صفحه 140 از 145 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

با سلام من کارشناسی برق قدرت خوندم دانشگاه شهید بهشتی معدل 13.5 برای ارشد میخواهم MBA ایران بخونم ولی قصدم برای دکترا اپلای کنم اما شنیه ام که شانس فاند گرفتن خیلی کم است چون رقابت زیاد است.لطفا راهنمایی کنید که ارشد برق بخونم یا MBA? با توجه به اطلاعاتی که دارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasiiiiiiiiiii نمایش پست ها
    با سلام من کارشناسی برق قدرت خوندم دانشگاه شهید بهشتی معدل 13.5 برای ارشد میخواهم MBA ایران بخونم ولی قصدم برای دکترا اپلای کنم اما شنیه ام که شانس فاند گرفتن خیلی کم است چون رقابت زیاد است.لطفا راهنمایی کنید که ارشد برق بخونم یا MBA? با توجه به اطلاعاتی که دارید
    طبق تجربه اپلاي من ، استراليا و نيوزلند mba رو به عنوانه مستر قبول ندارن كه بهش افره دكترا بدن،
    با mba, ميگن بيا يه سال آنر بخون بعدش دكترا،
    آنر يك سال هست و چنتا كورس داره و باقيش تحقيقاته،
    درنتيجه كسي ك ب دكترا فك ميكنه حتما درصده بالايي از مسترش بايد تحقيقاتي باشه(موناش٢٥%)

Junior Member

سلام دوستان
    من خيلي وقته دنبال يه جواب واضح و روشن براي سوالم ميگردم. ولي هميشه به غير از يكسري جوابهاي كلي چيزي دريافت نكردم. من و دوستم هردو فوق ليسانس مالي داريم از دانشگاه تهران با معدل بالاي شونزده. هر دو ايلتس هفت داريم و داريم براي آزمون جي آر اي هم آماده ميشيم. يك مقاله مشترك هم داريم در زمينه مالي رفتاري. ميشه لطفا به طور دقيق ما رو راهنمايي كنيد كه چطور ميتونيم هر دو از يك دانشگاه مشتركا پذيرش بگيريم.حالا چه در آمريكا و كاندا و چه در كشورهاي اروپايي مثل هلند؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام برای سوال شما فکر میکنم راهنمایی مشخصی به غیر از راهنمایی متداول برای دوستان دیگر که به تنهایی اقدام میکنند نیست. مگر اینکه به طور اتفاقی دانشگاه/استادی باشند فاند داشته باشند و دو نفر ایدنتیکال - کاپل یا پارتنر یا هر شکل دیگر- را هم بخواهند رکروت کنند- که این در کشورهایی که دکتری را به صورت پوزیشن اعلام میکنند واقعا زیاد اتفاق نمی افتد - و شرایط پذیرش به هر دو شما بخورد و هر دوی شما هم از بقیه متقاضیان بهتر باشد. یعنی چند شرط غیر متداول که به نظرم احتمال وقوع خیلی کمی دارد. بعید میدانم منظور سوال شما باشد با اینحال به ذهن خطور میکند که شاید سوالتان مربوط به وجود امکانات خاص برای گروههای خاص در اقلیت باشد. در این شرایط بعضی دانشگاهها شاید امتیازاتی را در نظر بگیرند. البته در این انجمن من تا به حال به مورد مشابهی برنخورده ام که دوستی بتوانند کمک کنند.

طبیعتا با پرداخت شهریه احتمال گرفتن پدیرش توام خیلی بیشتر است و اینکه در یک دانشگاه موفق شوید ادامه تحصیل بدهید. مدارک را تهیه و ارسال میفرمایید و دانشگاه بررسی میکند و در صورت احراز شرایط به هر دو نفر پذیرش میدهد.

