صفحه 255 از 318 نخستنخست ... 155205245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265305 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,541 تا 2,550 , از مجموع 3180

موضوع: تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

سلام در مورد ارشد حسابداری را دوباره خواندن به یکی دو مورد توجه کنید . اول اینکه برای ویزا شاید به مشکل بربخورید و هم اینکه از اساس ارزش افزوده خیلی زیادی برای خود شما قاعدتا نباید داشته باشد.
    برای همین به رشته های نزدیک ولی متفاوت اگر توجه کنید هر دو را مساله را با هم شاید حل کند. رشته هایی در خانواده بزرگتر فایننس را مثلا بررسی کنید یا رشته های مرتبط با Corporate Governance که الان بحث مهمی در شرکتهاشده است و رشته نسبتا جدیدتری حساب میشود یا حتی رشته هایی که در محتوا به Corporate Social Responsibility توجه دارند از این دست رشته ها.حالا بگردید رشته هایی که در سایه این موضوعات هم هستند را پیدا میکنید حتی در خانواده رشته های مدیریت.

از این طریق شاید راه حلی برای دو نکته ای که برای ویزا و هم ارزش یادگیری برای خود شما بالاتر اشاره کردم پیدا بشود.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط titish نمایش پست ها
    سلام به همگی، من از صفر تازه میخوام شروع کنم و هیچی نمیدونم ، من لیسانسم کامپیوتر از دانشگاه اصفهانه و ارشد حسابداری از غیر انتفاعی دارم، میخوام ببینم امکانش هست من یه فوق دیگه در حسابداری بگیرم؟اصن به من پذیرش میدم؟؟در مورد کمک هزینش چی؟؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

خیلی ممنون از راهنمایی همگی، حالا اگر من در رشته های مشابه مربوط به فایننس بخوام ارشد بگیرم یا نهایتا حتی دکترا ،با توجه به اینکه لیسانسم کامپوتر بوده از نظر دانشگاه قابل قبول هست و بهم پذیرش میدن؟؟

ApplyAbroad Superstar

سلام رشته های ارشد خانواده مدیریت معمولا از فارع التحصیلهای رشته های دیگر پذیرش میکنند و به خصوص اگر سابقه کار مدیریتی یا کار در همان رشته حسابداری که خوانده اید داشته باشید حتی شاید به نوعی تشویق هم میکنند. بنابراین من فکر میکنم و اگر سابقه کار مدیریتی داشته باشید تقریبا مطمین هستم رشته لیسانس شما مشکلی ایجاد نمیکند. موفق باشید
    خیلی ممنون از راهنمایی همگی، حالا اگر من در رشته های مشابه مربوط به فایننس بخوام ارشد بگیرم یا نهایتا حتی دکترا ،با توجه به اینکه لیسانسم کامپوتر بوده از نظر دانشگاه قابل قبول هست و بهم پذیرش میدن؟؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

درود بر شما
    والا ادامه تحصیل توی رشته های فایننس و مدیریت ، توی کانادا اصلاً کار راحتی نیست. بخصوص که شما از یک کشور دیگه و از یک رشته ی دیگه بخوای تو مقطع ارشد یا دکترا پذیرش بگیری.
    شما اگر تو همون رشته ی کامپیوتر بتونی ادامه بدی ، شانست برای پذیرش و دریافت فاند بالاتره.
    موفق باشی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام دوستان
    دارم برای پذیرش تحصیلی کانادا اقدام میکنم . یکی از دانشگاههایی که میخوام اپلای کنم در مونترال هست اما زبان فرانسه ندارم و همینطور همسرم که به عنوان همراه اقدام میکنن فرانسه ندارن. ممکنه همسرم بتونن با زبان انگلیسی کار پیدا کنن در مونترال؟ یا اگه بشه بعد از پذیرش من بتونم به یه استان دیگه انتقالی تحصیلی بگیرم؟و اگه میتونم چه شرایطی داره؟
    ممنون میشم نظزات شما رو بدونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط elahem218 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دارم برای پذیرش تحصیلی کانادا اقدام میکنم . یکی از دانشگاههایی که میخوام اپلای کنم در مونترال هست اما زبان فرانسه ندارم و همینطور همسرم که به عنوان همراه اقدام میکنن فرانسه ندارن. ممکنه همسرم بتونن با زبان انگلیسی کار پیدا کنن در مونترال؟ یا اگه بشه بعد از پذیرش من بتونم به یه استان دیگه انتقالی تحصیلی بگیرم؟و اگه میتونم چه شرایطی داره؟
    ممنون میشم نظزات شما رو بدونم.
    درود بر شما
    برای چه مقطعی دارید اپلای می کنید؟ باید ببینید اون دانشگاه امکان گذراندن دروس و تز به زبان انگلیسی را فراهم کرده یا حتماً باید فرانسه بلد باشید. امکان کار پیدا کردن در مونترال با زبان انگلیسی هست ولی خوب تا جایی که می دونم فرانسه دونستن شانس کاریابی را بالا می بره. اگر برنامه تون قطعیه واسه مونترال که خوب از همین الان کلاس فرانسه را تو برنامتون بذارید.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_80 نمایش پست ها
    درود بر شما
    برای چه مقطعی دارید اپلای می کنید؟ باید ببینید اون دانشگاه امکان گذراندن دروس و تز به زبان انگلیسی را فراهم کرده یا حتماً باید فرانسه بلد باشید. امکان کار پیدا کردن در مونترال با زبان انگلیسی هست ولی خوب تا جایی که می دونم فرانسه دونستن شانس کاریابی را بالا می بره. اگر برنامه تون قطعیه واسه مونترال که خوب از همین الان کلاس فرانسه را تو برنامتون بذارید.
    موفق باشید
    ممنون از پاسخ شما دوست عزیز
    من قصد دارم برای مستر نرم افزار اپلای کنم و در دانشگاه هم دروس به زبان انگلیسی هست تنها مشکلم بحث کار پیدا کردن همسرم هست که برای ما خیلی مهمه. برنامه ما برای مونترال قطعی نیست و اگه استان انگلیسی زبان باشه خیلی بهتره، اما از طرفی تقریبا با درصد بالایی میتونم از این دانشگاه پذیرش بگیرم . به خاطر همین نمیخوام این شانسو از دست بدم . شرایط انتقالی دانشگاهها در کانادا چطور هست؟ و چه هزینه هایی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elahem218 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما دوست عزیز
    من قصد دارم برای مستر نرم افزار اپلای کنم و در دانشگاه هم دروس به زبان انگلیسی هست تنها مشکلم بحث کار پیدا کردن همسرم هست که برای ما خیلی مهمه. برنامه ما برای مونترال قطعی نیست و اگه استان انگلیسی زبان باشه خیلی بهتره، اما از طرفی تقریبا با درصد بالایی میتونم از این دانشگاه پذیرش بگیرم . به خاطر همین نمیخوام این شانسو از دست بدم . شرایط انتقالی دانشگاهها در کانادا چطور هست؟ و چه هزینه هایی داره؟
    اگر وقت و شرایط پذیرش در دانشگاه های دیگه که در شهر انگلیسی زبان هستند را دارید که معطل نکنید. به هر حال زبان مسئله مهمی هست ولیکن بستگی به نوع کاری داره که همسرتون میخوان انجام بدهند.
    تو مونترال یک سری کارها خیلی نیاز به زبان سطح بالا نداره. مگر جاهایی که ارتباط با عموم زیاد دارند.
    به هرحال انتقال از دانشگاهی به دانشگاه دیگه کار راحتی نیست. بخصوص اگر فاند داشته باشید. هزینه ش رو نمیدونم شاید اگر از وکیل یا مشاور خبره بپرسید بدونن.
    ضمنا دوستان حرفه ای دیگر ممکنه بتونن راهنماییتون کنن. شما به فروم زندگی در کانادا مونترال هم یه سر بزنید.

