نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 608 از 651 نخستنخست ... 108508558598599600601602603604605606607608609610611612613614615616617618 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,071 تا 6,080 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Liana77 نمایش پست ها
    سلام ممنونم انشالله جواب‌شما هم‌زودتر‌میاد . من‌هیچ ایمیلی دریافت نکردم فقط دو نامه با پست سفارشی به فاصله یک‌ساعت برام اومد اولی نامه‌قبولی بود دومی‌کارت جدید توش بود . من هر روز ایمیلمو چک میکردم‌ولی اصلا ایمیل نداشتم . ۸۰۰ پوند تون‌رو پس میدن؟
    خیر پولی پس نمیدن چون به صراحت گفته شده که این سرویس تضمینی نیست. در اکثر مواقع اگر پرونده مشکلی نداشته باشه واقعا 24 ساعته و حتی زودتر جواب دادن. من باشم این سرویس رو انتخاب میکنم اگر به نظرم در پرونده مشکل خاصی نباشه. ولی ریسک طول کشیدن کار هم هست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام خسته نباشید.
    ببخشید که وقتتون رو میگیرم ولی چندتا سؤال داشتم که ممنون میشم از دوستان که کمک کنند ...
    میخواستم بپرسم اگر از تهران اقدام کنیم آیا امکانش هست از سرویس سریع استفاده کنیم؟ و دوم اینکه چه مدارکی حتماً باید اصلش رو تحویل بدیم و چه مدارکی کپی برابر اصل و کپی ساده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Atifa191 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید.
    ببخشید که وقتتون رو میگیرم ولی چندتا سؤال داشتم که ممنون میشم از دوستان که کمک کنند ...
    میخواستم بپرسم اگر از تهران اقدام کنیم آیا امکانش هست از سرویس سریع استفاده کنیم؟ و دوم اینکه چه مدارکی حتماً باید اصلش رو تحویل بدیم و چه مدارکی کپی برابر اصل و کپی ساده؟
    خیر در تهران سرویس سریع وجود نداره.

Junior Member

سلام دوستان، کسی میدونه داخل انگلیس کسی که بریتیش شده کجا و چطوری میشه گواهی تجرد و گواهی تولد بگیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tara77 نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی میدونه داخل انگلیس کسی که بریتیش شده کجا و چطوری میشه گواهی تجرد و گواهی تولد بگیره؟
    گواهی تولد رو از جایی که متولد شدید باید بگیرید. گواهی تجرد هم تا حالا نشنیده بودم ولی اگه ازدواج ثبت شده ندارید و یا سند طلاق رو دارید خودش میشه گواهی تجرد.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

اگر منظورتان تولد در انگلستان است - مثلا برای کسی که متولدشده و ان موقع تابعیت نداشته است - باید به کانسیل شهر تولد مراجعه کنید. گواهی تولد ها را کانسیلها میدهند و کپی هم همانها میدهند.

موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

در مورد گواهی تجرد فکر کنم بسته به کشور مورد نظر برای ازدواج باید از سفارت انگلیس دریافت شه. مطمئن نیستم ولی در گوگل بزنید CERTIFICATE OF NO IMPEDIMENT اطلاعات زیادی براتون میاره.

Junior Member

کجا و چطوری میشه گواهی تجرد و گواهی تولد بگیره؟
    https://www.gov.uk/marriage-abroad
    این لینک به شما کمک میکنه برای جواب سوال تون گواهی تجرد certificate of no impediment هست برای افرادی که انگلیسی هستن قیمتش هم‌۳۵ پوند همسر من انگلیسی هست و ما در ایران ازدواج کردیم ایشون این نامه رو از رجیستری شهر شون گرفتن امضا و مهر هوم افیس شد بعد نامه به سفارت ایران در لندن برده شد برای تایید و اصل نامه مهر و تایید سفارت شد و در مدارک ازدواج ما قرار گرفت . اگر شما ایرانی بودید و انگلیسی شدید شناسنامه شما مدرک تجرد شماست چون انگیسی ها شناسنامه ندارن که ازدواج توش ثبت بشه . بهترین کار اینه گه مستقیم بت سفارت یا کنید ایران تماس بگیرید و از لینک بالا استفاده کنید . برای گواهی تولد در انگلستان هم از بیمارستان محل تولد باید در خواست کپی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    در مورد گواهی تجرد فکر کنم بسته به کشور مورد نظر برای ازدواج باید از سفارت انگلیس دریافت شه. مطمئن نیستم ولی در گوگل بزنید CERTIFICATE OF NO IMPEDIMENT اطلاعات زیادی براتون میاره.

ممنون دوستان،درست میفرمایید اقا هومن در سفارت امکانپذیر هست اما من برای دریافت گواهی تجرد از سفارت ایران به مشکل برخوردم چون نمیدونستن برای کسی که دو ملیت دارن چطور هست برای دادن گواهی تجرد من گواهی تجرد طرف مقابل رو هم میخوان، کشوری که من زندگی میکنم از هردوی ما برای ثبت ازدواج گواهی تجرد و گواهی تولد میخواد البته من ملیتم ایرانی و نامزدم بریتیش هست .

Junior Member

ممنون دوستان،درست میفرمایید اقا هومن در سفارت امکانپذیر هست اما من برای دریافت گواهی تجرد از سفارت ایران به مشکل برخوردم چون نمیدونستن برای کسی که دو ملیت دارن چطور هست برای دادن گواهی تجرد من گواهی تجرد طرف مقابل رو هم میخوان، کشوری که من زندگی میکنم از هردوی ما برای ثبت ازدواج گواهی تجرد و گواهی تولد میخواد البته من ملیتم ایرانی و نامزدم بریتیش هست .
    اصلا پیچیده نیست مورد شما ترجمه شناسنامه فرد ایرانی و در صورت لزوم اجازه پدر برای خانومها و یا برای محکم کاری نامه از ثبت احوال برای اثبات تجرد . و برای کارهاتون بستگی داره با چه مدارکی ازدواج میکنن به عنوان ایرانی ترجمه شناسنامه ایرانی و نامه از ثبت احوال هر دو به ترجمه برای تایید به وزارت امور خارجه مهر بشن که اسونتر هست اگر نه سفارت ایران مهر میکنه . برای ملیت انگلیسی شون هم نامه CNI رو از رجیستری بگیرن به مهر هوم افیس و سفارت ایران در لندن مهمور کنن . کافیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)