موفق باشید
    ویرایش توسط susighton : September 12th, 2018 در ساعت 05:27 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط s69 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من خيلي وقته دنبال يه جواب واضح و روشن براي سوالم ميگردم. ولي هميشه به غير از يكسري جوابهاي كلي چيزي دريافت نكردم. من و دوستم هردو فوق ليسانس مالي داريم از دانشگاه تهران با معدل بالاي شونزده. هر دو ايلتس هفت داريم و داريم براي آزمون جي آر اي هم آماده ميشيم. يك مقاله مشترك هم داريم در زمينه مالي رفتاري. ميشه لطفا به طور دقيق ما رو راهنمايي كنيد كه چطور ميتونيم هر دو از يك دانشگاه مشتركا پذيرش بگيريم.حالا چه در آمريكا و كاندا و چه در كشورهاي اروپايي مثل هلند؟
    ممنون
    کنکوردیا بهترین انتخاب شماس. کلی ایرانی تو دپارتمان مدیریتش داره.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

من کارشناسی مهندسی شیمی خوندم دانشگاه ازاد معدل 13.5
    ارشد هم دانشگاه اصفهان MBA مجازی خوندم بدون پایان نامه و بصورت اموزش محور و معدل 17

میخواستم بپرسم بهترین راه برای ادامه تحصیل و بعدش کار در خارج از کشور با شرایط من چیه؟ فقط بزرگترین مسئلم شرایط مالی هست که هیچگونه هزینه ای بجز همین اپلای فی و هزینه امتحانها رو نمیتونم بکنم. یعنی باید فول فاند یا تخفیف شهریه 100% و امکان کار باشه.
    میدونم خیلی سوال کلی هست اما من اول باید راهم رو بدونم که ببینم چه چیزهایی براش نیاز دارم و 1 سال فرصت دارم که تافل یا هر مدرک زبان دیگه و یا جیمت و... بگیرم.

فکر میکنم راههای ممکنم اینهاست:
    1. خوندن کارشناسی که بنظر ایتالیا بهترین کشور باشه چون کمک میکنند هزینه ها رو در رشته ای مثل بیزینس
    2. گرفتن ارشد مهندسی شیمی که کلا بعید هست بخاطر معدل پایین کارشناسیم. اگه جایی امکانش هست بگید.
    3. گرفتن ارشد در MBA یا مدیریت بازرگانی و چیزهای مشابه و بعدش ادامه دکترا یا کار با همون ارشد.
    4. اپلای برای دکترا در مدیریت.

دو گزینه اخر محتمل تر هست بنظرم ولی فقط باید جزییات کشور و ... رو بدونم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

پیش فرض PhD Position in Business Technology Management (BTM, previously MIS) at Haskayne School of Business, University of Calgary

Posting on behalf of Haskayne School of Business:
    Haskayne School of Business at University of Calgary is looking for high-quality PhD applicants in the Business Technology Management (BTM, previously Management Information Systems: https://haskayne.ucalgary.ca/faculty...eas/management) area. Strong quantitative skills are required, and knowledge of economics is an asset. Applicants are expected to have a general interest in the area, as well as the ability to do top-tier research. For more information on requirements and application process, links, and contacts, please refer to the attached advertisement.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

سلام من کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران با ۱۷.۵ دارم. الان دارم ارشد همونجا بازاریابی میخونم پاییز سال دیگه دفاع میکنم و تمومه. یه کتاب مشترک با یکی از استادا در حوزه مذاکره دارم و سابقه تدریس در همون دانشگاه رو هم دارم (مدعو) الان ۲۲ سالمه. تابستون آینده ایلس امتحان میدم و الان دارم میخونم. هدفم ۷ هست. احتمالا پاییزش قبل ددلاین ها میرسم واسه GMAT حاضر بشم. یعنی میخوام پاییز بعدش سر کلاس دکترا باشم. مقاله هم فعلا ندارم ولی وقت دارم واسش... خیلی حساسیتی رو این که حالا دانشگاه خیلی تاپ باشه ندارم بیشتر میخوام یه کشور اروم و بی دردسر برم که بهم حتما اسکالرشیپ یا فاند بده که با توجه به تحقیقاتم اروپا برام مناسب تره منتها مشکلم اینه خارج از دانشگاه زبانشون انگلیسی نیست! کانادا هم جز گزینه هامه ولی خیلی گیجم هنوز واسه اولویت دادن به کشوری که مناسب تره برام
    حالا در مجموع به نظر دوستان چه قدر شانس پذیرش با فاند هست؟ رو چیا تمرکز کنم تا وقت دارم؟ مقاله چه قدر و با چه کیفیتی لازمه؟ کجاها بعد از اتمام تحصیلات بهتر کار گیر میاد؟

ApplyAbroad Superstar

سلام تا تصمیم دقیق گرفته نشود کسی نمیتواند واقعا کمکی یا مشورتی بدهید. سوال مثل این است که کجای دنیا؟ و دنیا واقعا جای کوچکی با یک سری شرایط ثابت نیست.

