صفحه 26 از 143 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 1422

موضوع: مدت زمان انتظار از CSQ تا دریافت فایل نامبر فدرال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc of chemical engineering

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از قبولی در مصاحبه کبک تا دریافت فایل نامبر فدرال

به نظر من فقط نحوه پرداختتون رو تغییر بدید.اونجا هائی که تیک زده یعنی درسته ولی چون مدارک یه بار برگشت خورده همه چیز رو درست و حسابی کنترل کنید مخصوصا اسم و فامیل و امضاها و مشخصات شناسنامه ائی و پاسپورتها رو.من خودم مانی اردر گرفتم و نمی تونم در مورد کردیت کارت نظر بدم.

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از قبولی در مصاحبه کبک تا دریافت فایل نامبر فدرال

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar82 نمایش پست ها
    پس من باید تاریخ ها رو عوض کنم ؟تو فرم جنریک هم 4 گزینه اولش و تیک زده.حالا مشکل من اینه که کردیت کارتی که میخوام ازش پرداخت کنم لیمیت داره فقط 1000 $ میشه برداشت کرد.اینو نمیدونم چه کنم.
    نیاز به تعویض فرمها نیست. فقط فرم پرداخت رو مجدد پرکنید و نقصها رو برطرف کنید.
    اونجاهایی که تیک زده یعنی اکی هست. مراقب باشید به خاطر کردیت کارتتون دوباره مدارکتون برگشت نخوره

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

نقل قول نوشته اصلی توسط Bernadot ! نمایش پست ها
    برای شما چه خبر؟ اومد یا نه؟
    شما هنوز اطلاعاتت رو هم برای ویزانما ارسال نکردی افشین جان.
    بفرست جانم بفرست
    سلام مهدی جان
    ببخشید دیر جواب دادم، شدیدا درگیر بودم، برای من هم اومده
    الان می دونی برای دیمندهای 2012 تا کی مدیکال اومده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

پس من باید تاریخ ها رو عوض کنم ؟تو فرم جنریک هم 4 گزینه اولش و تیک زده.حالا مشکل من اینه که کردیت کارتی که میخوام ازش پرداخت کنم لیمیت داره فقط 1000 $ میشه برداشت کرد.اینو نمیدونم چه کنم.
    می توانید همان فرمها را بفرستید، دوستان فرستادند مشکلی پیش نیامد
    من همان فرمها را قرمهای با تاریخ جدید فرستادم مشکلی پیش نیامد

خیلی مهم: فقط اگر فرمهای قبلی را می فرستید یکبار دیگر چک کنید، توی پستهای قبلی گفتم ممکن است امضایی چیزی را جا انداحته باشید
    من خودم توی یکی از فرمها که امضای فرم وسطش است، یادم رفته بود نام و نام خانوادگی را بنویسم(کنار یا بالای امضا، درست یادم نیست نام و نام خانوادگی را خواسته بود)
    چون در سایت نوشته به محض اینکه به مشکل پرداخت برمی خورند پروسه بررسی را قطع می کنند

حالا اگر چیزی را جا انداخته باشید خدای ناکرده دوباره برنگردد

در مورد کردیت کارت هم باز ریسک نکنید، یا مانی اردر تهیه کنید یا از یک کردیت کارت دیگر استفاده کنید، من و شما و عده ای که یکبار چوب برگشت مدارک را خوردیم دیگر نباید یکبار دیگر بخوریم که

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinh نمایش پست ها
    سلام مهدی جان
    ببخشید دیر جواب دادم، شدیدا درگیر بودم، برای من هم اومده
    الان می دونی برای دیمندهای 2012 تا کی مدیکال اومده؟
    مبارکه دوست عزیز
    در حال حاضر تا جون 2012 اومده.
    اطلاعاتت رو به این ایمیل بفرست
    visanama@gmail.com
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer

سلام دوستان عزیزمن تا دو هفته دیگر به استانبول برای مصاحبه میرم اما متاسفانه وکیلم برای گرفتن فایل نامبر فدرال میخواد بیش از توافق قبل از من پول بگیرهمنم تصمیم گرفتم که خودم فایل فدرال رو باز کنم اما هیچ اطلاعاتی ندارم که اولا چگونه او را از روی پرونده ام حذف کنم و در ثانی برای باز کردن فایل فدرال چه مدارکی باید ببرم وچطور فایلم را باز کنم خواهشا من را راهنمایی کنید

