صفحه 41 از 50 نخستنخست ... 3132333435363738394041424344454647484950 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 497

موضوع: تحصیل در ایرلند

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science, Trinity College Dublin

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایرلند

سلام
    فاند گرفتن هنوز سخته. گرانی و بالا بودن شهریه ها هم حقیقت داره. تنها تغییری که در قوانین انجام گرفته اینه که شما قبلا بعد از اتمام تحصیل یک سال اجازه ی موندن و گشتن دنبال کار داشتین و الان اون مدت شده دو سال. اگر خیلی اصرار دارید برای کشور انگلیسی زبان ایرلند می تونه گزینه ی خوبی باشه. بازار کار بر خلاف اون که شما فرمودید خیلی خوبه در حال حاضر اینجا (خیلی از کشورهای اروپایی دیگه میان اینجا تا کار پیدا کنند) که البته برای غیر اروپایی ها کمی سخت تره کار پیدا کردن چون کارفرمایی که شما رو استخدام می کنه باید هزینه ای رو به دولت پرداخت کنه که اگر اروپایی استخدام کنه توی جیبش می مونه. اگر می تونید از هزینه ی شهریه ی کارشناسی ارشد که حداقل ۱۲ هزار یورو در سال بعلاوه هزینه ی زندگی حداقل ۱۴ هزار تا در سال پس بیاین می تونید شانستون رو امتحان کنید.

سلام دوستان ميشه راهنمايي كنيد شانس پذيرش دكترا با فاند كامل با توجه به رزومه من:

دانشگاه کارشناسی :صنعتي اصفهان
    معدل کارشناسی :١٤/٢٦
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسي نساجي، گرايش نانوتكنولوژي
    دانشگاه کارشناسی ارشد : اميركبير تهران
    معدل کارشناسی ارشد :١٧/١
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسي نساجي، گرايش نانو تكنولوژي

تعداد مقالات : ٣ مقاله ISI نويسنده اول، ٣ مقاله كنفرانس بين المللي نويسنده اول
    سابقه کار:-
    نمره زبان انگلیسی:آيلتس ٦
    نكات ديگر: نياز به فاند كامل دارم، رشته مورد نظر: براي دكتراي مهندسي شيمي يا پليمر يا مواد يا مكانيك يا نانو، هر كدام كه روي نانوكامپوزيت ها كار كنند ميخوام اقدام كنم، چون هم پروژه ي كارشناسي هم كارشناسي ارشدم در زمينه ي نانو كامپوزيت پليمر بود.
    سه و نيم سال از فارغ التحصيلي من ميگذرد كه در اين مدت مقاله مينوشتم و زبان ميخونم، و اين گپ تحصيلي رو چطور توجيه كنم؟ اگر نمره ي آيلتس ام خيلي پايين هست، ٦ ماه ديگه دوباره آيلتس ميدم. اگر شانسي براي گرفتن فاند كامل از دانشگاه يا موسسه اي رو دارم با آيلتس ٦ لطفا راهنمايي كنيد

Member
    رشته و دانشگاه

سلام.
    شما اگر این سوال رو در فروم های مختص به رشته ی تحصیلی خودتون بپرسید جواب بهتری می گیرید.
    در مورد گپ تحصیلی موضوع اینجاست که دانشگاه اصولا با گپ های در حد چند سال مشکلی نداره خصوصا که نشون بدین که در حال پژوهش بودین. در مورد مسائل ویزا هم کشور ها روی نداشتن گپ تحصیلی ممارست می کنند چون می خوان اطمینان حاصل کنند که شما جدیت برای ادامه ی تحصیل دارید. راه متقاعد کردن اون ها هم گرفتن یک پذیرش با فاند از دانشگاه های معتبر هست. در این صورت سفارت هم مشکل خاصی با گپ تحصیلی نخواد داشت چون فاند دانشگاه تضمینی هست بر جدیت شما.

در مورد نمره ی آیلتس تقریبا نمره ی شما برای تمام دانشگاه های معتبر ایرلند کمتر از معیار استاندارد اونهاست. من شخصا پیشنهاد می کنم که نمره ی بهتری سعی کنید بگیرید چون به رزومه تون خیلی کمک خواهد کرد. اما این هم غیر ممکن نیست که استادی از شما انقدر خوشش بیاد که ازتون دعوت کنه به عنوان Research Assistant برای مدتی شروع به کار بکنید و در این مدت روی نمره ی زبانتون کار کنید و بعد از گرفتن نمره ی مورد نظر در دانشگاه ثبت نام کنید. من خودم چند مورد اینطوری دیدم توی مرکز تحقیقاتی خودمون.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninghane نمایش پست ها
    سلام دوستان ميشه راهنمايي كنيد شانس پذيرش دكترا با فاند كامل با توجه به رزومه من:

