صفحه 76 از 179 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586126176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

میخواستم برای 50$ capital one 360 checking درخواست بدم دیدم ضد و نقیض در مورد hard pull یا soft pull بودنش زیاده!

از خوده سایت capitol one:

What are the eligibility requirements for 360 Checking?

You must be a U.S. citizen or permanent resident with a valid Social Security number and be at least 18 years old. As part of the account opening process, we may or may not obtain information about you from a consumer reporting agency (a "hard pull"). If we do, we may or may not open 360 Checking for you based on that information.
    You are not required to keep your other checking account after your 360 Checking is opened. You do not need to have another Capital One 360 account in order to apply for 360 Checking.

و یه جا دیگه:

Do you pull my credit if I apply for 360 Checking and the Overdraft Line of Credit?

Yes. As part of your application, Capital One 360 will obtain information about you from a consumer credit reporting agency to confirm that you are eligible for 360 Checking. (But don't worry, this is a "soft pull" and won't affect your credit score.)
    If you choose to apply for the Overdraft Line of Credit, a credit check is required. (This is a "hard pull" and may impact your credit score.)
    Keep in mind, if you choose to apply for an increase to your Overdraft Line of Credit, that would also require us to do a credit check regardless of whether or not you were approved for the feature or an increase within the same day.

طبق این آخریه اگر گزینه overdraft رو نزنی soft pull میکنن ولی تو اون قبلیه اون may قضیه رو خراب کرده در ضمن خیلی ها تو Internet در موردش شاکی بودن!

متوجه شدم freeze کردن حساب میتونه از Hard pull جلوگیری کنه و فقط اجازه soft pull رو میده به نظرتون میشه حسابو freeze کرد و بعد درخواست داد که مطمئن تر باشه؟

update: متوجه شدم در ایالت ما freeze کردن و برداشتن اون حدود 5$ fee داره که با احتساب سه تا شرکت گزارش کننده، نمی ارزه! ولی در کل سئوال به قوت خود باقیست.

Banned

این که میگن حتما مینیموم رو پرداخت کنید واسه کردیت کارد این جمله زیر یعنی چی دقیقا؟ آیا بهتر نیست مثلا کل مبلغ رو پرداخت کنیم؟
    If you make only the Total Minimum Payment each period, you will pay more in interest and it will take you longer to pay off your balance. Please see your most recent statement for more details.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    این که میگن حتما مینیموم رو پرداخت کنید واسه کردیت کارد این جمله زیر یعنی چی دقیقا؟ آیا بهتر نیست مثلا کل مبلغ رو پرداخت کنیم؟
    If you make only the Total Minimum Payment each period, you will pay more in interest and it will take you longer to pay off your balance. Please see your most recent statement for more details.
    منظور اینه که مینیمم رو حتما باید پرداخت کنید تا کردیتتون خراب نشود، ولی طبعا اگرامکانش هست و پولش را دارید کل صورتحساب را پرداخت کنید که مجبور نباشید روی بالانستون بهره پرداخت کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    الان اين حساب رو به هر كسي ميدن؟ اون موقعي كه من اين حساب رو باز كردم فقط براي كسايي بود كه كرديت كارت ديسكاور داشتن. پارسال در موردش مفصل توضيح دادم. در بين بانكهايي كه حساب جاري رايگان دارن يكي از بهترينها (يا شايد بگم بهترين) هست.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...98#post1203898

نه همونطور که شما گفتید فقط باید دیسکاور کارت داشته باشین تا تازه براتون بعد از چند وقت آفرش بیاد

بچه ها اگر خواستين بانك chase حساب باز كنين،قبلش تواينترنت سرچ كنيد و بونس ١٥٠دلاريش را دانلود كنيد.البته ديگه حسا بتون دانشجويي نيست ولي خوبه،يه بونس٢٥٠دلاري هم داره كه اون مال كسي هست كه ١٥٠٠٠دلارپول توحسابشه،ولي أولي شرايطش آسونه

