صفحه 25 از 36 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 360

موضوع: راهنمایی در مورد Official Transcripts

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد official transcripts

سلام.
    دانشگاه مقصد گفته باید ترجمه همراه با مدرک اصلی فرستاده بشه.
    مدرک اصلی رو دانشگاه بیشتر از یه نسخه میده؟

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Houmangh نمایش پست ها
    سلام.
    نخیر. تا اونجایی که اطلاع دارم یک نسخه ریزنمره میدن!!!
    وقتی میدید ترجمه، ترجمه انگلیسی رو با کپی فارسی پانچ می کنن که فک کنم این واسه دانشگاه کافی باشه...

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

سلام.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    وقتی میدید ترجمه، ترجمه انگلیسی رو با کپی فارسی پانچ می کنن که فک کنم این واسه دانشگاه کافی باشه...
    البته دانشگاه تهران و امیرکبیر رو من می دونم که ریز نمره فارسی رو بیشتر از یه نسخه هم می دن. ولی باید هزینشو پرداخت کنید.
    هرچند این راهی که دوستمون Sina007 گفتن عاقلانه تر هست اگر دانشگاه مقصد قبول کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    من لیسانس دانشگاه تبریز بودم. بنظرتون کپی رنگی باید از ریزنمره و دانشنامه بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    البته دانشگاه تهران و امیرکبیر رو من می دونم که ریز نمره فارسی رو بیشتر از یه نسخه هم می دن. ولی باید هزینشو پرداخت کنید.
    هرچند این راهی که دوستمون Sina007 گفتن عاقلانه تر هست اگر دانشگاه مقصد قبول کنه.
    امیرکبیر هزینه هر نسخه چقد هست؟ منظورم این هست که کپی رنگی به صرفه تر هست یا اینکه از دانشگاه ریزنمره بگیرم؟

Junior Member

سلام دانشگاه ازمن transcript از تمام مقاطع تحصیلی خواسته و گفته باید مهر وموم بشه. حالا سوال من اینه که از اونجایی که از من ارزشیابی توسط WES هم خواسته و اونا هم برای دانشگاه میفرستن ، من باید نسخه ترجمه شده از دارالترجمه رو برای دانشگاه ارسال کنم یا نسخه فارسی؟ اگه ترجمه شده رو باید بفرستمو چجوری بدم دانشگاه مهر و موم کنه؟

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

امیرکبیر هزینه هر نسخه چقد هست؟ منظورم این هست که کپی رنگی به صرفه تر هست یا اینکه از دانشگاه ریزنمره بگیرم؟
    سلام

در حالت کلی کپی رنگی جای ریزنمرات رو نمیگیره. بهتره قبل از اقدام، این مساله رو از دانشگاه مورد نظرتون بپرسید.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من ارشد امیرکبیر بودم و طبق صحبت دانشگاه ریز نمرات رو خودشون میفرستن که غیر رسمی هم هست و اگر دانشگاهی مدارک رو آنلاین بخواد باید بریم تو پورتال و یک گزینه هست که میشه ریز نمرات انگلیسی رو پی دی اف دانلود کرد و طبیعتا نوشته هم شده غیر رسمی
    چند تا سوال داشتم:
    1. دوستان میگن که برای ارسال پستی مشکلی پیش نمیاد چون خود دانشگاه میفرسته ولی دانشگاه هایی که آنلاین اپلیکیشن هستند و اگر قید شده باشه که باید رسمی بفرستین به نظرتون باید چیکار کنم؟
    2. میشه به صورت تقریبی بگین که تو 100 یا 200 دانشگاه اول امریکا تقریبا چند درصد هستند که برای مرحله اول تمام مدارک رو فقط آنلاین میخوان؟ منظورم اینه که تعدادشون بالای 50% هست یا خیلی کم هستند؟
    با تشکر از همه دوستان

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط ai_ai نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من ارشد امیرکبیر بودم و طبق صحبت دانشگاه ریز نمرات رو خودشون میفرستن که غیر رسمی هم هست و اگر دانشگاهی مدارک رو آنلاین بخواد باید بریم تو پورتال و یک گزینه هست که میشه ریز نمرات انگلیسی رو پی دی اف دانلود کرد و طبیعتا نوشته هم شده غیر رسمی
    چند تا سوال داشتم:
    1. دوستان میگن که برای ارسال پستی مشکلی پیش نمیاد چون خود دانشگاه میفرسته ولی دانشگاه هایی که آنلاین اپلیکیشن هستند و اگر قید شده باشه که باید رسمی بفرستین به نظرتون باید چیکار کنم؟
    2. میشه به صورت تقریبی بگین که تو 100 یا 200 دانشگاه اول امریکا تقریبا چند درصد هستند که برای مرحله اول تمام مدارک رو فقط آنلاین میخوان؟ منظورم اینه که تعدادشون بالای 50% هست یا خیلی کم هستند؟
    با تشکر از همه دوستان
    سلام

1- شما اگه میخواید حتما ریزنمرات رسمی انگلیسی رو به دانشگاه مورد نظرتون ارسال کنید، باید مدارک رو آزاد کرده باشید. بعد از آزادسازی اگه امیرکبیر ریزنمرات رسمی انگلیسی براتون صادر میکنه که همونو میذاره توی پاکت و براتون ارسال میکنه. در غیر اینصورت ابتدا مدارک رو میدید دارالترجمه براتون ترجمه کنه و بعد ترجمه رسمی رو میدید دانشگاه بذاره توی پاکت و پست کنه.
    2- ...
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

سلام

من از ضیغ وقت رنج میبرم!

نمیدونم باید اینجا بپرسم یا نه؛ اما یه سوال ضروری دارم؛

برای ارسال ریزنمرات و مدرک کارشناسی در زمان تکمیل اپلیکیشن و اپلای اولیه مثلا 15 دسامبر، آیا لازم هست که ریزنمرات و مدرک اصلی رو ارسال کنم؟

من پرینت ریزنمراتم و گواهی کارشناسی رو که زمان ثبت نام ارشد بهمون دادند دارم؛ آیا امکانش هست همون رو به طور غیررسمی ترجمه و ارسال کنم؟

اگر نه، چه راهی دارم؟

لطفا راهنمایی بفرمایید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)