صفحه 141 از 145 نخستنخست ... 4191131132133134135136137138139140141142143144145 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

سلام

معدل کارشناسی موثر هست ولی نه به صورتی که احتمال پذیرش و فاند را موثر کم کند. ارشد ولی مهم است. دیپلم را برای دکتری خیلی کشورها اصلا بررسی نمیکنند.

برای تجارت الکترونیک هم باید دانشگاه به دانشگاه و رشته به رشته بررسی کنید. تا آنجا که ذهن من کمک میکند تحت این عنوان بسیار کم هست برای همین شما باید وارد محتوای رشته هایی که عناوین مرتبط دارند بشوید تا ببینید چه هستندد و چه میخواهند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط R3ZZZa3 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من 29 ساله، کاردانی و کارشناسی مهندسی نرم افزار خوندم (هر دو با معدل 14) و ارشد مدیریت بازرگانی (تجارت الکترونیک) با معدل 18.45. همین شهریور گذشته هم از پایان نامه ام دفاع کردم و نمره کامل گرفتم. در حال حاضر به دنبال این هستم که یک یا چند مقاله از پایان نامه استخراج کنم تا برای ژورنال ها بفرستم و بعد برای GMAT و آیلتس اقدام کنم. می خواستم از دوستان خواهش کنم که برای انتخاب مجله و ژورنال با توجه به گرایشم راهنماییم کنن. (بیشتر ارجاع های پایان نامه ام از مقالات الزویر هستن). همچنین می خواستم بدونم که برای گرفتن پذیرش با فاند در مقطع دکترا در اروپا و آمریکای شمالی معدل پایین دیپلم و لیسانسم چقدر میتونه تاثیر گذار باشه ؟ و اینکه در مقطع دکترای مدیریت در ایران ما در کنکور اصلا تجارت الکترونیک نداریم !! در دانشگاه های خارج وضعیت تجارت الکترونیک چگونه هست ؟ آیا بیشتر مثل ارشد در ایران به مباحث مدیریتی و کسب و کار آنلاین پرداخته میشه یا نه IT و نرم افزار و برنامه نویسی (که من ازش فرار کردم به مدیریت) هم شامل میشه ؟
    لطفا هر راهنمایی یا نکته ای که میدونید به دردم میخوره ذکر کنید. با توجه به اینکه شغل و سابقه ای در ایران ندارم تنها هدفم گرفتن پذیرش و نجات پیدا کردن از این وضع هست..

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد

برای ژورنال مناسب الزویر از خود الزویر کمک بگیریدلینک پایین (اگر به دلیل خاصی میخواهید فقط در الزیور منتشر کنید). عنوان و خلاصه مقاله را میگذارید و سایت پیشنهاداتی را با اطلاعات تکمیلی به شما میدهد.
    https://journalfinder.elsevier.com/

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط R3ZZZa3 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من 29 ساله، کاردانی و کارشناسی مهندسی نرم افزار خوندم (هر دو با معدل 14) و ارشد مدیریت بازرگانی (تجارت الکترونیک) با معدل 18.45. همین شهریور گذشته هم از پایان نامه ام دفاع کردم و نمره کامل گرفتم. در حال حاضر به دنبال این هستم که یک یا چند مقاله از پایان نامه استخراج کنم تا برای ژورنال ها بفرستم و بعد برای GMAT و آیلتس اقدام کنم. می خواستم از دوستان خواهش کنم که برای انتخاب مجله و ژورنال با توجه به گرایشم راهنماییم کنن. (بیشتر ارجاع های پایان نامه ام از مقالات الزویر هستن). همچنین می خواستم بدونم که برای گرفتن پذیرش با فاند در مقطع دکترا در اروپا و آمریکای شمالی معدل پایین دیپلم و لیسانسم چقدر میتونه تاثیر گذار باشه ؟ و اینکه در مقطع دکترای مدیریت در ایران ما در کنکور اصلا تجارت الکترونیک نداریم !! در دانشگاه های خارج وضعیت تجارت الکترونیک چگونه هست ؟ آیا بیشتر مثل ارشد در ایران به مباحث مدیریتی و کسب و کار آنلاین پرداخته میشه یا نه IT و نرم افزار و برنامه نویسی (که من ازش فرار کردم به مدیریت) هم شامل میشه ؟
    لطفا هر راهنمایی یا نکته ای که میدونید به دردم میخوره ذکر کنید. با توجه به اینکه شغل و سابقه ای در ایران ندارم تنها هدفم گرفتن پذیرش و نجات پیدا کردن از این وضع هست..

