صفحه 138 از 145 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

سلام
    اگر در مورد بورس براي انگليس هم كسي اطلاعاتي داره لطفا ما رو بي نصيب نزاره
    من ميخوام براي دكترا اقدام كنم
    يك مقاله دارم
    هنوز نمره زبان ندارم
    معدل ام ١٧ به بالاست توي فوق البته ليسانس ١٦ به بالا و دو سال سابق كاري دارم

Junior Member

سلام
    لیسانس مدیریت صنعتی با معدل 15 دانشگاه دولتی و فوق لیسانس مدیریت صنعتی گرایش OR دانشگاه علوم تحقیقات با معدل 17.2 دارم پایان نامه م در ارتباط با simulation و شبیه سازی کامپیوتری فرایندها بوده و متاسفانه مقاله نداشتم تا بحال، کلا دوست دارم تو همین زمینه ادامه بدم
    میخوام بدونم از کدوم دانشگاهها تو این فیلد میتونم پذیرش بگیرم و اصلا آیا میتونم امیدوار باشم؟

ا سلام و احترام
    بنده زمینه تحقیقاتی و مقالاتم در حوزه تصمیم گیری چند متغیره مثل ahp و تاپسیس و در حوزه فازی ( 3 مقاله دارم ) نیز هست - اخیرا دو تا مقاله در حوزه بهینه سازی در زنجیره تامین و برنامه ریزی چند هدفه در این محیط دارم ( 2 مقاله ) - اما اساتیدی که مرتبط با تصمیم گیری چند متغیره و مسائل مربوط به بهینه سازی هست رو در اروپا پیدا نمیکنم که واسه دکترا اپلای کنم - بیشتر هدف من واسه اروپا هست و حوصله داشتن gre واسه اپلای را ندارم - لطفا راهنمایی کنید که در کدوم کشور یا دانشگاه میتونم پیدا کنم - باتشکر

سلام
    المان را بررسی کردید
    من همین امروز یه پوزیشن المان تو زنجیره تامین دیدم
    اینجا دنبالش بگردید : https://academicpositions.eu/jobs/economics?page=1
    خودمم یه فاند کم برای ارشد مجدد تو زنجیره تامین آلمان گرفتم البته نمیرم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت فناوری اطلاعات

سلام
    ببخشید برای پست‌دکترای مدیریت چطوری باید اقدام کرد و چطوری میشه استاد مناسب رو پیدا کرد؟

ممنون می‌شم راهنمایی بفرمایید چون اصلا در این مورد نمی‌دونم.

ApplyAbroad Superstar

سلام پست دکتری شغل است که فرد برای آن حقوق میگیرد و مالیات میدهد و غیره مثل یک استاد معمولی. با این تفاوت که دوره معلوم دارد - البته گاهی تمدید هم میشود ولی معمول نیست - و فرد روی پروژه مشخصی که دانشگاه /استادی که قراردادی را گرفته در آن دوره کار میکند. بنابراین شما باید مثل هر متقاضی شغل دانشگاهی به دنبال آن در سایت دانشگاهها یا ساتهای مربوط به رشته مدیریت باشید. اسمهای دیگر هم البته ممکن است بگیرد مثل research fellow یا research associate ولی جنس کار عموما یکی است. اضافه کنم - و شاید هم گیجتان کنم ! - که این دو عنوان آخری میتوانند حالت موقت نداشته باشند بنابراین کلمه ای هستند که روی نوع شغل شبیه ممکن است استفاده شوند. برای منظور شما هرکدام را که دیدید فرض کنید پست دکتری است و اقدام بفرمایید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط s_mrj67 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید برای پست‌دکترای مدیریت چطوری باید اقدام کرد و چطوری میشه استاد مناسب رو پیدا کرد؟

ممنون می‌شم راهنمایی بفرمایید چون اصلا در این مورد نمی‌دونم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

با سلام و احترام

یه سوال داشتم از محضر دوستان، بنده با لیسانس و فوق لیسانس مهندسی هوافضا دانشگاه امیرکبیر، هر دو معدل 16 و فوق لیسانس مدیریت اجرایی دانشگاه تهران (یکساله)، یک مقاله مهندسی و یک مقاله کنفرانس داخلی مدیریت ارسال شده و 2 سال سابقه کار اجرایی ایا شانسی برای پذیرش دکتری در رشته مدیریت در دانشگاه غیر از آمریکا دارم؟
    چه دانشگاه هایی توصیه میفرمایید. اگر از مقطع ارشد هم اطلاع دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    سپاس

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

سلام
    من دنبال یک دانشجو می‍‍‍کردم با این مشخصات، دانش‍کاه بورس هم خیلی داره و به این پروژه اختصاص میده اما باید رقابتی باشه رزومه
    http://www.utas.edu.au/research/degr...-opportunities

Junior Member

سلام دوستان

اگر کسی علاقه به مدیریت داشته باشه و لیسانس مهندسی شیمی داشته باشه و بخواد واسه دکتری اپلای بگیره . اپلای واسه کدوم رشته راحت تره ؟ بهتره که ارشد رو مدیریت بخونه و اپلای بگیره ؟ یا نه همون مهندسی شیمی و اپلای دکتری مهندسی شیمی؟
    هم از لحاظ بورسیه و هم از لحاظ پذیرش ، کدوم رشته بهتره؟

ممنون و تشکر از راهنمایی هاتون

ApplyAbroad Superstar

سلام واقعیت این است که دانشکده های مدیریت معمولا خیلی متفاضی دارند و پذیرش و فاند گرفتن - با شناختی که من دارم - به نسبت از دانشکده های مشابه همان دانشگاه برای فردی با همان سطح از شرایط مشکل تر است.

فکر و پروژتان را خوب بررسی کنید ببینید در کدام دیسیپلین علمی ممکن است بنشیند. گاهی جامعه شناسی گاهی روانشناسی - البته این یکی هم خودش خیلی متفاضی دارد - گاهی ریاضی گاهی آمار حتی گاهی اقتصاد سیاسی .... به خوبی مرتبط هستند و احتمال موفقیت در پذیرش و فاند بیشتر است.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط m1374re نمایش پست ها
    سلام دوستان

اگر کسی علاقه به مدیریت داشته باشه و لیسانس مهندسی شیمی داشته باشه و بخواد واسه دکتری اپلای بگیره . اپلای واسه کدوم رشته راحت تره ؟ بهتره که ارشد رو مدیریت بخونه و اپلای بگیره ؟ یا نه همون مهندسی شیمی و اپلای دکتری مهندسی شیمی؟
    هم از لحاظ بورسیه و هم از لحاظ پذیرش ، کدوم رشته بهتره؟

ممنون و تشکر از راهنمایی هاتون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)