Junior Member Dolphin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA in Marketing, Agriculture ENG

دوستان گرامی؛
    من لیسانس مهندسی کشاورزی و MBA مارکتینگ دارم. حدود 10 سال سابقه کار در چند شرکت مختلف با سمت مدیر فروش و بازاریابی دارم درضمن مربی رسمی فدراسیون شنا هستم. همسرم هم لیسانس جغرافیا و دارای مدرک مربیگری بدنسازی از فدراسیون هست. خودم 36 و همسرم 29 ساله است. در اسرع قصد مهاجرت داریم!بنظرتون دانشجویی اقدام کنیم یا اسکیل ورکر؟ استانی یا فدرال؟
    ممنون میشم نظرات کارشناسی شما و یا تجربیات شما عزیزان رو جویا بشم. پیشاپیش سپاسگزارم
    Knock the "T" off CAN't

نقل قول نوشته اصلی توسط Dolphin نمایش پست ها
    دوستان گرامی؛
    من لیسانس مهندسی کشاورزی و MBA مارکتینگ دارم. حدود 10 سال سابقه کار در چند شرکت مختلف با سمت مدیر فروش و بازاریابی دارم درضمن مربی رسمی فدراسیون شنا هستم. همسرم هم لیسانس جغرافیا و دارای مدرک مربیگری بدنسازی از فدراسیون هست. خودم 36 و همسرم 29 ساله است. در اسرع قصد مهاجرت داریم!بنظرتون دانشجویی اقدام کنیم یا اسکیل ورکر؟ استانی یا فدرال؟
    ممنون میشم نظرات کارشناسی شما و یا تجربیات شما عزیزان رو جویا بشم. پیشاپیش سپاسگزارم
    درود بر شما
    والا سوالتون خیلی کلیه و نیاز به بررسی داره. برای تحصیلی که بستگی به سوابق آکادمیک شما داره و این که بخواین در چه رشته و چه مقطعی اقدام کنید. اصلاً خودتون میخواین دانشجو بشید یا همسرتون؟ برای زبان چه کاری کردید؟
    برای اسکیل ورکر هم باید برید روی سایت و ببینید مجموع امتیازاتتون با احتساب نمره زبان به حدنصاب می رسه یا نه.
    ولی با وجود اینکه اطلاعات کمی از خودتون ارائه دادید ، به نظر می رسه گزینه اسکیل ورکر یک گزینه مناسب برای شما و همسرتون باشه. من دوستانی دارم که شرایطشون تقریباً مشابه شما بوده و با همین روش اقدام کردن و به نتیجه مطلوب رسیدند.
    اگر بتونید فدرال اقدام کنید خیلی خوبه ولی به هرحال الان گزینه های مناسب استانی هم هست که لازمه بررسی کنید. فقط یه کم باید صبر و حوصله داشته باشید و در کنارش امتباز مدرک زبان خودتون و خانمتون خیلی اهمیت داره که به موازات این قضیه باید جلو ببرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)