دوستان یک سوال از خدمتتون داشتم در مورد Credit Card, به نظر شما کدوم یک از بانکهای زیر خدمات و مزایای بهتری می دن و خوبه که برای اولین بار از اون بانک Credit Card بگیریم؟ و اینکه برا من که جدیدا وارد آمریکا شدم و Credit History ندارم آیا امکان گرفتن Credit Card از هرکدوم از این بانکها هست؟
    1) US Bank من یک جساب checking account در اونجا دارم.
    2)
    WSECU
    من دانشجوی WSU هستم و فکر می کنم این موسسه مربوط به دانشگاه باشه!
    3) Chase
    4)
    Discover
    5) اگر پیشنهاد دیگری هم داشتید ممنون میشم به من بگید.
    ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi2011 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال از خدمتتون داشتم در مورد Credit Card, به نظر شما کدوم یک از بانکهای زیر خدمات و مزایای بهتری می دن و خوبه که برای اولین بار از اون بانک Credit Card بگیریم؟ و اینکه برا من که جدیدا وارد آمریکا شدم و Credit History ندارم آیا امکان گرفتن Credit Card از هرکدوم از این بانکها هست؟
    2)
    WSECU
    3) Chase
    4)
    Discover
    ممنون از راهنماییتون
    من پدرم توی بانک chase حساب داره و اگر اشتباه نکنم creditsh هم مال اونجاست راضیه ولی به نظرم تو بانکی که حساب داری کردیت داشته باشی بهتره
    wellsfargo و bank of america هم بد نیست

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi2011 نمایش پست ها
    2)
    WSECU
    3) Chase
    4)
    Discover
    ممنون از راهنماییتون
    در بين گزينه هايي كه مطرح كرديد من chase و discover رو توصيه مي كنم. البته اگه سابقه كرديت زيادي نداريد احتمالا هيچكدوم رو بهتون نميدن. به نظر من چند ماهي صبر كنيد و بعد براي كارت discover it اپلاي كنيد. بعد از يك سال كه براي خودتون سابقه كرديت ساختيد مي تونيد براي chase freedom اپلاي كنيد.

گزينه ديگه اينه كه از US Bank بپرسيد تحت چه شرايطي بهتون secured credit card ميدن. اگه كارت secured اونها annual fee نداشته باشه و بعد از يك سال حاضر بشن به كارت معمولي يا unsecured تبديلش كنن اون هم بد نيست. يا اينكه ببينيد كرديت كارت دانشجويي بدون annual fee دارن اون هم خوبه. البته براي اون هم اگه سابقه كرديت نداشته باشيد شايد ندن. تنها چيزي كه با احتمال زياد به آدم كم سابقه ميدن كارت secured هست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

امروز BoA برای دومین بار در سال گذشته از من proof of residency خواست و یه نامه ی جدید درباره ی تحریم ها. ایندفعه کاملا explicitly بیان کرده که از حسابت زمانی که ایران هستی نمیتونی استفاده کنی و هیچ بیزینسی whatsoever نمیتونی با ایران داشته باشی و ازین حرفا. البته آخرش گفته خیلی هم خوشحال نباش چون ازین به بعد هر از گاهی ممکنه ازین نامه های عرض ارادت برات بفرستیم
    Quaecumque Vera

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.h.sh نمایش پست ها
    امروز BoA برای دومین بار در سال گذشته از من proof of residency خواست و یه نامه ی جدید درباره ی تحریم ها. ایندفعه کاملا explicitly بیان کرده که از حسابت زمانی که ایران هستی نمیتونی استفاده کنی و هیچ بیزینسی whatsoever نمیتونی با ایران داشته باشی و ازین حرفا. البته آخرش گفته خیلی هم خوشحال نباش چون ازین به بعد هر از گاهی ممکنه ازین نامه های عرض ارادت برات بفرستیم
    بابا این همه بانک خوب و رایگان! شما چرا این فلاکت رو به جون می خرید؟! من حساب رایگان باز کردم طرف اصلا نپرسید کجایی هستی و فقط گواهینامه خواست.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)