها کش هستند ولی تکس رو مرتب پرداخت کردم و خالص دریافتی رو ماهیانه به حسابم واریز کردم

سوال من اینه که باید از کدوم کتگوری واسه ویزای نامزدی اپلی کنم ؟ و ۶ ماه آخر پی اسلیپ رو بدم کافیه ؟
    پرداخت نقدی قبول نیست و باید به حساب بانکی واریز شه. اگر سر یه کار نبودید برای شش ماه باید از cat B برید یعنی نه تنها درآمد ناخالص سالانه باید بالای 18600 پوند باشه بلکه در 12 ماه قبل باید 18600 به صورت ناخالص دریافت کرده باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fred22 نمایش پست ها
    کلا اپلای مجدد خیلی بهتر از اپیل کردن هست. البته خیلی ها فکر میکنن اپیل ساده هست و میگن پرونده ما فقط ۱ رسید کم داشت میذاریم روش و اپیل میکنیم و مشکلی نیست. همین ۱ رسید شما رو بیشتر از ۱ سال معطل میکنه.
    حرف شما کاملا درسته. در اکثر مواقع اپیل فقط هزینه و وقت بیشتر داره مگر اینکه افسر ویزا ایرادی گرفته که نمیشه با ارایه مجدد درستش کرد که اون رو هم باید برای هر کیس بررسی کرد. حداقل در این فروم اکثر کسانی که رفتند دنبال اپیل با اپلای مجدد سریعتر و ارزونتر به جواب میرسیدند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    پرداخت نقدی قبول نیست و باید به حساب بانکی واریز شه. اگر سر یه کار نبودید برای شش ماه باید از cat B برید یعنی نه تنها درآمد ناخالص سالانه باید بالای 18600 پوند باشه بلکه در 12 ماه قبل باید 18600 به صورت ناخالص دریافت کرده باشید
    ممنون از پاسخگویی
    اما من توی وبسایت گاورمنت خوندم که اگر پی اسلیپ داشته باشیم و مبلغ خالص دریافتی رو ماهیانه خودمون به حساب واریز کرده باشیم و تکس رو هم پرداخت کرده باشیم مورد قبول هستش
    5.5.10. The gross amount of any cash income may be counted towards the financial requirement, where the correct tax has been paid on that income and where all the relevant evidential requirements in Appendix FM-SE are met. Where a person’s payslips show their gross cash income and the tax paid, and their specified bank statements show all of that post-tax income, they can count the gross amount of the cash income shown on the payslips towards the financial requirement. But, where that person’s specified bank statements only show a proportion of that post-tax income, only the amount shown on the bank statements can be counted towards the financial requirement.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)