صفحه 100 از 179 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

سلام
    از دوستان کسی‌ هست که در ماه گذشته خواسته در بانک chase حساب باز کنه و نتونسته؟به ما گفتن قانون جدیدی اضافه شده که طبق این قانون ایرانی‌ها در صورتی‌ می‌تونن حساب باز کنن که یا مهر ۵۵۱-I خورده باشه تو‌ ویزاشون یا همین مهر تایپ شده باشه یا us authorization card داشته باشن

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima_gh نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی‌ هست که در ماه گذشته خواسته در بانک chase حساب باز کنه و نتونسته؟به ما گفتن قانون جدیدی اضافه شده که طبق این قانون ایرانی‌ها در صورتی‌ می‌تونن حساب باز کنن که یا مهر ۵۵۱-I خورده باشه تو‌ ویزاشون یا همین مهر تایپ شده باشه یا us authorization card داشته باشن
    منم شنیدم اخیرا بانک Chase برای ایرانیها حساب جاری بازنمیکنه! من خودم در این بانک حساب دارم و مشکلی نداشتم فعلا!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUT

من هم دیروز رفتم chase برای باز کردن حساب و با همین مشکل مواجه شدم. گفتند باید مهر i-551 رو داشته باشی. طرف می گفت این قانون جدیده برای ایران.

Junior Member

من هم براي دو سال در chase حساب بانكي و كرديت كارت داشتم, هفته بيش خواستم يك حساب جديد باز كنم، اول باز كردند اما بعد تماس كرفتند و ايميل زدند كه يكي از اين مدارك را براي ما بيار، كه هيج كدومشون شامل حال من نمي شد و بعد از جند روز همه حسابهاي chase ام را restrict كردند و قراره تا جند روز ديكه ببنند. البته بولهاي توي حسابهام را مي دهند. براي كرديت كاردها مشكلي بيش نيومده

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط AminEE نمایش پست ها
    من هم براي دو سال در chase حساب بانكي و كرديت كارت داشتم, هفته بيش خواستم يك حساب جديد باز كنم، اول باز كردند اما بعد تماس كرفتند و ايميل زدند كه يكي از اين مدارك را براي ما بيار، كه هيج كدومشون شامل حال من نمي شد و بعد از جند روز همه حسابهاي chase ام را restrict كردند و قراره تا جند روز ديكه ببنند. البته بولهاي توي حسابهام را مي دهند. براي كرديت كاردها مشكلي بيش نيومده
    شما چند تا حساب توي chase داشتيد؟ بيش از دو تا؟ توي اين مدت انتقال يا حواله پول هم داشتيد؟ از شما چه مداركي خواستن؟
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پيرو قضيه سرقت اطلاعات از Anthem اين شركت براي جمع و جور كردن خرابكاريش اعلام كرده همه كسانيكه از سال ٢٠٠٤ به اين طرف از Anthem يا Blue Cross Blue Shield خدمات بيمه درماني گرفتن مي تونن با مراجعه به وبسايت anthem.con يا تماس با تلفن 8772637995 براي دو سال سرويس رايگان مونيتورينگ كرديت و identity theft protection بگيرن. اولش گفته بودن يك سال ولي نهادهاي نظارتي مجبورشون كردن براي ٢ سال از خجالت بيمه شدگان عزيزشون در بيان.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    پيرو قضيه سرقت اطلاعات از Anthem اين شركت براي جمع و جور كردن خرابكاريش اعلام كرده همه كسانيكه از سال ٢٠٠٤ به اين طرف از Anthem يا Blue Cross Blue Shield خدمات بيمه درماني گرفتن مي تونن با مراجعه به وبسايت anthem.con يا تماس با تلفن 8772637995 براي دو سال سرويس رايگان مونيتورينگ كرديت و identity theft protection بگيرن. اولش گفته بودن يك سال ولي نهادهاي نظارتي مجبورشون كردن براي ٢ سال از خجالت بيمه شدگان عزيزشون در بيان.
    از طریق این سایت هم میتونید پیگیر این قضیه باشید؛

https://www.anthemfacts.com

از طرف دیگه، در راستای هک شدن Anthem در مورد Pishers ها هم مراقب باشید، در همین چند روز اخیر، به تعدادی از دوستان زنگ زدند!!!
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    شما چند تا حساب توي chase داشتيد؟ بيش از دو تا؟ توي اين مدت انتقال يا حواله پول هم داشتيد؟ از شما چه مداركي خواستن؟
    من دو تا حساب checking داشتم که هر دو مشترک بودند. در یکی primary owner بودم و در یکی دیگر secondary و یک حساب saving هم داشتم. اول یک حساب saving جدید باز کردم و همون موقع حساب saving قدیمیم را بستم. البته می دونید که تا یکی دو روز این تغییرات pending هستش و بعد نهایی می شه.
    انتقال پول ( transfer )بین حساب chase با یکی دو نفر دیگر چندین بار داشتم و البته هر دو حساب در chase بود و در آمریکا، اما حواله ( wire ) نداشتم.
    در ایمیلی برای من فرستادند و همچنین در بانک چیزی که بهم نشون دادند و از پرسیدند کدوم یکی از این مدارک را داری، اینها هستند

