صفحه 94 از 179 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

من ریپورت Experian رو گرفتم، متوجه شدم Capitol one برای credit روی این هم Hard زده بوده! در صورتیکه دیسکاور روی Experian اصلا inquiry نزده بوده برای کردیت، ولی برای چکینگ soft زده بود!

chase و capitol one هم برای چکینگ soft زده بودند رو Experian! و جالبه من نمیدونستم که Experian توی گزارش سالیانه Score رو نمیده!!

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

در پستهاي قبلي گفته بودم كه Capital One براي كرديت كارت روي هر سه تا اداره hard inquiry مي زنه. Chase هم گاهي وقتها براي كرديت كارت روي دو تا اداره ميزنه. Discover ممكنه روي experian بزنه يا equifax. اينكه بانكها روي كدوم اداره hard inquiry بزنن خيلي قابل پيش بيني نيست. در ضمن در مورد حساب جاري هم برخي بانكها ممكنه hard inquiry بزنن. اگه تميز موندن سابقه كرديت از لحاظ hard inquiry براتون مهمه مقداري در فرومهاي بانكي در اينترنت جستجو كنيد و تجربه بقيه كاربران رو ببينيد. گاهي وقتها بانكهاي درجه دو هم ممكنه hard inquiry بزنن براي حساب جاري.

وقتي گزارش سالانه رو روي annualcreditreport.com چك مي كنيد، ممكنه گاهي وقتها يكي از اداره ها بازي در بياره با اين پيغام كه this report could not be displayed online (يا چيزي شبيه اين). در مورد نمره و گزارش من تجربه بازي در آوردن experian رو داشتم، يك بار هم روي equifax.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام
    یه سوال بصورت آنلاین وقتی که ایران هستیم میتونیم در امریکا حساب باز کنیم؟یا اینکه فامیلمون از جانب ما بره و برامون حساب باز کنه؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vistac نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال بصورت آنلاین وقتی که ایران هستیم میتونیم در امریکا حساب باز کنیم؟یا اینکه فامیلمون از جانب ما بره و برامون حساب باز کنه؟
    برای افتتاح حساب در بانک های امریکا، اگر سیتیزن نباشید، نیاز دارید که مدرکی دال بر lawful presence به بانک ارائه بدید (یعنی مدرکی که نشون بده شما به صورت قانونی ساکن امریکا هستید)، بنابراین کسانی که سیتیزن نیستند، نمیتونند به صورت آنلاین حساب باز کنند (حداقل اخیرا اینجوره)
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    من ریپورت Experian رو گرفتم، متوجه شدم Capitol one برای credit روی این هم Hard زده بوده! در صورتیکه دیسکاور روی Experian اصلا inquiry نزده بوده برای کردیت، ولی برای چکینگ soft زده بود!
    chase و capitol one هم برای چکینگ soft زده بودند رو Experian! و جالبه من نمیدونستم که Experian توی گزارش سالیانه Score رو نمیده!!
    زمانی که من کردیت کارت discover رو گرفتم، روی TransUnion و Experian برام hard pull زده بود! ولی وقتی درخواست افزایش سقف دادم، فقط روی TransUnion برام hard زد! از طرف دیگه AMEX برای من فقط روی Experian زد! Chase هم روی Equifax و Experian برای دوستان زده بود. از سایت زیر میتونید ببینید که هر بانک، در هر ایالت، روی کدوم موسسه برای شما Hard Pull خواهد زد (یه ایده کلی بهتون میده و ممکنه گاهی دقیقا اینجوری که در این سایت میبینید نباشه)؛

http://creditboards.com/forums/index...om=creditpulls

ضمنا discover برای حساب checking برای من حتی soft هم نزد!
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط vistac نمایش پست ها
    سلام
    در تکمیل توضیحات دوستمون این مساله نه در مورد آمریکا بلکه در خود ایران و دنیا هم اینطوریه که برای باز کردن حساب برای فرد غیر سیتیزنی حضور شخص الزامی هست. حالا بماند در بسیاری از کشورها حتی سیتیزن هم باشید باید باز حضور فیزیکی داشته باشید در بان مثل خود ایران!

