صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 167

موضوع: زندگی در جوهور

Junior Member

پیش فرض زندگی در جوهور

با سلام
    من برای اولین دفعه است که ایمیل میزنم لطفا من را راهنمایی کنید.
    همسرم برای phdمی خواهد از دانشگاه utmپزیرش بگیره و چند تا از استاد ها هم خواستند که استاد خودش معرفیشون کنه ولی ما چون دو تا بچه کوچک داریم نگرانیم که آیا جوهور جای خوبی هست یا نه؟ آیا بچه ها میتوانند مدرسه خوبی داشته باشند یانه؟خوابگاه متاهلین در utmچگونه است؟
    پیشاپیش از راهنمایی های شما متشکرم

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : زندگی در جوهور

نقل قول نوشته اصلی توسط 357
    با سلام
    همسرم برای phdمی خواهد از دانشگاه utmپزیرش بگیره و چند تا از استاد ها هم خواستند که استاد خودش معرفیشون کنه ولی ما چون دو تا بچه کوچک داریم نگرانیم که آیا جوهور جای خوبی هست یا نه؟ آیا بچه ها میتوانند مدرسه خوبی داشته باشند یانه؟خوابگاه متاهلین در utmچگونه است؟
    فكر نكنم ديگه اينقدر بد باشه نگران نباش
    ديگه الوده تر از تهران فكر نكنم باشه
    باز هم اونايي كه اونجا هستن هم نظر بدن تا اين دوست تازه واردمون هم اينقدر دودل نباشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

در جوهور هم میشه زندگی کرد ولی زندگی با دو تا بچه در خارج از کشور واقعا سخته

نگران مدرسه خوب نباشید نگران این باشید که آیا بچه هاتون می تونند گروه همسال داشته باشند و توسط گروه پذیرفته بشن یا باید تنها باشن

من بچه های ایراتی رو اینجا می بینم که با هم هستند ولی هیچکدوم همسن هم نیستند و توی چشماشون خستگی موج می زنه با اینکه 1-2 ماه اومدن

خوب از دوستان کسی هست اطلاعات بیشتری در مورد جوهور بده؟
    از نظر شهریت به چه صورت ؟ امکانات تفریحی و توریستی؟
    آیا به مراکز صنعتی نزدیکه و می شه در طول تحصیل تجربه کاری هم به دست آورد؟

یادمه دو سه تا از بچه های فورم در حال تحصیل در UTM بودن.... لطفا اگه هنوز هم به فورم سر میزنید یه دستی به سر و گوشه این تاپیک بکشید ثواب داره!
    Moving to Germany

Junior Member

برو تو
    en.wikipedia.org/wiki/Wiki
    و جوهور را search كن خوبه

سلام
    من یه چندتا سوال درباره این شهر داشتم
    امیدوارم کسی بتونه راهنماییم کنه
    1. تا اونجایی که من می دونم برای رفتن به جوهور باید از طریق هواپیما رفت،این پرواز هر روز هست یا نه؟
    بعدش می شه با ماشین بین جوهور کوالالامپور رفت مثلا من اگه ماشین بگیرم این کار راحته یا نه،با ماشین چقدر طول می کشه؟
    2.تعداد ایرانی هایی که اینجان چقدره؟کمن یا نه؟
    آخه دفعه قبل که کوالالامپور رفتم هر جایی که می رفتم چشم به یه ایرانی می خورد؟می خواستم ببینم اوضاع اینجا چطوره؟
    3.برای گرفتن خونه،محله ای هست که بیشتر ایرانیا اونجا باشن و نزدیک دانشگاه باشه؟اسمش؟
    4.اگه بخواین این شهر و با یکی از شهرای ایران مقایسه کنیم مثل کجا میشه؟

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط ریحانه نمایش پست ها
    سلام
    من یه چندتا سوال درباره این شهر داشتم
    امیدوارم کسی بتونه راهنماییم کنه
    1. تا اونجایی که من می دونم برای رفتن به جوهور باید از طریق هواپیما رفت،این پرواز هر روز هست یا نه؟
    بعدش می شه با ماشین بین جوهور کوالالامپور رفت مثلا من اگه ماشین بگیرم این کار راحته یا نه،با ماشین چقدر طول می کشه؟
    2.تعداد ایرانی هایی که اینجان چقدره؟کمن یا نه؟
    آخه دفعه قبل که کوالالامپور رفتم هر جایی که می رفتم چشم به یه ایرانی می خورد؟می خواستم ببینم اوضاع اینجا چطوره؟
    3.برای گرفتن خونه،محله ای هست که بیشتر ایرانیا اونجا باشن و نزدیک دانشگاه باشه؟اسمش؟
    4.اگه بخواین این شهر و با یکی از شهرای ایران مقایسه کنیم مثل کجا میشه؟
    پرواز همیشه نیست و شما میتونید با اتوبوس یا ماشین بگیرید و تشریف بیارید جوهور .اینم توجه داشته باشید پرواز KL به جوهور پرواز داخلی هست شما محدودیت با دارید تا 20 کیلو.
    رفت و آمد با ماشین خودتون زیاد توصیه نمیشه ، اما امکانش هست ، توصیه نمیشه چون اینجا بنزین گرون هست ، مسافت 3 تا 4 ساعت و مسیرها رو هم ممکن هست خوب ندونید اشتباه برید .
    تعداد ایرانیان در هرکجای این کشور مالزی برید بتعداد وافر و کافی هست ، هرجا بروید ایرانی هست .
    خونه هم اینطور محله ها هست ، باید بیایید اینجا متوجه میشید کجا چقدر دور هست کجا نزدیک .جاهای زیادی هست.
    امضا

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط 357 نمایش پست ها
    با سلام
    من اصلا قصد نا امید کردن شما رو ندارم ولی جوهور اصلا واسه بچه ها خوب نیست. این نظر رو کسی داده که خودش یک دختر کوچولو 6 ساله داشته. البته به خودتونم بستگی داره. شاید شما به سخت گیری اونا نباشید.
    اگه بتونید یک سفر برین خیلی خوب هست.

Junior Member

من فکر می کنم اگه بتونین از دانشگاه utm در kl استفاده کنین بهتره چون حداقل در پایتخت هستین و از نظر امکانات بهتره.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

مي دونم زندگي كردن با زندگي كردن فرق داره و نميشه گفت چون هر كسي يه جور خرج مي كنه و سليقه ايي هستش !‌
    سوال من اينه !‌ كسايي كه جوهور هستند ، اگه KL بودن هزينه شون چقدر فرق داشت ؟ اصلا فرق داشت ؟
    بعد اين تفاوت هزينه اينقدر هست كه به دوري از پايتخت بيارزه يا نه ؟

صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)