صفحه 104 از 113 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1127

موضوع: عدم دریافت نمره TOEFL ( پست در خصوص دريافت نمره خلاف عنوان تاپيك مي باشد)

Junior Member Miss_Success آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد، مهندسی فناوری اطلاعات

پیش فرض پاسخ : عدم دریافت نمره TOEFL ( پست در خصوص دريافت نمره خلاف عنوان تاپيك مي باشد)

سلام
    نتیجه ازمون 13 نوامبر همچنان میزنه not available ای.تی.اس ایمیل جواب نمیده، ساپورت ایران هم میگه به همون ایمیل ای.تی.اس ایمیل بدید. سنتر هم کلا جواب نمیده. چکار باید کرد؟ لطفا اگر کسی نمرش اومده ی پیام بده. چکار باید کرد؟ شماره تلفنی ک پاسخ گو باشه از ای.تی.اس کسی سراغ داره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عدم دریافت نمره TOEFL ( پست در خصوص دريافت نمره خلاف عنوان تاپيك مي باشد)

سلام دوستان ،

من 14 نوامبر امتحان دادم، الان 21 روز میگذره ، هنوز هیچ خبری نیست از نمره هام !!!
    به همه جا هم ایمیل زدم از سنتر گرفته تا ای تی اس !! ولی جواب نمیدن !!!!
    کسی میدونه باید چیکار کنم ؟؟

Junior Member Miss_Success آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد، مهندسی فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar325 نمایش پست ها
    سلام دوستان ،

من 14 نوامبر امتحان دادم، الان 21 روز میگذره ، هنوز هیچ خبری نیست از نمره هام !!!
    به همه جا هم ایمیل زدم از سنتر گرفته تا ای تی اس !! ولی جواب نمیدن !!!!
    کسی میدونه باید چیکار کنم ؟؟
    سنترتون کجا بوده؟ میدونم 13 نوامبر جیرفت رو ای.تی.اس داره بازبینی مجدد میکنه. ضمنا بهترین راه اینه ک مستقیما با ای.تی.اس تماس بگیرید تا تکلیفتون معلوم بشه شماره و اطلاعات لازم در لینک زیر:
    https://www.ets.org/toefl/contact/other

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss_Success نمایش پست ها
    سنترتون کجا بوده؟ میدونم 13 نوامبر جیرفت رو ای.تی.اس داره بازبینی مجدد میکنه. ضمنا بهترین راه اینه ک مستقیما با ای.تی.اس تماس بگیرید تا تکلیفتون معلوم بشه شماره و اطلاعات لازم در لینک زیر:
    https://www.ets.org/toefl/contact/other
    منم سنتر جیروفت بودم !! الان دیگه یه ماه شده !!! ایمیل میزنم جواب نمیدن اصلا !!!
    این سنتر جیروفت دیگه چی بوووووووووووووود !!!!
    نمره شما امد ؟؟ جواب ایمیلتون رو دادن ؟؟ چی میگن ؟؟

سلام دوستان،

۵ دسامبر سنجش برای شما ها ریپورت شده؟ مال من هنوز نیومده و استرس گرفتم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پلیمر

نقل قول نوشته اصلی توسط hypersis نمایش پست ها
    دوستان کسی رو میشناسند که مشکل اکسپایر شدن کارت ملی اش - ( به طور کلی کارت شناسایی نامعتبر و یا موارد این چنین ) توسط تست سنتر هنگام آزمون ریپورت شده باشه، ولی نمره اش رو دریافت کرده باشه ؟
    من حدود 40 روز پس از تاریح آزمون نمره ام رو دریافت کردم- حدود 15 روز پس از آزمون که نمره not available هست، اپراتور های office of integrity شرکت ETS تماس بنده رو به شخصی که مسئول بررسی نمره من بود، انتقال دادند. این شخص یا specialty برای هر نفر ممکن است با نفر دیگر فرق کند. با صحبتی که با ایشون داشتم پیشنهاد دادم که اصل کارت ملی ام رو به ایمیل خود اون شخص اسکن کنم که ایشون هم دریافت کرد و پس از اون تاریخ به دلیل اشغال بودن خط های office of integrity و یا عدم حضور ایشون دیگه نتونستم باهاشون صحبت کنم تا بالاخره پس از 25 روز از تاریخ تماس نمره ام آزاد شد.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

بچه ها کسی نیست 20 دسامبر امیربهادر امتحان داده باشه؟
    نمره رو دیدید؟
    هنوز در دسترس نیست!

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    نمره رو دیدید؟
    هنوز در دسترس نیست!
    دوست عزیز تعطیلاته:
    http://www.ets.org/closings/winter_holiday
    اگر نمره فردا هم نیومد فک کنم بمونه برای 2 ژانویه...

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    نمره رو دیدید؟
    هنوز در دسترس نیست!
    سلام

طبق جدولی که خود ETS متشر کرده (لینک زیر) نتیجه امتحان شما 4 ژانویه قابل مشاهده است.

https://www.ets.org/s/toefl/pdf/scor...test_dates.pdf

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-دانشگاه صنعتی اصفهان

سلام..آقا منم مشکل شمارو پیدا کردم دقیقا پسوند وارد نکردم و بعد از اینکه نمره نیومد ازم مدارک خواستن که فاکس کردم و بعد از 10 روز از ارسال مدارک ایمیل زدن که "Your scores are under review we received a report and it is still under investigation once the review is complete a letter will be sent to you." الان حدود سه هفته از این ایمیل میگذره و خبری از نمرم نشده...شما چطور متوجه شدی کنسل شده؟ من فکر میکنم مشکل اسمم با توجه به ایمیل بالا حل شده اما خبری از نمره چرا نیست؟؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)