Subject: proof of immigration

CU-6 Permanent Resident Card
    Green Card: Form I-551 Permanent Resident card or Alien Registration Receipt card
    Foreign passport: I-551 printed notation machine readable immigrant visa, Temporary I-551 stamp
    Form I-327: Re-entry permit
    Form I-766: EAD card , Acceptable EAD codes: A03, A04, A05, A13, A14, AS1, AS2, AS3, C08, C09, C10, C11, C14, C18, CC CH, DT, EWI, RE1, RE2, RE3, RE4
    Form I-797: I-485 receipt for application to adjust status to lawful permanent resident
    Form I-94: with parolee, refugee or asylee stamp (Cuba only

البته اگر ببینید subject هستش proof of immigration. که خب اصلا اشتباه هستش، چون ما اینجا immigrant نیستیم و non-immigran هستیم. تو بانک، banker خودش نمی تونست این restriction را برداره و به قول خودش از back office بود و زنگ زد و تلفنی می خواست این مساله را حل کنه، که نشد. حتی تاکید کرد که من اینجا ویزای دانشجویی دارم ولی باز هم نشد. من دو تا بانک را امتحان کردم و در هر دو مورد وضعیت یکسان بود و در نهایت پول را از حساب خارج کردم که اگر بسته شد، منتظر نمونم برام چک بفرستند و وقت بگذره.

شاید اگر حساب جدید باز نمی کردم اینها دوباره check نمی کردند.

به هر حال امروز یک حساب checking یک حساب saving در bank of america باز کردم. با یک bonus که totally 2000$ direct deposit per 30 day for 90 days بعد 100$ ، reward. یک کردیت کارد هم تو bank of america باز کردم که اسمش بود BankAmericard® Better Balance Rewards™ و اگر هر ماه مینیمم payment را پرداخت کنیم، هر چهار ماه 25 دلار میده و اگر در BOA حساب داشته باشیم هر چهار ماه 30 دلار میده.

ApplyAbroad Hero

تجربه من : من اولین کردیتم را از بانک محلی ! آلاباما کردیت یونیون گرفتم..... 17 ماه پیش ! اون موقع 500 تا لیمیت داشت..مدتی بعدش هم دیسکاور و capital one گرفتم... تو این مدت اخیر چه وقتی که از دیسکاور و capital one درخواست کردم چه وقتی درخواست نکردم , خودشون راحت لیمیتم را زیاد کردن.. حدود سه هزار از هر کدوم ! آخریش همین دیسکاور همین دو هفته پیش ! میشه گفت توهمون زمان (دو هفته پیش) از آلاباما کردیت یونیون هم خواستم بعد از 17 ماه لیمیتم را از 500 بکنه 1000 ! ...و بسیار جالب بود که بعد از یه هفته بررسی, آلاباما کردیت بونیون این درخواست مرا ریجکت کرد !!! (اونم با اسکور خیلی خوبم حدود 750 و با توجه به اینکه اون دو بانک بزرگتر خیلی راحت درخواست هام را قبول میکردن و میکنن !) جالب بود برام والا .میگن میمون هر چه زشت تر اداش بیشتر ! منم با اینکه میدونم تاثیر بدی داره تو هیستوری م , رفتم آلاباما کردیت یونیون و هر چی حساب و کردیت داشتم ازش ,بستم ! والا . خلاصه عمر هیستوری م میاد پایین و بالطبعش کردیت اسکورم..ولی خب ایراد نداره...دوباره میسازمش ...باشد که تجربه بشه اولین کردیت را از یه جای خوب گرفت....

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

دوستان کسی اطلاع داره که اگر بانک/موسسه ای بدون اطلاع و تائید شما روی کردیت هیستوری Hard Pull بزنه چجوری میشه پیگیری کرد و اثرش رو از بین برد؟ مثلا اگر inquiry رو روی Equifax زده، باید از طریق همون Equifax پیگیری کزد؟

پ.ن: میدونم که ابتدا باید به خود موسسه/بانک گفت، اگر تا 30 روز پاسخ نداد، میشه dispute کرد و اینکه آیا پیگیری باید از طریق mail باشه؟
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)