صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 89101112131415161718
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 176 , از مجموع 176

موضوع: فرصت های شغلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت های شغلی

سلام دوستان به مهندس شبکه های کامپیوتری هستم و میخوام برای مستر اقدام کنم،۱۴سال سابقه کار دارم؛چیزی که خوندم اینه که بعد از اتمام مستر فقط ۴ ماه فرصت دارم که ویزامو تبدیل به ویزای کار کنم؛به نظرتون تو این فرصت کم میشه کار پیدا کرد و شرکتی اسپانسر بشه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

واقعا فکر میکنم کسی نتواند جواب سوال شما را بدهد و اگر بدهد هم قابل استناد برای تصمیمگیری نیست. در اینکه بچه های شبکه در شرایط نسبتا بهتری از خیلی حوزه های دیگر برای اشتغال قرار دارند تردید نباید کرد ولی آن اندازه هم بازار پر تقاضا نیست که بشود گفت حتما در فاصله کوتاه بعد از فارغ االتحصیلی میشود شغلی پیدا کرد.

من کسی را دیده ام که قبل از تمام شدن ارشدش حتی کار خوبی پیدا کرده و کسانی را هم میدانم که موفق نبوده اند.

واقعا نمیشود گفت.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimabahram نمایش پست ها
    سلام دوستان به مهندس شبکه های کامپیوتری هستم و میخوام برای مستر اقدام کنم،۱۴سال سابقه کار دارم؛چیزی که خوندم اینه که بعد از اتمام مستر فقط ۴ ماه فرصت دارم که ویزامو تبدیل به ویزای کار کنم؛به نظرتون تو این فرصت کم میشه کار پیدا کرد و شرکتی اسپانسر بشه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimabahram نمایش پست ها
    *** قوانین عوض شده و از تابستان 2021 این 4 ماه تبدیل به 2 سال میشه. یعنی یه کوچولو فقط خوشبین تر میشه باشیم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : فرصت های شغلی برای دانشجویان در انگلستان

دوستان اطلاعات فرصت پست دکتری در اسکاتلند فراهم شده و از این لینک قابل مطالعه است.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2655229

دوستان این فرصت کاری در موسسه بیتسن و فرصت باقی مانده برای ارسال تقاضا نامه تا پنجم ماه جون امسال است. موسسه بیتسن بر تحقیقات بیولوژیک تمرکز دارد و نسبتا خوش سابقه است و چند استاد سرشناس در ان فعالیت میکنند.

عنوان شغل

Mitochondrial Genetics, Dysfunction and Cancer

میباشد و برای اطلاعات بیشتر لازم است با دکتر Payam Gammage تماس بگیرید

موسسه بیتسن روی سرطان تحقیق میکند و در گلاسگو واقع است.

متقاضی باید دکتری تمام کرده و سابقه نشر خوب داشته باشند

PhD qualified in a life sciences subject or one of the many core technologies utilised at the Institute including advanced imaging, metabolomics and in vivo modelling.

لینک آگهی اینجاست

http://www.beatson.gla.ac.uk/Postdoc...pg-apr-20.html

و برای ارسال تقاضا از این صفحه شروع بفرمایید.

https://ce0305li.webitrent.com/ce030...100ru&LANG=USA

اگر این پست مفید بوده است:

ز مهر "امتیاز مثبت" را برگزینید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان. من الان یه پذیرش گرفتم از دانشگاه البته به صورت سلف فاند. اگه بخوام بیام اونجا همه سرمایم رو باید بزارم تازه از اواسطش دیگه باید با درآمدی که اونجا دارم جبرانش کنم. همسرم هم باهام هست و میخوایم به محض ورود به اونجا شروع به کار کنیم. به نظرتون چقدر محتمله که کار گیرمون بیاد؟ اولش هم اصلا مهم نیست چه کاری. فقط میخوایم درآمد کسب کنیم. ممنون میشم اگه کسی می تونه راهنمایی کنه.

سلام، ممکنه بعد از مدتی کار گیرتون بیاد ولی هیچ تضمینی وجود نداره. اگر کار بگیرید تضمینی نیست که به شما همون تعداد ساعت که نیاز به کار دارید کار داده بشه. علاوه بر این ممکنه کار کردن با درس خوندن برای کسی که ترم اول هست و تازه وارد محیط شده و شاید مشکل زبان هم داره جور نباشه. البته من هیچ ایده ایی از توانایی های شما و همسرتون ندارم فقط چون فرمودید با تمام سرمایتون میاید این مطالب رو گفتم.

ایام بکام،

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_zahiri نمایش پست ها
    سلام دوستان. من الان یه پذیرش گرفتم از دانشگاه البته به صورت سلف فاند. اگه بخوام بیام اونجا همه سرمایم رو باید بزارم تازه از اواسطش دیگه باید با درآمدی که اونجا دارم جبرانش کنم. همسرم هم باهام هست و میخوایم به محض ورود به اونجا شروع به کار کنیم. به نظرتون چقدر محتمله که کار گیرمون بیاد؟ اولش هم اصلا مهم نیست چه کاری. فقط میخوایم درآمد کسب کنیم. ممنون میشم اگه کسی می تونه راهنمایی کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)