با اینحال در همان حد کلی سوال فکر میکنم برای پذیرش و فاند ۱- زبان ۲- مقاله ۳- داشتن طرح اولیه یا حتی پیشرفته تر مثل یک پروپوزال محکم اولویت هستند. آخری کمک میکند دانشگاه و استاد مناسب را نشانه رفت دو تای اولی شرط لازم موفقیت در پذیرش و دریافت فاند است از هر کشوری که باشد البته با درجات اهمیت متفاوت. ولی لازم هستند.

اگر هدف دکتری حول و حوش موضوع وسیعتر مذاکره است - یعنی نه لزوما مذاکرات تجاری - به راحتی میشود از حلقه دانشکده های مدیریت - که پذیرش و فاند گرفتن از آنها بسیار رقابتی است- فراتر رفت و ارتباطات میدیا روانشناسی جامعه شناسی علوم سیاسی به خصوص مطالعات فرهنگی را هم سیبل قرار داد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط saranazari96 نمایش پست ها
    سلام من کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران با ۱۷.۵ دارم. الان دارم ارشد همونجا بازاریابی میخونم پاییز سال دیگه دفاع میکنم و تمومه. یه کتاب مشترک با یکی از استادا در حوزه مذاکره دارم و سابقه تدریس در همون دانشگاه رو هم دارم (مدعو) الان ۲۲ سالمه. تابستون آینده ایلس امتحان میدم و الان دارم میخونم. هدفم ۷ هست. احتمالا پاییزش قبل ددلاین ها میرسم واسه GMAT حاضر بشم. یعنی میخوام پاییز بعدش سر کلاس دکترا باشم. مقاله هم فعلا ندارم ولی وقت دارم واسش... خیلی حساسیتی رو این که حالا دانشگاه خیلی تاپ باشه ندارم بیشتر میخوام یه کشور اروم و بی دردسر برم که بهم حتما اسکالرشیپ یا فاند بده که با توجه به تحقیقاتم اروپا برام مناسب تره منتها مشکلم اینه خارج از دانشگاه زبانشون انگلیسی نیست! کانادا هم جز گزینه هامه ولی خیلی گیجم هنوز واسه اولویت دادن به کشوری که مناسب تره برام
    حالا در مجموع به نظر دوستان چه قدر شانس پذیرش با فاند هست؟ رو چیا تمرکز کنم تا وقت دارم؟ مقاله چه قدر و با چه کیفیتی لازمه؟ کجاها بعد از اتمام تحصیلات بهتر کار گیر میاد؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان. من 29 ساله، کاردانی و کارشناسی مهندسی نرم افزار خوندم (هر دو با معدل 14) و ارشد مدیریت بازرگانی (تجارت الکترونیک) با معدل 18.45. همین شهریور گذشته هم از پایان نامه ام دفاع کردم و نمره کامل گرفتم. در حال حاضر به دنبال این هستم که یک یا چند مقاله از پایان نامه استخراج کنم تا برای ژورنال ها بفرستم و بعد برای GMAT و آیلتس اقدام کنم. می خواستم از دوستان خواهش کنم که برای انتخاب مجله و ژورنال با توجه به گرایشم راهنماییم کنن. (بیشتر ارجاع های پایان نامه ام از مقالات الزویر هستن). همچنین می خواستم بدونم که برای گرفتن پذیرش با فاند در مقطع دکترا در اروپا و آمریکای شمالی معدل پایین دیپلم و لیسانسم چقدر میتونه تاثیر گذار باشه ؟ و اینکه در مقطع دکترای مدیریت در ایران ما در کنکور اصلا تجارت الکترونیک نداریم !! در دانشگاه های خارج وضعیت تجارت الکترونیک چگونه هست ؟ آیا بیشتر مثل ارشد در ایران به مباحث مدیریتی و کسب و کار آنلاین پرداخته میشه یا نه IT و نرم افزار و برنامه نویسی (که من ازش فرار کردم به مدیریت) هم شامل میشه ؟
    لطفا هر راهنمایی یا نکته ای که میدونید به دردم میخوره ذکر کنید. با توجه به اینکه شغل و سابقه ای در ایران ندارم تنها هدفم گرفتن پذیرش و نجات پیدا کردن از این وضع هست..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)