دانشگاه کارشناسی :صنعتي اصفهان
    معدل کارشناسی :١٤/٢٦
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسي نساجي، گرايش نانوتكنولوژي
    دانشگاه کارشناسی ارشد : اميركبير تهران
    معدل کارشناسی ارشد :١٧/١
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسي نساجي، گرايش نانو تكنولوژي

تعداد مقالات : ٣ مقاله ISI نويسنده اول، ٣ مقاله كنفرانس بين المللي نويسنده اول
    سابقه کار:-
    نمره زبان انگلیسی:آيلتس ٦
    نكات ديگر: نياز به فاند كامل دارم، رشته مورد نظر: براي دكتراي مهندسي شيمي يا پليمر يا مواد يا مكانيك يا نانو، هر كدام كه روي نانوكامپوزيت ها كار كنند ميخوام اقدام كنم، چون هم پروژه ي كارشناسي هم كارشناسي ارشدم در زمينه ي نانو كامپوزيت پليمر بود.
    سه و نيم سال از فارغ التحصيلي من ميگذرد كه در اين مدت مقاله مينوشتم و زبان ميخونم، و اين گپ تحصيلي رو چطور توجيه كنم؟ اگر نمره ي آيلتس ام خيلي پايين هست، ٦ ماه ديگه دوباره آيلتس ميدم. اگر شانسي براي گرفتن فاند كامل از دانشگاه يا موسسه اي رو دارم با آيلتس ٦ لطفا راهنمايي كنيد

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

من از DBS پذیرش مستر گرفتم. البته یک pre master هم اجباری بهم دادن.CIT هنوز جواب نداده حالا نمی دونم برم یا نه. طبق گفته دوستان گویا اونجا وضع کار خوبه. شرایط اقامت پس از تحصیل هم مناسبه. همچنین انگلیسی زبان بودن کشور خودش مزیت. اما شرایط اینکه آیا برای مستر مجدد می تونم ویزا بگیرم یا نه را نمی دونم. من گپ تحصیلیم با گواهی شغلی پر میشه.
    برخوردشون با مهاجران چطوریه؟
    شانس سیتیزن شدن چقدره؟
    آیا ایرلند هم قراره عضو شینگن بشه؟
    آیا انگلیسی زبان بودن ایرلند نسبت به سایر کشورهای غیر انگلیسی زبانی که من ازشون پذیرش دارم و زبانشون و نمی دونم مزیت بزرگی است؟

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    من از DBS پذیرش مستر گرفتم. البته یک pre master هم اجباری بهم دادن.CIT هنوز جواب نداده حالا نمی دونم برم یا نه. طبق گفته دوستان گویا اونجا وضع کار خوبه. شرایط اقامت پس از تحصیل هم مناسبه. همچنین انگلیسی زبان بودن کشور خودش مزیت. اما شرایط اینکه آیا برای مستر مجدد می تونم ویزا بگیرم یا نه را نمی دونم. من گپ تحصیلیم با گواهی شغلی پر میشه.
    شانس سیتیزن شدن چقدره؟
    آیا انگلیسی زبان بودن ایرلند نسبت به سایر کشورهای غیر انگلیسی زبانی که من ازشون پذیرش دارم و زبانشون و نمی دونم مزیت بزرگی است؟
    طبق تحقیقاتم اوضاع کار به خصوص برای رشته های مرتبط با IT خوبه اما برای رشته های مهندسی و مرتبط با صنعت مثل IT خوب نیست.
    من خودم از DIT پذیرش دارم ولی وقتی به هزینه های ایرلند نگاه میکنم حتی در صورت پیدا کردن کار بعد از تحصیل هم نمیشه آنچنان سیو کرد و اون هزینه هایی که برای تحصیل شده رو پولشون رو در آورد.به نظر من این دانشگاه هایی هم که شما گفتید زیاد سطحشون بالا نیست و ارزش این همه هزینه رو ندارن باز خودتون میدونید.این نظر من هست.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    طبق تحقیقاتم اوضاع کار به خصوص برای رشته های مرتبط با IT خوبه اما برای رشته های مهندسی و مرتبط با صنعت مثل IT خوب نیست.
    من خودم از DIT پذیرش دارم ولی وقتی به هزینه های ایرلند نگاه میکنم حتی در صورت پیدا کردن کار بعد از تحصیل هم نمیشه آنچنان سیو کرد و اون هزینه هایی که برای تحصیل شده رو پولشون رو در آورد.به نظر من این دانشگاه هایی هم که شما گفتید زیاد سطحشون بالا نیست و ارزش این همه هزینه رو ندارن باز خودتون میدونید.این نظر من هست.
    خوب من هدفم اقامت پس از تحصیل و رنک دانشگاهش برام خیلی مهم نیست.

