صفحه 295 از 365 نخستنخست ... 195245285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304305345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,941 تا 2,950 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط monarosa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    باید امتحان GRE بدم هر چه زودتر ولی آمادگی ندارم اصلا! توی سایت رو نگاه کردم تا بهمن رو فقط واسه ثبت نام گذاشته بود. اگر بخوام واسه آخرای بهار 93 آزمون بدم، به نظرتون چنین تاریخی باز میشه؟ کی برنامه ی نیمه ی اول سال رو می زنن تو سایت واسه ثبت نام؟
    چقدر طول میکشه تا نتایج رو بفرستن به مقصد مورد نظر؟
    ممنونمممم
    منم تقریبا شرایط شما رو دارم، تنها پیشنهادی که می تونم بکنم اینه که از اونجایی که ددلاین ثبت نام آزمون کاغذی 27 دسامبر هست (و میگن آزمون pbt محدودیت تعداد شرکت کننده نداره)، تا 26 دسامبر ثبت نام نکنید و تا این تاریخ سایت ets رو چک کنید که ببینید آزمون cbt جدید گذاشته یا نه (سایت سنجش دیر اطلاع رسانی می کنه بنابراین حتما سایت ets رو چک کنید) اگه تاریخ جدید اعلام نشده بود ثبت نام کنید و امیدوار باشید که شانس یاریتون می کنه!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک ,دانشگاه شهید بهشتی‌

سلام
    حتما باید تو سنجش هم پروفایل ایجاد کنم؟ در مورد امتحان 22 دسامبر کسی خبر داره اگر کسی کنسل کنه میشه بجاش ثبت نام کرد یا نه؟ ممنون از پاسختون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy

سلام دوستان
    یک سوال داشتم، می‌خواستم ببینم این توضیحی که توی سایت سنجش در مورد پرداخت هزینه آزمون از طریقه کارت‌های شتاب داده چیه؟ اینم لینکش :http://ets.sanjesh.org/GRE/HowToPay....DopRF_fptb9k_r
    خوب این پرداخت از کجا انجام می‌شه؟ و منظور همون 185$ هستش؟

و در جای دیگه توی قسمت نحوه ثبت نام در مورد پرداخت با ویزا کارت از طریقه سایت ets توضیح داده! یکم گیج شدم اگه امکانش هست یه توضیحی بدین ممنون میشم !

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط prjalily نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال داشتم، می‌خواستم ببینم این توضیحی که توی سایت سنجش در مورد پرداخت هزینه آزمون از طریقه کارت‌های شتاب داده چیه؟ اینم لینکش :http://ets.sanjesh.org/GRE/HowToPay....DopRF_fptb9k_r
    خوب این پرداخت از کجا انجام می‌شه؟ و منظور همون 185$ هستش؟

و در جای دیگه توی قسمت نحوه ثبت نام در مورد پرداخت با ویزا کارت از طریقه سایت ets توضیح داده! یکم گیج شدم اگه امکانش هست یه توضیحی بدین ممنون میشم !
    سلام دوست عزیز
    الان دیگه مدت هاست که سایت سنجش ثبت نام رو انجام نمیده و شما برای ثبت نام باید مستقیما از طریق خود سایت ets و با استفاده از کارت های اعتباری بین المللی اقدام کنید. اون اطلاعات واسه قدیمه که متاسفانه هنوز سنجش اون رو از سایتش برنداشته.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member

سلام دوستان
    من از طریق سایت ETS برای feb 2014 ثبت نام کردم ... منتها نمی دونم برای سازمان سنجش چه کار کنم؟ تو سایت سازمان سنجش هم ثبت کردم منتها مکان آزمون و کارت و این هاش مشخص نیست توی ETS هم خبری از مکان و کارت و ... نیست ... اینا رو کی اعلام می کنند؟ یا لازمه بازم کاری کنم؟

سلام دوستان. یک سوال داشتم. چنانچه موقع ثبت نام در سایت ETS فقط نام یک دانشگاه به عنوان پذیرنده نمره جی آر ای بنویسیم. قبل امتحان دوباره می توانیم نام بقیه دانشگاه ها را بنویسیم رو کارت امتحان یا دیگه نمی شه؟ممنون میشوم راهنمایی کنید. فوری

دوست عزیز تو سایت سنجش هم ثبت نام کنید. مکان آزمون هم سازمان سنجشه . یک هفته قبل امتحان فکر کنم.

باید در سایت سنجش هم پروفایل بسازید.

نقل قول نوشته اصلی توسط seerat نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از طریق سایت ETS برای feb 2014 ثبت نام کردم ... منتها نمی دونم برای سازمان سنجش چه کار کنم؟ تو سایت سازمان سنجش هم ثبت کردم منتها مکان آزمون و کارت و این هاش مشخص نیست توی ETS هم خبری از مکان و کارت و ... نیست ... اینا رو کی اعلام می کنند؟ یا لازمه بازم کاری کنم؟
    معمولا یک هفته قبل کارت توزیع میشه و باید برید سازمان سنجش (هفت تیر) کارتتون رو بگیرید. اعلامیش رو سایت سازمان میاد، اگه تو سایت سازمان سنجش ثبت نام کردید نیاز به کار دیگه ای نیست. مکان حوزتون هم رو کارتتون همون روز مشخص میشه (یا دانشکده زبانهای خارجی دانشگاه تهرانه یا دانشکده آمار و انفورماتیک سازمان سنجش)

نقل قول نوشته اصلی توسط nagahanman نمایش پست ها
    سلام دوستان، من می تونم مراحل ثبت نام را تا قبل از پرداخت پول پیش ببرم و اونوقت از کسی که کردیت کارت داره بخوام برام پرداخت کنه؟ یا از اول تا آخرش باید پشت سرهم انجام بشه؟
    آدرس همچنان همون Iran 204 karimkhan ST هست؟
    و یه سوال دیگه: (unenrolled (master degree منظورش کسی هست که فوق لیسانس داره ولی دیگه در حال تحصیل نیست؟
    ممنون
    آدرس تو سایت سازمان سنجش داده. از اونجا چک کنید.