Junior Member

شما هنو فایل نامبرتون نیومده؟!! چند روز میگذره از فرستادن مدارکتون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mem_55 نمایش پست ها
    بر و بچه های فروم از اینکه اینقدر پست 231 من رو تحویل گرفتین !! و منو سرشار از راهنمایی های مفیدتون کردین!! واقعا متشکرم !!بابا کجایین ؟ نکنه درگیر اجلاس سران بودین ؟
    بابا من دوهفته اس پول اپلیکیشن فی از حساب کردیت کارتم برداشته شده ولی فایل نامبر ندااااررررررم !!!
    چه کنم ؟ به CIO ایمیل بزنم؟ کسی بوده اینجوری شده باشه؟

Member mem_55 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Qu'il est difficile d'attendre

نه متاسفانه از 18 اوت که پول رو از حسابم برداشت کردن هنوز ایمیلی یا نامه ای حاوی فایل نامبر به دستم نرسیده...
    مدارکم سری دوم یکماه قبلش یعنی 18 ژوئیه رسیده بود سیدنی
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzad85 نمایش پست ها
    شما هنو فایل نامبرتون نیومده؟!! چند روز میگذره از فرستادن مدارکتون؟
    رشته 6 امتیازی / ارسال مدارک اوت 2010 / فایل نامبر کبک سپتامبر 2010 / مصاحبه استانبول :آوریل 2012 /
    مدیکال: فوریه 2014 / پاس ریکویست: مارس 2014 // صدور ویزا : می 2014 پاریس

سلام دوستان
    مدارک فدرال من در تاریخ 14 آگوست یعنی 24 مرداد رسیده دستشون و در تاریخ 9 سپتامبر یعنی 16 شهریور پراسس فی (من و همسرم 1100 دلار) رو از کردیت کارتم با موفقیت برداشت کردند.
    چقدر طول میکشه فایل نامبر فدرالم رو بگیرم؟

با احترام و تشکر

Member mem_55 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Qu'il est difficile d'attendre

دوست عزیز اینکه کردیت کارت شما لیمیت داره مشکل خاصی نیست..میتونین وجه ها را جداگانه با کردیت کارتهای مختلف پرداخت کنین بشرطی که اپلیکیشن فی ها را نشکنید...اگر بخوام توضیح بیشتری بدم اینجوری میشه که مثلا اپلیکیشن فی برای متقاضی اصلی 550 دلار و همسر هم 550 دلار هست و برای هر بچه 150 دلار کانادا..شما اگر یک خانواده سه نفره باشید میتونید 550+150 = 700 دلار را با یک کردیت کارت و 550 دلار باقیمانده را با کردیت کارت دیگر پرداخت کنید...اگر مجموع مبلغ هر فرم ترکیبی از 550 و 150 نباشد به مشکل میخورید..این دستورالعمل برای مانی اردر هم صادق است..
    اینم متن انگلیسی دستورالعمل:
    A combination of more than one method of payment is acceptable. However, payment by each method MUST be equal to a single or a multiple amount per person that you have indicated in Step 1 above. For example: An amount of $550 paid by credit card for the principal applicant, and 2 x $150 paid by a certified cheque for 2 dependents for a total of $850 is accepatable. However, $500 paid by credit card and $350 by certified cheque will not be accepted.

کلا پرداخت با کردیت کارت اگر مراقبت کنید که پول در حساب موجود باشه از مانی اردر به صرفه تر هست..من برای خانواده سه نفره ام 1268 دلار امریکا ( معادل 1250 دلار کانادا ) باضافه 30 دلار امریکا هزینه تراکنش بین المللی ( چون کردیت کارتم مال بانک امریکایی بود ) پرداخت کردم .
    رشته 6 امتیازی / ارسال مدارک اوت 2010 / فایل نامبر کبک سپتامبر 2010 / مصاحبه استانبول :آوریل 2012 /
    مدیکال: فوریه 2014 / پاس ریکویست: مارس 2014 // صدور ویزا : می 2014 پاریس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)