صفحه 294 از 365 نخستنخست ... 194244284285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,931 تا 2,940 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : GRE General OR GRE Subject

نقل قول نوشته اصلی توسط Christacular27 نمایش پست ها
    من record سال های اخیر رو که نگاه کردم، نیمه اول سال (شمسی) نبوده؛ برای همین نگرانم که اگه این امتحان رو شرکت نکنم، شانسم رو از دست بدم.

الان یعنی نظر شما اینه که امتحان رو بدم؟
    بله، نیمه اول سال برگزار نمیشه.در حال حاظر فقط امتحان GRE کاغذی اون هم سه بار در سال (اکتبر،نوامبر، فوریه) در ایران برگزار میشه. اگر شما قصدتون اپلای کردن برای پاییز 2014 هستش دیگه نهایتش باید امتحان فوریه رو بدید. هرچند با امتحان فوریه هم ددلاین تعداد زیادی از دانشگاه ها رو برای پاییز 2014 از دست دادید . موفق باشید.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

دوستان هزینه جی آر ای چجوری باید بدیم؟من کارت اعتباری بین المللی ندارم و توی سایت سازمان سنجش هم گزینه واسه ثبت نام و ریختن پول با کارت شتاب ندیدم.
    و اینکه وقتی وقتی پروفایل ETsدرس میکنم همون زمان باید پول بریزم یا مهلت میده؟ممنون
    خیلی فوری

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahla822438 نمایش پست ها
    دوستان هزینه جی آر ای چجوری باید بدیم؟من کارت اعتباری بین المللی ندارم و توی سایت سازمان سنجش هم گزینه واسه ثبت نام و ریختن پول با کارت شتاب ندیدم.
    و اینکه وقتی وقتی پروفایل ETsدرس میکنم همون زمان باید پول بریزم یا مهلت میده؟ممنون
    خیلی فوری
    شما می تونید از طریق شرکت هایی که کارشون پراخت ارزی هستش ثبت نام کنید. تعدادی از این شرکت ها توی این فروم صفحه ویژه دارن. اینجا رو ببینید.
    پروفایل واسه خودتون درست کنید. اما واسه ثبت نام تا پرداخت نهایی رو انجام ندید هیچ مرحله ای از ثبت نام سیو نمیشه و دوباره باید مراحل ثبت نام رو از اول طی کنید.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش

آقا یه سوال در مورد ساخت پروفایل برای ثبت نام gre دارم
    برای وارد کردن اسم واسه کسی که سید هست، "سید" و اسم باید توی کدوم قسمت ها وارد شن؟
    من هر دوش رو با یک فاصله توی قسمت first name وارد کردم ولی ارور داد و فاصله رو قبول نکرد
    یعنی باید اسمم رو قسمت first name وارد کنم و "سید" رو قسمت middle initial؟ این جوری که خیلی بی ربط میشه
    لطفا زود جواب بدین چون میخوام ثبت نام کنم
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M University-Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedi85 نمایش پست ها
    آقا یه سوال در مورد ساخت پروفایل برای ثبت نام gre دارم
    برای وارد کردن اسم واسه کسی که سید هست، "سید" و اسم باید توی کدوم قسمت ها وارد شن؟
    من هر دوش رو با یک فاصله توی قسمت first name وارد کردم ولی ارور داد و فاصله رو قبول نکرد
    یعنی باید اسمم رو قسمت first name وارد کنم و "سید" رو قسمت middle initial؟ این جوری که خیلی بی ربط میشه
    لطفا زود جواب بدین چون میخوام ثبت نام کنم
    ممنون
    پاسپورت دارید؟ اونجا اسمتون چطور ثبت شده؟ سعی کنید بر اساس همون باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhaddan نمایش پست ها
    پاسپورت دارید؟ اونجا اسمتون چطور ثبت شده؟ سعی کنید بر اساس همون باشه
    نه ندارم، تا جایی که من می دونم واسه gre و آیلتس آکادمیک پاسپورت لازم نیس، حالا باید چه جوری ثبت نام کنم؟
    یه سوال دیگه که شاید یه کم بی ربط باشه: پاسپورت رو می تونم بدون درج کلمه سید بگیرم؟ مشکلی پیش نمیاد؟ این "سید" همیشه توی ثبت نام ها اذیتم می کنه
    ممنون