Member
    رشته و دانشگاه

سلام،
    تبریک بابت پذیرش.
    ۱- موضوع مستر مجدد قطعا همه جای دنیا برای آفسیر ویزا چراغ خطر هست اما اگر واقعا خوب توجیه بکنید که چرا می خواین مجددا مستر بگیرید و باقی مدارکتون مشکلی نداشته باشه هنوز شانس دارید.
    ۲- برخوردشون با مهاجرها در مقایسه با بقیه ی اروپایی ها بر اساس شنیده ها و تجربه ی خود من خوبه. یک دلیلش ممکنه این باشه که هنوز اشباع نشده از مهاجر.
    ۳- قوانین سخت گیرانه تری برای سیتیزن شیپ دارن به نسبت بقیه اروپا. ۵ سال اقامت باید داشته باشید برای سیتیزنشیپ که از اون ۵ سال یک سال آخر رو باید ایرلند رو ترک نکنید به هیچ عنوان. ضمن این که مدت تحصیلتون در این روزها حساب نمی شه.
    ۴- احتمال عضویت توی شینگن خیلی کمه چون برای ایرلند عضویت شینگن به معنی از دست دادن قرارداد مبادله ی آزادش با انگلیس هست و بعید می دونم چنین کاری بکنن به این زودی ها.
    ۵- انگلیسی زبان بودن کشور در طول دوران دانشجویی خیلی مهم نیست اما برای ورود به دنیای کار و اجتماع خیلی مهمه. بستگی به این داره که چقدر علاقه به یادگرفتن یک زبان جدید داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    شانس سیتیزن شدن چقدره؟

سلام دوستان
    من برای مقطع دکترا، رشته کامپیوتر، از دانشگاه دوبلین در ایرلند پذیرش گرفتم از طرفی یه پذیرش نصفه نیمه ( استاد قبول کردن؛ اما مدارکم رو هنوز برای دانشگاه نفرستادم چون نمره زبانم آماده نیست هنوز و 20 روز دیگه امتحان زبان دارم) از دانشگاه مونترال کانادا دارم. با توجه به اینکه رنک دو دانشگاه نزدیک به هم هست و موضوع هر دو هم برای تز خیلی نزدیک به همه، کدوم کشور برای تحصیل و زندگی مناسب تره؟ من تو مونترال دوستانی دارم که به هر حال برای ماه های اول میتونم رو کمکشون برای آشنا شدن با محیط حساب کنم اما تو ایرلند واقعا ایرانی نمیشناسم. الان استاد دانشگاه ایرلند منتظر هستن که من اسکولارشیپی که فرستادن رو امضا کنم و براشون بفرستم اما من سر دو راهی موندم. استاد دانشگاه مونترال هم میگن که از نظر ایشون همه چیز اوکیه و دوست دارن با من کار کنن اما مهم پذیرش دانشگاست.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavanmo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای مقطع دکترا، رشته کامپیوتر، از دانشگاه دوبلین در ایرلند پذیرش گرفتم از طرفی یه پذیرش نصفه نیمه ( استاد قبول کردن؛ اما مدارکم رو هنوز برای دانشگاه نفرستادم چون نمره زبانم آماده نیست هنوز و 20 روز دیگه امتحان زبان دارم) از دانشگاه مونترال کانادا دارم. با توجه به اینکه رنک دو دانشگاه نزدیک به هم هست و موضوع هر دو هم برای تز خیلی نزدیک به همه، کدوم کشور برای تحصیل و زندگی مناسب تره؟ من تو مونترال دوستانی دارم که به هر حال برای ماه های اول میتونم رو کمکشون برای آشنا شدن با محیط حساب کنم اما تو ایرلند واقعا ایرانی نمیشناسم. الان استاد دانشگاه ایرلند منتظر هستن که من اسکولارشیپی که فرستادن رو امضا کنم و براشون بفرستم اما من سر دو راهی موندم. استاد دانشگاه مونترال هم میگن که از نظر ایشون همه چیز اوکیه و دوست دارن با من کار کنن اما مهم پذیرش دانشگاست.
    معلومه کانادا بهتره ولی ایرلند هم خوبه .من یکی از دوستام که اونجاست با ارشد تو رشته شما 3 ساله که داره کار میکنه.در مورد زبان اگر نمره لازم رو نیاوردی کلاس فشرده خود دانشگاه رو بردار.

ApplyAbroad Superstar

سلام به نظرم آفر دانشگاه دوبلین را - حتی اگر هنوز تصمیم نهایی نگرفته اید - را از دست ندهید. امضا کنید بگیرید و نگهش دارید. اگر از آنطرف اتلانتیک هم پذیرش گرفتید و تصمیم گرفتید بروید انوقت با یک نامه عذرخواهی شرایط را به دابلین توضیح دهید و پذیرشتان را لغو کنید. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    معلومه کانادا بهتره ولی ایرلند هم خوبه .من یکی از دوستام که اونجاست با ارشد تو رشته شما 3 ساله که داره کار میکنه.در مورد زبان اگر نمره لازم رو نیاوردی کلاس فشرده خود دانشگاه رو بردار.
    نقل قول نوشته اصلی توسط arghavanmo نمایش پست ها
    سلام دوستان

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)