صفحه 68 از 68 نخستنخست ... 185859606162636465666768
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 678 , از مجموع 678

موضوع: آرشیو شده : Bank Statement برای سفارت استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه محضری برای گرفتن ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط hopeful نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر كسي قرار ضامن من شه و من قرا باشه كه با همسرم برم استراليا، ايا بايد در نامه ضمانت اسم هر دومون ذكر شه يا فقط شخص نفر اول متقاضي ويزا (خودم)؟ ممنونم
    اسم هر دوی شما باید ذکر بشه.

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه محضری برای گرفتن ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط سارینا نمایش پست ها
    کسی خبر داره اگه ضامن از خود استرالیا باشه ، بازم 2 تا ضامن نیازه؟؟ و چه مدارکی لازمه؟؟؟
    اگه حساب بانکی ضامن شما به اندازه کافی باشه، یک ضامن کافیه.

پیش فرض پاسخ : Bank Statement برای سفارت استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط pantheia نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم فوری جواب منو بدین.
    من مستر دو ساله پذیرش بدون فاند دارم. کل هزینه هام میشه 82000 دلار در دو سال که 12000 دلارش رو هم پرداخت کردم برای ترم اول و بیمه دو سال.
    الان بی اس باید چقد باشه؟ با نرخ دلار چقدی باید بگیرم؟ میتونم پولو یه روزه بریزم و بردارم یا باید بمونه؟
    میشه به جای بی اس، سند خونه و مغازه و ماشین ترجمه کنم؟ یا بی اس واجبه؟
    من برادرم همون شهر زندگی میکنه و میخوام پیش اون زندگی کنم و هزینه زندگیم خیلی پایین میشه. ایا بهتره نگم که میخوام پیشش زندگی کنم؟
    ممنون.
    60، 70 میلیون کافیه. نرخ دلار رو بر حسب بانک مرکزی محتسبه میکنند. پول اگر یک هفته بمونه بهتره. گردش بالا خیلی بهتر هست.
    نه نمیتونید بجای نامه بانک از سند استفاده کنید.
    اصلا قضیه برادرتون رو پنهان نکنید، البته از نظر سفارت، بودن ایشون در اون شهر باعث نمیشه هزینه زندگیتون بیاد پائین. همون 60، 70 میلیون رو باید نشون بدید.

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید یکی اینجا منو یه راهنمایی کوچولو بکنه. البته هنوز بورسم جور نشده ولی این حرفو حدیثا رو دیدم شوکه شدم. ینی در هر شرایطی حتی با بورس هم اقدام کنی باید این همه پول آدم بریزیه به حساب واسه این بحث BS؟؟؟؟؟. من از زمین و زمان 100 هزار تومنم ندارم چه برسه به 30و40و50و میلیون!!! از هفت جدمم هم نمیتونم این پولو جور کنم. تکلیف چی میشه در اون صورت.
    مخلص همتون

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط hiwaii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید یکی اینجا منو یه راهنمایی کوچولو بکنه. البته هنوز بورسم جور نشده ولی این حرفو حدیثا رو دیدم شوکه شدم. ینی در هر شرایطی حتی با بورس هم اقدام کنی باید این همه پول آدم بریزیه به حساب واسه این بحث BS؟؟؟؟؟. من از زمین و زمان 100 هزار تومنم ندارم چه برسه به 30و40و50و میلیون!!! از هفت جدمم هم نمیتونم این پولو جور کنم. تکلیف چی میشه در اون صورت.
    مخلص همتون
    تا جایی که من میدونم ارائه BS الزامی نیست و توی فهرست مدارک ویزای دانشجویی که تو سایت سفارت هست هم وجود نداره اما ارائش مستحب موکد هست و دوستان هم به ارائه اون توصیه می کنند. اما اگر شما نمی تونین این مدارک رو ارائه بدین توصیه میکنم که بقیه موارد که مربوط به مسائل مالی میشن رو به طور کامل ارائه بدین. مثلا مدارک مربوط به سابقه کار و همینطور پیشنهاد کار (که از طرف یک شرکت یا موسسه به شما ارائه شده) برای زمان برگشت از استرالیا رو حتما ارائه بدین. اگه سند خونه یا زمین هم به نامتون هست اون رو هم ارائه بدین. شما باید تلاش کنین که به سفارت نشون بدین که از روی ناچاری و بی پولی نمیخواین برین استرالیا!

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    تا جایی که من میدونم ارائه BS الزامی نیست و توی فهرست مدارک ویزای دانشجویی که تو سایت سفارت هست هم وجود نداره اما ارائش مستحب موکد هست و دوستان هم به ارائه اون توصیه می کنند. اما اگر شما نمی تونین این مدارک رو ارائه بدین توصیه میکنم که بقیه موارد که مربوط به مسائل مالی میشن رو به طور کامل ارائه بدین. مثلا مدارک مربوط به سابقه کار و همینطور پیشنهاد کار (که از طرف یک شرکت یا موسسه به شما ارائه شده) برای زمان برگشت از استرالیا رو حتما ارائه بدین. اگه سند خونه یا زمین هم به نامتون هست اون رو هم ارائه بدین. شما باید تلاش کنین که به سفارت نشون بدین که از روی ناچاری و بی پولی نمیخواین برین استرالیا!
    والا من که هیچ پولی غیر از حدودا 14 میلیون پول بیمه دانشگاه که جزو فاندم نبود و 710 هزار تومن سفارت بابت ویزای خودم و همسرم ندادم....ویزامون هم گرنت شد...اصلا به این BS فکر هم نکردم....

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hiwaii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مخلص همتون
    اگر میتونید آشنایی چیزی تو یه بانک پیدا کنید سوری بحسابتون پول واریز کنه و بعد از گرفتن صورتحساب لحظه ای، پول رو برداشت کنه (حتی پولی رد و بدل نشه)
    اینو یکی از دوستان پیشنهاد داد بمن

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

به علت جزیی سازی و تفکیک تاپیک ها جهت دسترسی سریع تر و راحت تر کاربران و ساماندهی انجمن این تاپیک قفل و تا سال 2012 آرشیو شد . ارسال های انتهای این تاپیک به تاپیک مرتبط ضمانت نامه بانکی برای سفارت استرالیا و مسائل مرتبط منتقل شد . لذا در صورت ادامه بحث به تاپیک های مرتبط مراجعه نمایید .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)