Junior Member

آقا من تو قسمت first name اول کلمه سید رو نوشتم بعدش یه خط فاصله و بعد هم اسمم رو، به عنوان مثال: seyed-reza ، ولی بعدا واسه پاسپورت احتمالا جدا نوشته میشه و بدون خط فاصله، امیدوارم مشکلی پیش نیاد ... اگه بازم روش دیگه ای بلدید لطفا بگید تا یه پروفایل دیگه بسازم
    دو تا سوالم دارم
    اول می خواستم بدونم پر کردن همه فیلدها واسه پروفایل ETS لازمه؟؟ آخه مثلا قسمت select your undergraduate institution اصلا ایران رو تو گزینه هاش نداره که بتونیم دانشگاه کارشناسیمون رو انتخاب کنیم، یا قسمت معدل که بر حسب حروف هست نمیدونم چی میشه؟ تبدیلشم توی گوگل سرچ کردم مثل اینکه قاعده مشخصی نداره
    دوم اگه سیستم تبدیل معدل رو بلدید لطفا بگید این معدل ها بر حسب حروف چی میشن: 15.27 و 17.35، لطفا آدرس موضوعش توی فروم رو ندید چون چند صفحش رو خوندم دیدم نصف ملت هنگ کرده بودن!!
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط REZGAR1 نمایش پست ها
    سلام ، توی Admission Ticket من که به صورت انلاین دریافتش کردم رقم آخر کدپستی و شماره موبایلم رو ننوشتن، در صورتی که من اطلاعاتم رو قبلا کامل وارد کرده بودم.
    بنظر شما اهمیتی داره که ایمیل بزنم و بگم درستش کنن؟
    اگه دوست داری ایمیل بزن اونا توی نهایتا 2،3 روز واست درستش میکنن، اما مهم نیست

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedi85 نمایش پست ها
    آقا من تو قسمت first name اول کلمه سید رو نوشتم بعدش یه خط فاصله و بعد هم اسمم رو، به عنوان مثال: seyed-reza ، ولی بعدا واسه پاسپورت احتمالا جدا نوشته میشه و بدون خط فاصله، امیدوارم مشکلی پیش نیاد ... اگه بازم روش دیگه ای بلدید لطفا بگید تا یه پروفایل دیگه بسازم
    دو تا سوالم دارم
    اول می خواستم بدونم پر کردن همه فیلدها واسه پروفایل ETS لازمه؟؟ آخه مثلا قسمت select your undergraduate institution اصلا ایران رو تو گزینه هاش نداره که بتونیم دانشگاه کارشناسیمون رو انتخاب کنیم، یا قسمت معدل که بر حسب حروف هست نمیدونم چی میشه؟ تبدیلشم توی گوگل سرچ کردم مثل اینکه قاعده مشخصی نداره
    دوم اگه سیستم تبدیل معدل رو بلدید لطفا بگید این معدل ها بر حسب حروف چی میشن: 15.27 و 17.35، لطفا آدرس موضوعش توی فروم رو ندید چون چند صفحش رو خوندم دیدم نصف ملت هنگ کرده بودن!!
    ممنون
    نه مشکلی پیش نمیاد دوست عزیز
    در مورد گزینه ها هم فقط همون هایی که ستاره دارند الزامی هستن و بقیه اختیاری هستن
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    FUM

سلام دوستان
    باید امتحان GRE بدم هر چه زودتر ولی آمادگی ندارم اصلا! توی سایت رو نگاه کردم تا بهمن رو فقط واسه ثبت نام گذاشته بود. اگر بخوام واسه آخرای بهار 93 آزمون بدم، به نظرتون چنین تاریخی باز میشه؟ کی برنامه ی نیمه ی اول سال رو می زنن تو سایت واسه ثبت نام؟
    چقدر طول میکشه تا نتایج رو بفرستن به مقصد مورد نظر؟
    ممنونمممم