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان

برای رشته های مدیریت کدوم دانشگاه های کانادا را پیشنهاد می کنید که فاند خوبی بدن؟ رنک خیلی بالا هم نباشه مهم نیست، فقط فاند بدن ... چقدر توی این رشته ها سرمایه گذاری می کنن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineer from PUT

سلام دوستان.
    من لیسانس مهندسی خوندم و الان مشغول کار مرتبط هستم. قصد دارم ارشد رو توی ایران مدیریت صنعتی-گرایش تولید و عملیات بخونم و برای دکترا اپلای کنم.
    شما توصیه میکنید این کار رو؟ و اینکه این گرایش خارج از کشور طرفدار داره یا خیلی جالب نیست؟
    من شنیدم توی رشته های مدیریتی گرفتن پذیرش سختتر از مهندسیه؟ این حرف درستیه؟این که لیسانسم مهندسی بوده نکته مثیتیه یا منفی؟
    ممنون از شما

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط gamish5320 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من لیسانس مهندسی خوندم و الان مشغول کار مرتبط هستم. قصد دارم ارشد رو توی ایران مدیریت صنعتی-گرایش تولید و عملیات بخونم و برای دکترا اپلای کنم.
    شما توصیه میکنید این کار رو؟ و اینکه این گرایش خارج از کشور طرفدار داره یا خیلی جالب نیست؟
    من شنیدم توی رشته های مدیریتی گرفتن پذیرش سختتر از مهندسیه؟ این حرف درستیه؟این که لیسانسم مهندسی بوده نکته مثیتیه یا منفی؟
    ممنون از شما
    سلام..
    فقط در مورد استرالیا نظر میدم، شاید یه دید حدودی دستتون بیاد:
    تفاوت اپلای برای رشته های مدیریتی و مهندسی اینه:

زبان: مهندسی (6.5 آیلس با ایچ بند حداقل 6) مدیریت (7 آیلس، بعضی جاها رایتینگ 7 میخوان، بعضی جاها ایچ بند 6.5)
    نحوه اپلای: مهندسی (پیدا کردن استاد و نوشتن پروپوزال) مدیریت (پر کردن فرم EOI در بعضی دانشگاه ها، خیلی جاها بدون نیاز به تماس به استاد میشه اپلای کرد).
    ---

در هر صورت نیاز به تحقیق مرتبط دارید که استاد یا گروه شما رو مد نظر قرار بدن. در مورد سوالتون "این که لیسانسم مهندسی بوده نکته مثیتیه یا منفی؟" به شخصه فکر نمیکنم امتیاز مثبت یا منفی خاصی داشته باشه.

یه چیز کلی اینه که در مهندسی (باز بسته به رشته ی مهندسی) مقاله دادن آسون تر از مدیریت هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی - علامه طباطبایی

سلام دوستان وقت بخیر ...ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید
    من کارشناسی زیست شناسی خوندم دانشگاه الزهرا معدل 17/34 و رفتم سرکار و کار اداری انجام دادم حدود 3-4 سال و بعد در انجمن حسابداران خبره دوره مالی دیدم و کار حسابداری کردم در همون محل کار قبلی و 15 سال سابقه بیمه دارم ( این رو گفتم که فیلد سوابق کاریم رو بدونید) و سال 94 مدیریت بازرگانی (گرایش بیمه ) دانشگاه علامه خوندم و معدل ارشدم 19/09 هست ولی پایان نامه و چند تا مقاله ای که دارم مدیریت منابع انسانی هست و کلا به این فیلد علاقه دارم - ایلتس ندارم ولی فکر کنم با کمی تلاش 6.5 رو بتونم بگیرم - ضمنا 39 سالمه و متاهل
    اصلا کوچکترین شانسی برای دکترا در آلمان دارم ؟؟
    دانشگاهی رو میشناسید المان که رو مدیریت منابع انسانی (HRM) کار کنه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

دوستان با اين شرايط كجاها ميشه پذيرش گرفت با فاند؟؟

ليسانس زبان انگليسي معدل ١٥
    فوق ليسانس بازرگاني. معدل ١٨.٥
    تافل ١٠٠
    جي ار اي ٣٠٥
    به مقاله ريوايز خورده و دو تا هم سابميت شده
    داور در دو ژورنال معتبر

براي دكتراي مديريت (ماركتينگ)

Junior Member

سلام وقت بخیر. برای پذیرش دکتری مارکتینگ از اروپا یا امریکا به چه نمره جی آر ای برای تقویت یک رزومه متوسط نیاز هست ؟

سلام دوستان ببخشید وقتتونو میگیرم میتونید منو یه راهنمایی کنید ببینم با شرایط زیر بیزنس اسکول برای phd مخصوصا کانادا شانسی دارم ؟
    یا اگر جایی دیگه تو اروپا باشه ممنون میشم راهنمایی کنید
    لیسانس صنایع بوعلی همدان معدل 14/78
    فوق لیسانس IT تربیت مدرس 17/78
    4 سال سابقه کار مرتبط
    1مقاله ISI با ایمپکت فکتور بالا
    تافل 102
    GMAT : 610

ApplyAbroad Superstar

سلام اگر مساله تنها پذیرش باشد یعنی فاند لزوما نباشد و پروپوزال خوب داشته باشید در انگلستان حتما در دانشگاههای رده حداقل متوسط تا خوب پذیرش میشوید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadamiri1 نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید وقتتونو میگیرم میتونید منو یه راهنمایی کنید ببینم با شرایط زیر بیزنس اسکول برای phd مخصوصا کانادا شانسی دارم ؟
    یا اگر جایی دیگه تو اروپا باشه ممنون میشم راهنمایی کنید
    لیسانس صنایع بوعلی همدان معدل 14/78
    فوق لیسانس IT تربیت مدرس 17/78
    4 سال سابقه کار مرتبط
    1مقاله ISI با ایمپکت فکتور بالا
    تافل 102
    GMAT : 610

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)