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    برای افتتاح حساب در بانک های امریکا، اگر سیتیزن نباشید، نیاز دارید که مدرکی دال بر lawful presence به بانک ارائه بدید (یعنی مدرکی که نشون بده شما به صورت قانونی ساکن امریکا هستید)، بنابراین کسانی که سیتیزن نیستند، نمیتونند به صورت آنلاین حساب باز کنند (حداقل اخیرا اینجوره)
    من تا به حال چند تا از حسابهايي كه باز كردم آنلاين بوده. معمولا اگه گواهينامه معتبر داشته باشيد، بانك با چك كردن اطلاعات گواهينامه مي تونه براتون آنلاين حساب باز كنه. برخي بانكها گير ميدن كه اگه سيتيزن نباشيد، بايد در شعبه حساب باز كنيد. موردي كه منو مجبور كرد برم شعبه Chase بود. يك مورد ديگه Key Bank بود كه دفعه اول آنلاين حساب باز كردم و بعد از گرفتن bonus بستم ولي دفعه دوم كه خواستم حساب باز كنم، گفت بايد بري شعبه كه عطاشون رو به لقاشون بخشيدم (خيلي بانك دودره بازي هست).
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    من تا به حال چند تا از حسابهايي كه باز كردم آنلاين بوده. معمولا اگه گواهينامه معتبر داشته باشيد، بانك با چك كردن اطلاعات گواهينامه مي تونه براتون آنلاين حساب باز كنه. برخي بانكها گير ميدن كه اگه سيتيزن نباشيد، بايد در شعبه حساب باز كنيد. موردي كه منو مجبور كرد برم شعبه Chase بود. يك مورد ديگه Key Bank بود كه دفعه اول آنلاين حساب باز كردم و بعد از گرفتن bonus بستم ولي دفعه دوم كه خواستم حساب باز كنم، گفت بايد بري شعبه كه عطاشون رو به لقاشون بخشيدم (خيلي بانك دودره بازي هست).
    من هم تجربه ام در مورد Chase بود! این دوستمون در ایران هستند و من با این فرض جواب سوالشون رو دادم که گواهی نامه امریکا رو ندارند، چون مسلما نه SSN دارند و نه نامه Denial اش رو

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    من از key bank خیلی تجربه بدی دارم. خواستم حساب بازم کنم یه بار رفتم شعبه، بهم گیر داد که شما ایرانی هستی. و ما حساب برات باز نمیکنیم. منم بیخیال شدم. چند ماه بعد رفتم آن لاین بازکنم. در فرم آن لاین به یه قسمتی میرسیدم که در مورد سیتزین شیپ سوال میکرد. وقتی میزدم ایرانی، دیگه صفحات بعد رو ادامه نمیداد. آلارم میزد که باید برید شعبه. منم که اینقدر پیگیر شده بودم که حتما حساب باز کنم بعد یه مدتی رفتم شعبه. بازم قبول نکردند. خلاصه بیخیال از بانک کذایی شدم. مهراد جان، این bonus که key bank میداد ما رو وسوسه میکرد. ولی اخرشم هم نتونستم بگیرمش :-)

Member
    رشته و دانشگاه
    USF Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    Credit Union بانک نیست

Credit Union توی ایران معادل «تعاونی های اعتبار» هستند

همین طور که بعضی از تعاونی ها توی ایران مخصوص کارمندان جای خاصی هستند مانند ایران خودرو ، ارتش و ... تو آمریکا هم بعضی از تعاونی ها مخصوص قشر خاصی هستند
    بعضی از تعاونی های اعتبار عمومی هستند و به همه خدمات می دهند چه در ایران و چه در آمریکا

لیست Credit Union با حداقل ۴۰ شعبه

کد:
    253 State Employees' CU 
    244 Navy FCU
    104 America First FCU
    83 The Golden 1 CU
    75 Mountain America FCU
    70 Security Service FCU
    67 Alaska Usa FCU
    59 Chartway FCU
    57 Space Coast CU
    54 Suncoast CU
    52 Members 1st FCU
    50 Desert Schools FCU
    50 Teachers CU
    50 Royal CU
    47 State Employees FCU
    45 Randolph-brooks FCU
    43 Western FCU
    43 Schoolsfirst FCU
    43 Boeing Employees CU
    41 Vystar CU
    41 Patelco CU
    40 Baxter CU
    40 Midflorida CU
    لیست Credit Union با حداقل ۴۰۰ هزار عضو

کد:
    4,688,523 Navy FCU
    1,870,759 State Employees' CU
    1,270,639 Pentagon FCU
    949,540 Security Service FCU
    843,440 Boeing Employees CU
    658,327 The Golden 1 CU
    635,395 America First FCU
    584,134 Schoolsfirst FCU
    569,737 Suncoast CU
    491,201 Alaska Usa FCU
    457,784 Randolph-brooks FCU
    448,910 Vystar CU
    447,910 Mountain America FCU
    416,790 Digital FCU
    413,345 Pennsylvania State Employees CU
    همان طور که می بینی از نظر تعداد شعبات و تعداد کسانی که حساب دارند در مقایسه با بانک ها به شدت کمتر است

حالا اینکه اسمش چیه مهم نیست. مهم اینه که تمام کارهای یه بانک رو تقریباً انجام می ده (مثل وام خودرو و وام های دیگه با نرخ سود کم). من هم تو BOA حساب دارم هم تو Credit Union. همه کارهای لازمه یه بانک رو هم کامل انجام می ده. نکته خوبش هم اینه که maintenance fee هم نداره.
    البته تعداد شعباتش کمتر از سایر بانکهای شناخته شده است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)